איך אני בודק אם הנכס רשום על שמי בארה"ב?

sss33

Member
איך אני בודק אם הנכס רשום על שמי בארה"ב?

שלום לכולם.
בשנת 2010 רכשתי בית בלאס וגאס.בהתחלה היו בעיות גיליתי כול מיני דברים ,שהמחיר גבוהה ו.. בקיצור שילמתי שכר לימוד של 10,000$ מינוס\פלוס.
אבל מאז ב"ה הנכס מושכר והטיפול של חברת הניהול די משביע רצון.
היה לי קישור במייל שהיה מקשר אותי לאתר של העירייה או.. [Clark County]והייתי רואה את הרישום ואפשרות לפתוח את המסמכים שחתמתי וכו'. זה לא פעיל
וניסיתי לבדוק ללא הצלחה. בגדול אני חושב שהכול תקין.אבל בזמנו הנחו אותי לבדוק מידי פעם.
אשמח לעזרה.
תודה.

dvir831

New member
כפי שכבר ציינת כנס לאתר המחוז

אבל הראשי (דף הבית) חפש אפשרויות חיפוש נכס אבל הפעם תוודא שאתה מצוייד במספר הבית הנקרא: Parcel Number העתק אותו
לאופציית החיפוש באמצעות מספר זה והוא אמור למצוא לך את כל הפרטים הנלווים והקשורים.

איך בודקים רישום נכס בארה"ב

בניגוד לישראל שהכל רשום בטאבו וכדי לראות בעלות יש להיכנס לטאבו ישיר, לשלם כמה עשרות שקלים ולראות בעלות נכס שלך, בארה"ב הכל ברשת וזמין לכל מתעניין/בעלים או סקרן.
בכניסה פשוטה לקאונטי (מחוז) ניתן לראות רישום של נכס. ניתן לחפש לפי שם, לפי כתובת או לפי בעלים.
כל המידע הזה זמין. ניתן לראות לא רק מי הבעלים אלא גם את פרטי העיסקה כמו תאריך רכישה, עלות רכישה, ארנונה וכו'.

vinney

Well-known member
אתה מחפש את הקישור הזה:

http://www.clarkcountynv.gov/Depts/...ecords.aspx?H=redrock&P=assrrealprop/pcl.aspx
&nbsp
parcel number זה מספר גוש/חלקה (בהקבלה למושגים בישראל) של הנכס שלך. הוא מופיע, בין היתר, על חשבונות מס רכוש שאתה משלם. אם אתה לא יודע מה המספר שלך - בקש מחברת הניהול שלך, יש להם או שיעזרו לך לאתר אותו.

למעלה