איזה תותח ויל ויטון

wranger

New member
איזה תותח ויל ויטון

כל אחד שמופיע בסדרת טלוויזיה בתפקיד עצמו מפגין חוש הומור בריא, אבל כאשר הוא עושה את זה ברשתות החברתיות, באופן לא מתוסרט, זה רק מוכיח שהבחור באמת משעשע.

ראו כאן באנגלית, כולל צילומי מסך -
http://www.geeksaresexy.net/2012/11/28/will-wheaton-engages-with-fan/

ואם מישהו צריך תרגום -
1. ויל ויטון צייץ בטוויטר משום מה תמונה של הנעליים שלו.
2. מישהי שעוקבת אחריו, מעריצה, עשתה ריטוויט (סוג של הגיבה).
3. אז הוא הגיב לה.
4. היא התלהבה מהתגובה שלו, וכתבה "כשאהיה עצובה, אזכור את הרגע הזה ואנצור אותו לנצח"
5. אז הוא הגיב לה שוב וכתב "ואם זה לא יעבוד, יהיה לך את הציוץ הזה גם כן".
6. ואז היא הלכה וסיפרה על כל השתלשלות העניינים באיזשהו פורום, ויושבי הפורום תהו האם הוא יגיע להגיב גם בשרשור ההוא. מישהו העלה סברה שאם יקראו בשמו שלוש פעמים, הוא יופיע (כמו ביטלג'וס, למי שמכיר). אז הם כתבו "ויל ויטון", "ויל ויטון", "ויל ויטון" - והוא ענה "צלצלתם?"

DontEvenBlink

New member
אומייגאד. הייתי מתה אם היו מתייחסים

אלי בטוויטר.

בכללי אני עוקבת אחרי וויל וויטון והוא מתייחס להרבה עוקבים שלו... אני אף פעם לא עשיתי לו ריטוויט כי הסטטוסים שלו לא הכי מעניינים... אבל עדיין.

גליזה

New member
אוי הוא מגניב נורא

מפתיע שסלב מתייחס בצורה כזו למעריץ, לא ככה?
אני לא מכירה הרבה סלבז שנראו מתייחסים בצורה כה אישית למעריצים שלהם

pennylane11

New member
זה לא מדוייק,

יש הרבה כאלה, במיוחד מהסוג של וויל וויטון. כבר יצא לי לדבר עם מוזיקאים שאני אוהבת מכל העולם, עם טאמלה ג'ונס ומולי קווין שמשחקות בקאסל, זה השאלה מי הבנאדם וכמה הוא שומר דיסטאנס מהמעריצים שלו. אני לא אומרת שזה לא הדבר הכי מגניב בעולם ושלא הייתי מתה מאושר אם זו הייתה אני ולרגע לא אומרת שהוא פחות מדהים ממה שהוא יוצא בדברים כאלה- אבל זה לא ממש נדיר.

גליזה

New member
אוקיי, טוב לדעת

בכל אופן, אני מכירה הרבה סלבז שלא טורחים להשקיע יותר מידי יחס כלפי המעריצים...

לא ממש מפתיע, הכל תלוי בכמה הבנאדם סנוב

הוא גם לא מפורסם סטייל אנג'לינה ג'ולי שכולם נדחפים לו לחיים האישיים כמו בהמות, ככה שאני מניחה שיש לו פחות סיבה להיות כל כך אנטי.

pennylane11

New member
הוא באמת מלך...

אני עוקבת אחריו בטוויטר ובטאמבלר והוא ממש משעשע. הוא גיק באמת, זה מה שהופך אותו לכזה מגניב, והוא לא תופס מעצמו יותר מעוד גיק בחבורת גיקים. והוא גם ממש מצחיק. ומרבלג את גיקאנדסאנדרי כל הזמן. ראיתם שהוא לבש חולצה של דה גילד בfun with flags? זה בדיוק זה. וויל וויטון 5אבר

למעלה