איחוליי על הפורום המקסים...

משרדית

New member
איחוליי על הפורום המקסים...

אני רוצה לציין דבר שאף אחד לא חושב עליו מראש. קורס הכנה לחתונה ונישואין, בקיצור, קורס כישורי חיים. אנשים מוציאים כסף על חתונה בצורה מטורפת. לא משקיעים שקל, ביעוץ זוגי, עסקי או כלכלי לפני החתונה. אין שום הכשרה מינימלית כיצד להתנהל כזוג וכמשפחה חדשה. פשוט אין מושג. הם כולם מאוהבים, חיים באופוריה את השנה הראשונה, בלי שום הכנה לחיים, ואח"כ מתפלאים כי יורדים מטה מטה. המלצה שלי, כל זוג, חייב לקבל הכוונה. אם לקרוא ספרים בנושא ואם לקבל הדרכה במכונים שונים שאולי אפשר למצוא בארץ ואם אין מכון כזה, אשמח לפתוח אחד ללא ספק, הרבה מאד זוגות לא יגיעו למצב של מינוסים מטורפים ולהוצאות לא הגיוניות אם יקבלו הכוונה. בהצלחה לכולם בכל אופן. אני דבר ראשון, רק מניסיון שלי, לא לקנות בית אם אין לפחות מעל חצי מסכום הדירה. לחשוב טוב אם מתכננים ילדים, כי המשכורות יורדות בשליש. ואנשים מגיעים לקשיים נוראיים. אם גרים בשכ"ד תמיד אפשר לעבור למקום יותר זול אם רוצים לחסוך. קניות לעשות אחת לשבוע בלבד. תמיד אבל תמיד, לחסוך 30% מהמשכורות. כך לאחר זמן, תראו שיש לכם כסף כמו כן, ממליצה מאד לאנשים לקחת קורס בנושא שוק ההון. עברתי בעצמי קורס כזה, ולזה לא יאומן, כמה הבנקים צוחקים עלינו בפנים. אפילו במשכנתאות יש כל מיני משכנתאות, ואף פקיד לא יודע מה שהפקיד השני יודע. הכל ממודר. תפקחו את העיניים אף אחד לא יעזור לכם. רק אתם בהצלחה מירי

ariri

New member
ברוכה הבאה

בטח ניזדקק לעצותייך, וללמוד מנסיונך. הכן חשוב מאוד לזוג צעיר להניח יסודות ניהול כלכלי למשפחה כבר משלב המחשבה על נישואין. ללמוד לחיות יחד כלכלית, לתכנן את העתיד ולבצע את כל שלבי הביניים, זה מבטיח ביטחון כלכלי ומשחרר את הזמן לבניית זוגיות ומשפחה חדשה.

למעלה