איחולים לפתיחת הפורום

ענבל30

New member
איחולים לפתיחת הפורום ../images/Emo140.gif

קראתי את הסיפורים הלא קלים כאן... כמה כוח צריך כדי להתמודד עם כל הקשיים - וכמה נפלאה היא ההתקדמות של הרפואה והטכנולוגיה, שמאפשרת לקטנטנים האלו לשרוד... אני נולדתי 1900 גר´, אחרי רעלת הריון, בשבוע 36 - והייתי שלושה שבועות בפגיה של רמב"ם דאז... כמובן שהייתי צריכה לשמר את המסורת המשפחתית - וילדתי את רומי בניתוח קיסרי, בשבוע 37, אחרי זירוז (כן, גם זירוז וגם קיסרי בהרדמה מלאה...) אחרי 5 שבועות של אשפוז שלי עם רעלת הריון... רומי נולדה 2020 גר´ (ענקית ממש, וואו
) ו"בילתה" 5 ימים בפגיה... השתחררנו הביתה יחד, ואחרי חודשיים היא גם הסכימה לינוק... במהלך 5 הימים בפגיה ליוויתי שם את חברתי לחדר, שילדה כמה ימים לפני את ביתה, בשבוע 27, ובמשקל 1500 גר´. היא, כמוני, חד הורית, ונאלצה לעבור את התקופה הלא קלה הזו כמעט לגמרי לבד... אישה צעירה מאוד, חזקה מאוד ונפלאה - והיום אמא לבר המתוקה, בת שנה. אני מניחה שאציץ כאן מדי פעם, ואני שולחת לכל הורי הקטנטנים המופלאים המון חיבוקים ואהבה

מצטרפת לברכות

אני לא אם לפג, ולא עברתי שבעה מדורי גיהנום כמו שכולם מתארים כאן, רציתי רק לברך על הפורום החיוני הזה, ולומר שאני מעריצה את כולכן על האומץ והחוזק. אני מאחלת לכל הילדים שיגדלו בבריאות שלמה, ויהיו ילדים יפים, מפותחים ומתוקים כמו שאתם מתארים אותם. מאחלים, תומר ואמשלו.

למעלה