אייקונים משלנו

swirrrly

New member
אייקונים משלנו

אפשר או שיוסיפו אייקונים של מתמטיקה, או שיהיה משהו מיוחד לפורום מתמטיקה שנוכל לכתוב תרגילים בקלות. או שנגיד יעתיקו את החתימה של רון חשבון וישימו אותה בטאג ליין שנוכל להעתיק סימנים, או שטויות כאלה! יודעים מה! יש לי רעיון בואו נעשה שרשור של סימנים במתמטיקה ואז נשים את הכל בטאג ליין מה דעתכם? זה יעזור המון, ולפי דעתי שחשוב שנעשה את זה כבר עכשיו בתחילת הפורם!!!!! יאללה לעבודה! זה גם רעיון טוב לפי דעתי כי אז לא נצטרך לפתוח קובץ דוקיומנט כל שניה...

ויקי16

New member
בוקר טוב לך,

את ממש מכורה לפורום הזה, הא? הצעה מעניינת ומועילה... לדעתי החתימה של רון באמת יכולה להעויל... אבל אני צריכה קודם ללמוד לרשום תרגיל פשוט בלי שיתבלגנו לי הסוגריים... בטח המורה שלך מאד גאה בך, על ההתעניינות...וגם שונאת אותך, כי את מציפה אותה במיליוני שאלות....
חח... את נמצאת פה יותר מכל אדם אחר... שיהיה לך יום נעים, ומתמטי...

s0uljacker

New member
אני בעד ../images/Emo45.gif

...אבל אני עצלן מידי בשביל לעשות את זה. לא סתם אומרים שמתמטיקה זה עם של עצלנים...

s0uljacker

New member
ויקי16!

בבקשה לא להבריח את המעט אנשים שכבר יש פה! יום טוב

s0uljacker

New member
בצחוק כמובן!!!!

אבל אם לא הבנת התכוונתי ל: ....את ממש מכורה לפורום....נמצאת פה הכי הרבה....המורה בטח שונאת אותך וכד´ יום טוב

ויקי16

New member
אההה..

זה היה במן הומור כזה..הבהרה: המורה שונאת אותה בטח, בגלל שהיא כל כך מתעניינת, ואין בכך שום דבר רע, ההפך... כמו כן, אין שום רע בלהיות מכור לפורום ובלהיות פה כל הזמן..

s0uljacker

New member
???

אולי אני לא ברור החתימה שלך: ויקי ה-
אז שאלתי למה... וגם אם את חושבת שאת מטומטמת ומגעילה זה לא סיבה להיות
נכון? יום טוב!

s0uljacker

New member
מה לא הצגתי את עצמי?

אני s0uljacker בן 22 כרגע לא עושה כלום (קצת עובד) וסתם שתהיו גאים בי: נרשמתי לשנה א למתמטיקה בת"א. וזהו יום טוב

swirrrly

New member
אני המון פעמים עצובה

בגלל רגשות נחיתות. אבל לויקי: אין סיכוי שאת יותר מגעילה ממני, אם היית שומעת על הפאדיחות שלי הית מתפצלחת...

swirrrly

New member
אה ולפי דעתי

הדברים שהכי יכולים לתרום לפורום הזה זה לא סתם תרגילים במתמטיקה שדורשים ידע מסוים, אלא תמיהות כלליות ומעין פילוסופיות אפילו, או סתם חידות היגיון. לפי דעתי צריך גם לעשות כבר איזה תחרות של איזה חידה מתמטית שמי שעונה ראשון זוכה בצבע מיוחד בפורום או משהו כזה. כמובן שהמנהל יצטרך לפתוח שרשור כזה. אה ושאם מישהו יבקש רמז אז שייתן, אבל לפי תנאים של הקבצת זמן וכאלה... ומדברים על המנהל לא שומעים ממנו הרבה , הא?

swirrrly

New member
טוב, אני רואה שכולכם עצלנים

אז בתור העצלנית הראשית הנה אני אתחיל עם הסימנים של רון חשבון: α•βƒ²(Δ)³+πº∑Ǿ ℓim(x→∞)ε∫¼± תהנו!

למעלה