איך אפשר לדעת על הימור גווני צביעה?

ספיישיל

New member
איך אפשר לדעת על הימור גווני צביעה?

אני רוצה לצבוע את הבית בעצמי השבוע. 1.האם זה קריטי להחליף קודם רהיטים בסלון ואז לבחור את הגוון של הקירות,בהנחה שאני יודעת באיזה צבע יהיה הסלון שארכוש? 2.אני רוצה לעשות מהפך ולהעיז בצבעים לא לגמרי רכים, ואני מפחדת מהתוצאה. האם יש איזה מומחים שנותנים יעוץ לעניין? אם מישהו יודע, או איזה אתר באינטר שדרכו אפשר לקבל יעוץ? 3.כמה עולה יעוץ או הכוונה לשינוי חזות ללא שבירת קירות לדירה? אולי זה לא יקר כ"כ וזה משתלם?...

Kite Cat

New member
אוכל לענות לך רק על השאלה ה-I

לא זה כלל לא קריטי. אין הרבה אנשים שמחליפים את הרהיטים ואז בוחרים גוון. רובם פשוט מתאימים גוון לרהיטים הנוכחים. בהצלחה.

lank

New member
צביעת דירה

כככל חשוב יש תמיד להחליט על הריהוט . מומלץ לרכוש קודם כל את הריהוט באם את יודעת שאת מחליפה בזמן הקרוב ריהוט או לפחות ללכת לחנות ולבחור ריהוט מתאים בלי לקנות. למרות שאני תמיד ממליצה לרכוש ריהוט לשבת עליו קצת למקם אותו בסלון ורק אחרי חודש לפחות להחליט על צביעה רצויה. לפעמים אחרי שבועיים מחליטים כי הריהוט לא ממוקמם בהתאם ורוצים לשנות ואז ההחלטה לגבי הצבע משתנה. אז אם יש לך אפשרות - ממליצה קודם לרכוש את הסלון. אח"כ לצבוע. בקשר לצביעה - מומלץ לעבור בחנות של מזי מוסרי בחולון , ברחוב ההסתדרות לעלות לגלריה המדהימה ולראות טכניקות וצבעים . את יכולה למסור להם ד"ש חם ממני - בהצלחה!! לן קרפטי קצב.

rhvuy

כמובן שעדיף תמיד להחליט על הצבעים והחומרים של המכלול לפני שמבצעים רכישה יקרה יחסית כמו ריהוט. יש להחליט איזה גוונים נעימים לכם ומה לא בא בחשבון ובמקביל לשלב את כל האלמנטים כמו צבע עץ צבע ריפוד וקירות שטיחים וריצוף.. עזרה וייעוץ ניתן לקבל דרך האתרים של החברות הגדולות (ראי "קישורים" בפורום בנושא חומרים וצבעים)

T r i l i a n

New member
"ריהוט" זאת הכותרת שמיכל התכוונה

אליה.

אילילי

New member
אני חושבת

שעדיף קודם לקנות את הרהיטים.....אולי את חושבת שבטוח תקני משהו ובסוף תצאי מהחנות עם משהו אחר... בנוגע לצבעים...אל תדאגי...תנסי...מכסימום משנים... בפעם הראשונה שהחלטתי לצבוע בכל מיני גוונים מוזרים בעלי היה בטוח שכל השכנים יבואו לצחוק אבל התגובות היו מאוד נלהבות...עכשיו יש לי בבית צבע שבכלל הילדות בחרו לי...לוקח לי זמן להתרגל אבל זה כייף... במיוחד כשצובעים לבד...למעט עלות הצבע כל מה שנדרש זה יום עבודה...אז שווה להעיז...

למעלה