איטום ריצפת בטון במסתור כביסה

shlomidell

New member
אשמח להמלצה על חומר איטום טוב , קל ליישום ועמיד לאורך זמן , משטח הבטון יציב ויחסית חלק , 3 מטר סה"כ, תודה רבה.. WhatsApp Image 2020-10-16 at 13.46.54 (1).jpeg WhatsApp Image 2020-10-16 at 13.46.54.jpeg

רשר

Well-known member
מנהל
אשמח להמלצה על חומר איטום טוב , קל ליישום ועמיד לאורך זמן , משטח הבטון יציב ויחסית חלק , 3 מטר סה"כ, תודה רבה.. צפה בקובץ המצורף 5351 צפה בקובץ המצורף 5352
איטום קלאסי זה ריצוף על איטום לפי מפרט (כמו רצפת אמבטיה)
אבל בסוף גם על האריחים מורחים סילר - לכן נסו קודם סילר ואם זה מצליח חסכתם הרבה כסף

חן 1111

Active member
לא ברור לי למה בכלל לאטום, אבל כל חומר לאיטום גגות יהיה טוב. אין שם דרישות חמורות במיוחד. לא הרבה גשם, לא הרבה שמש, אף אחד לא דורך שם...

shlomidell

New member
לא ברור לי למה בכלל לאטום, אבל כל חומר לאיטום גגות יהיה טוב. אין שם דרישות חמורות במיוחד. לא הרבה גשם, לא הרבה שמש, אף אחד לא דורך שם...
הכול נכון , אבל אם כבר אני אוטם מוכן להשקיע בחומר טוב , ככה יש לי שקט ליותר שנים.., פולי גג אקרילי נחשב לחומר הנחות ביותר לפי מה שקראתי באינטרנט , יש חומרים טובים בהרבה על בסיס פולימרי , סיליקון עם אטימה למים עומדים ואחריות ל 10 פלוס שנים היישום שלהם יותר קל ,רק למרוח לא פריימר ולא דילול... אך יקרים יותר , יש המון סוגים בשוק מעט מקומי והרבה יבוא

gb228

Active member
לא יודע מה זה בסיס פולימרי - כל הצבעים, כולל אקרילים, הם למעשה פולימרים.
אם צבע על בסיס אקרילי מתאים לצביעת חוץ של קירות חשופים, אין שום סיבה להשתמש בחומר איטום יקר לאזור מוגן יחסית הן מגשם והן משמש (עיקר ההתיישנות של חומרי איטם גג זה מהתייבשות בשמש ולא כל כך מהמים)

gb228

Active member
נראה לי שאפשר להשתמש בכל חומר שמשמש לאיטום גגות, הבעיה היא שלמיטב ידיעתי זה מגיע רק במיכלים גדולים, אבל אולי יש משהו דומה במיכל קטן (נדמה לי שיש משהו כמו זפת קרה רק בלבן במיכל קטן יחסית).

shlomidell

New member
יש פוליגג משוריין 5 קילו , גם לנירלט יש גרסה של 5 קילו , לפי ההוראות צריך 2.5 קילו למטר, חשבתי שיש היום חומרים מתקדמים יותר

gb228

Active member
לא ברור לי למה אתה מתכוון בחומרים מתקדמים יותר - יכלותי להמליץ לך לאטום עם אפוקסי, יחזיק מעמד כנראה לנצח, אבל זה יקר, דו רכיבי והרבה פחות נוח ליישום.
לדעת המשקל המומלץ בהוראות מניח גג חשוף. במסתור כביסה/דוד/מזגן כמו במקרה שלך נראה לי שמיכל של 5 קילו יספיק לך ויחזיק מעמד הרבה שנים

למעלה