איזה שירי ילדות אהבתן בילדותכן?

איזה שירי ילדות אהבתן בילדותכן?

האם אתן שרות את אותם שירים לילדים שלכן או שאת שרות שירים חדשין יותר? מה השיר האהוב על הילדים שלכם?

זוכרות את השירים

"טוליק יושב לו בשקט בחול"? אז הקטן שלי מטורף על השיר הזה, ועל ברבאבא נולד בגינה, גדלתי על שירי הפסטיבל של פעם, אהבתי הרבה שירים, אנחנו משפחה שאוהבת מאוד מוסיקה, וישראלית בעיקר.

litzuf

New member
אני גדלתי על שירי יגאל בשן....

תמיד תמיד... עד היום... אני מעריצה את הזמר... שירים נוספים שאהבתי הם.... אמא/ שולה חן... אהבתי את הביצוע של הילד גלי/ נועם קניאל שירים של ציפי שביט... והיו עוד המון קלטסיקות אהובות.... היום הילדים שלי אוהבים המון המון שירים של פסטיגלים... אין שיר אחד מסויים... שירים עבריים בעיקר... ליאב בזמן האחרון התאהב בשירים היפניים של הסדרות שהוא אוהב.

smagi

New member
ואוו כל השירים של פעם!

טוליק, טינטן, היפו ההיפופוטם , בזיק ויויו וכו'. אני צרבתי לבנות על דיסק את השירים האלה והיום הן שרות אותם בדיוק כמוני.

את יודעת שאפשר לצפות ולהאזין לשירים

האלה מהמחשב, הבן שלי מכיר את השירים האלו מהמחשב.

smagi

New member
איפה אפשר לראות אותם???

אני צרבתי מקאזה והן שומעות את הדיסק אצלינו ברכב.

smagi

New member
וה-שיר שהכי מתנגן ומושר אצלינו

זה "מקהלה עליזה" על ראש הברוש שבחצר......

הייייי, גם אצלינו../images/Emo79.gif

וכל שירי הסרט "מלך האריות"- שזה אמנם לא מהילדות שלי אבל אני מעדיפה את זה על פני חיבוקי ודיגדיגדוג למינהם

שוקופלת

New member
אני חדשה בפורום ו...

הייתי חייבת לענות! אני סטודנטית לחינוך מיוחד לגיל הרך והשבוע חיפשתי שירי ילדים שיתאימו לנושא שאני רוצה להעביר בגן. מצאתי שיר שאימי הייתה מדקלמת לי בילדותי: "רצתי רצתי ונפלתי, ומכה ביד קיבלתי. אוי, כואבת המכה. אמא, תני לי נשיקה". צילמתי מיד את השיר והראתי לה, היא מיד חייכה. הכי מדהים זה שיש לי ממש תמונה שלה בראש מדקלמת לי את זה ואני זוכרת בדיוק את טון הדיבור שלה ואת הקול המרגיע שבו היא אמרה את זה. לי אישית עדיין אין ילדים אבל לילדים בגן אני לפעמים מדקלמת שירי ילדות שגדלתי עליהם והם ממש אוהבים

למעלה