איזו אשה עלובה

ro99

New member
לא רק אישה עלובה

אלא גם העיתון הכי מצחין באנגליה. מתחזה ללא TABLOID אבל מטומטם ורע וגזעני והומופובי ומבחיל ברמות על. היום פירסמה מין התנצלות מכחישה סופר דבילית, אבל אני מאוד מרוצה מזה שמרקס-אנד-ספנסר הורידו את הפרסומות שלהם מהעמוד שלה בעיתון. עוד לא היה לי זמן לקרוא את הגארדיין של היום - הוא עדיין בסל הקניות שלי, אבל עקבתי אחרי התפתחויות בפינק ניוז

bulllli

New member
שמעתי על זה במקרה ממכר בפייסבוק

היא עיתונאית? פשוט טימטום עלוב שאפילו ידעות אחרונות לא היו מפרסמים. טוב הגזמתי... בטח מחר הם יתרגמו את זה.

ro99

New member
אולי מכר משותף? ../images/Emo13.gif

שמתי את זה בפייסבוק... יש לה מדור קבוע. אבל כפי שאמרתי, הדיילי מייל מלא בעיתונאים מצחינים ומבחילים. ידוע לשמצה כאוייב הנאורות.

bulllli

New member
אני ראיתי אצל מכר אירי

את שלך פספסתי. אלא אם זרקת אותי מהרשימה.

ro99

New member
לא זרקתי אף אחד

אבל אף פעם לא היית ברשימה שלי, עד כמה שזכור לי - רק החלפנו כמה אימיילים. איטס אפ טו יו. אם אתה בפארמוויל אתה מור דן וולקאם

bulllli

New member
אההה חשבתי שהיינו חברים

או שאנחנו עדיין. לא התכוונתי להישמע פולניה. אני שונא משחקי מחשב ורשת ולכן החווה מעניינת אותי בהתאם. ואני לא מאמין שאת מכורה אליה.
ממך ציפיתי ליותר, במיוחד לאור העובדה שאת תמיד חסרת זמן. אני מוחה!

ro99

New member
אני גם שונאת משחקי מחשב ורשת

אבל נפלתי בפח ובפחת. ולפעמים קליינטים מסיחים את דעתי וכבר קרה שיבולים נבלו לי בשדה כתוצאה מהאנוכיות שלהם. מה, הם לא יכולים לעמוד רגע בשקט בצד ולתת לי לעסוק בדברים שברומו של עולם? זה מעין ריפוי בעיסוק בעצם: כשהמתח עולה והקליינטים משתוללילם, אני יוצאת רגע לגזום את הצאן או לחלוב פרות. זה כל כך מטומטם (משהו אמר שיש משחק דומה לעוללים ואני מאמינה לגמרי) שזה מרוקן את הראש ומביא את הדופק בחזרה לקצב נורמלי. במקום וויסקי או ג'וינט...

למעלה