איזה פורום מקסים!

cermit

New member
איזה פורום מקסים!../images/Emo24.gif

מה שלומכם? פעם ראשונה שלי פה, וכנראה שגם לא אחרונה כי אהבתי
. אז נעים להכיר :]..אני כרמית.. אני אחות הכי גדולה,בת 18, יש לי אח שקטן ממני ב3 וחצי שנים ואחות שקטנה ממני ב14 שנה :]. בכלל זה סיוט להיות אח גדול [ראיתי את השרשור מלמטה:)],כי אתה שובר את כל המוסכמויות בעצם..אני עד גיל 16 חזרתי ב12 הבייתה.. אחי בגיל 13 כבר יצא למועדונים עד 5 בבוקר.. לא ייאמן פשוט.. ועוד שאני מתרגזת ואומרת משו אז מתרצים את זה בהיותו בן..סו אן טרו! :].. בכלל עם אחותי הקטנה אני מרגישה כמו איזה אמא כל הזמן דואגת לה.. דיי מעיק לפעמים.. אבל אין מה לעשות..עוזרים לאמא:/ אני אוהבת את שנהם כ"כ..אבל כמובן שיש עליות וירידות כמו כל דבר.. עד גיל 11 [של אחי ] היינו מחטיפים אחד לשני מכות רצח. זה התחיל להיות בצחוק לקראת הבר מצווה שלו שהוא עלה לתורה עם שריטות על כל הידיים כי הלכנו מכות רצח בבית[בצחוק נו מה לעשות :] אחים]. ומאז אנחנו מתקרבים יותר.. :]הבטחתי לעצמי שאני אהיה גדולה אנחנו לא נתרחק [כמו אמא שלי ואחיה לדוג' או אבא שלי ואחים שלו או אחותו] ופעם בחודש אנחנו נאכל כולנו ארוחה. בתקווה לקיים.. :]. וזהו.. לילה טוב , נעים להכיר.

ברוכה הבאה כרמית ../images/Emo24.gif

שמחה שהחלטת לעבוד על הקשר עם אחיך- לא משנה מה היה העבר, כל עוד יש נכונות לשנות דברים- אתם כבר בדרך הנכונה

למעלה