איזה פורום נפלא

Gu987

Well-known member
מה זה ניק עם כוכבית?

אני מרגיש פראייר. שיכולתי לקבל משהו ופספסתי. איך אני יכול גם לקבל?

Gu987

Well-known member
רואים שאת אורחת

אחרת היית רואה שאני ממש מכפר אחר, ורק באתי לביקור בכפר הזה..

Gu987

Well-known member
"אהבנו את אותן הנערות"

שורה יפה ולא מביכה, אבל פילוסוף, אל תשים לב אליהם. רשעים ורעי לב. מדברים לא יפה.

Gu987

Well-known member
צודק

כולכם ארורים שמדברים לא יפה..תתחילו לדבר בנימוס ובכבוד. אם לא מגיעים לקרסוליים שלו. וגם לא לברכיים שלי... רק אולי אם תעמדו על קצות האצבעות.

השיר פגום לא אני
מבחינה ספרותית זה שיר גרוע, הוא לא אמין רגשית ולא מורכב רגשית והוא מתאר בזיוף רב, מתחנחן ומכוער את הנוסטלגיה של עבר משותף. הקטע על זה שהתחילו עם אותן הבחורות ממש מביך ומגעיל. החלק היחיד שיפה בשיר הזה הוא הפזמון החוזר על הצמרות השחורות, אני לא אוהב את השיר. החברה אומרת לי שאני מוכשר, מלומד ורגיש.
&nbsp
&nbsp

אני לא פגום
השיר גרוע וזה שלא אהבתי אותו לא אומר שיש בי משהו רע. זכותי להביע את דעתי הספרותית-אמנותית. הקטע עם "אהבנו את אותן הנערות" הגעיל אותי ובאופן כללי זה לא שיר יפה. לא יפה להגיד שאני פגום, אני מקווה שיהיה לך לא טוב.

מותר לא להסכים עם אדם
אבל יש תרבות דיבור. "דפוק" זו לא דרך תרבותית לפנות, ולהציג אותי כמטרידן ורודף חומר כשאני רק שואף לשפר את החברות עם חברתי בעדינות, זה מכוער ומעליב. לידיעתכם חיי טובים רגשית, שכלית וחומרית.
&nbsp
&nbsp

&nbsp

Gu987

Well-known member
איזה פורום נפלא

הגעתי בטעות, אבל אני נפעם מהשיחות המעניינות כאן.

אם לא הבחנת
אנשים פה מדברים ברמה ירודה ביותר, תוקפים ומעליבים בלי סיבה ואני נאלץ להילחם בהם.
&nbsp

אני חזק, לא צריך עזרה
אני רוצה להמשיך לכתוב בכל מקום שאוכל ליהנות בו. אולי פעם אחזור לפורום זוגיות. עכשיו היה לי חוג כתיבה יוצרת והכנו קטעים שאקריא במסיבת סיום.
&nbsp

Gu987

Well-known member
איזה מזל יש לך שאתה חזק.

הלוואי שהייתי ככה גם אני. ואותי הארורים בכלל לא הזמינו למסיבת הסיום, אז למה שאכתוב משהו?!?

Gu987

Well-known member
לא. לא כתיבה יוצרת.

אבל הייתי בחוג מקראמה. מציגים את העבודות במסיבת סיום, אבל לא הוזמנתי. אולי בסוף יעשו את זה בזום.

Gu987

Well-known member
יש אנשים רעים בעולם

אחר כך אמרו ששכחו. ארורים

כן, לא יפה
יש גם שחיתות, ובמה שאסור צריך לטפל כדי שירתיעו וימנעו. יש מוסר וסדר בעולם. רוב האנשים טובים אבל חומרניים וטיפשים, ואני רוחני ונלחם בעולם כדי להביא לו עוד אהבה, יופי וחכמה. אני שואל חברים על דברים שהם אוהבים לעשות כדי ליצור חברויות אישיות ויפות, ומחפש שיטות חכמות לא לדבר רעות על אנשים ולהגיד רק דברים נכונים כדי למנוע אי הבנות לא כדאיות. צריך לדבר מאד ברור ולעניין כדי להשיג מטרות יותר ביעילות.
&nbsp
&nbsp

Gu987

Well-known member
צודק

השחיתות מגיעה לכל מקום. אפילו בחוג מקראמה יש כאלה שהמדריכה מעדיפה יותר, והם מקבלים את כל החוטים הטובים והצבעוניים. אבל אני לא מתערב, שיהנו להם. לא ארד לרמה שלהם.

להיות חזק נפשית זו החלטה
כמו שלהיות טוב ועוזר זו החלטה. חשוב מה בדיוק אתה רוצה בחייך, תכנן בשלווה מה אתה צריך לעשות, ואחר כך פעל שלב אחרי שלב. פתח לך אישיות חזקה בעזרת הכרת הדברים שאתה אוהב, רוצה ומתעניין בהם ושחשובים לך. צור לך מגמות שחשובות לך.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה