איך אתם מתרשמים מהפורום החדש

ויוי 25

Well-known member
הפורום הקודם היה יותר ידידותי להתחברות ,נוח יותר ונעים להקלדה,
לי אישית לא נוח עם כול השינויים האלה,ולא ברור לי למה בכלל היה צריך שינוי ?

ויוי 25

Well-known member
טיפול נכון במצבי היפו":
האם בעת ירידת הסוכר ל-60 , אתם בעד השימוש בגלוקוז ?
לקרובת משפחתי יש סוכרת טייפ1 ,והדייאטנית המליצה לה כי בעת ירידת רמת -הסוכר מתחת ל-70 ,
היא תוכל לאזן את רמת הסוכר באמצעות אכילת פרי מתוק, כמו אכילת -אבטיח ,או בננה ,(או אפילו 2 פרוסות לחם.)
והסיבה היא שזה בריא יותר מהגלוקוז,אשר לדעת הדייאטנית ,,,בשימוש לאורך זמן הגלוקוז מזיק לתיפקוד הכבד.
מה דעתכם האם היא צודקת ?

ה"הנרי"

New member
60-70 זה לא היפו, השאלה איך היא מרגישה? אני לא עושה כלום בערכים כאלה, מרגיש טוב. בדרך כלל הסוכר נמוך בבוקר, אפילו ב-50 לא עושה כלום חוץ מכוס קפה עם 10% חלב.. עד שהקפה מוכן הסוכר עולה מעצמו ב-10-20 יחידות. פחות מסוכר בדם של 70, אלה הגדרות מספרי הרפואה חסרות כל משמעות..

ה"הנרי"

New member
מסכים לכל מילה שנכתבה.. ממש לא ידידותי, ולא בגלל שהוא חדש ויש צורך להתרגל.. זאת לא הפעם הראשונה ש"משפרים" משהו, והתוצאה יוצאת על הפנים.. |||

ויוי 25

Well-known member
אצלי 60 זה מאוד נמוך :כמה דקות של המתנה וזה ממשיך לרדת לחמישים ,בעיקר בבוקר לפני הארוחה,
(הזריקה מהלילה לטוווח הארוך (טרגלודק ) ממשיכה לעבוד,
ואז ,רק כמה שניות שאם לא אקח גלוקוז, ירד לחמישים מינוס ולאיבוד הכרה.(ככה זה קורה אצלי ,זו סוכרת סוג 1)

ה"הנרי"

New member
ויוי 25, סוכר של 50 ואפילו פחות לא גורם לאובדן הכרה. עם היד על הלב, כמה פעמים איבדת הכרה? האם את בלחץ כאשר הסוכר 50-60? ברור שהרופא שלך יגיד לך לא לרדת מתחת ל-70.. אם הייתי במקומו, אני מדבר כמוהו. הערה: הסוכר לא יורד ב-10 יח', בכמה שניות או דקות. כנראה שאת באמת בלחץ אטומי..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני הפכתי לאחרונה לתושב וותיק. קשה לי להתרגל לכל השטויות ה"חדשניות", כמו למשל חיפושי הפורומים בצורה המטופשת שבחרו בה כאן וכדומה. הנבירה בין ההודעות אינה נוחה לי, ואף כי ניתן לערוך שלא רק במהלך רבע השעה הראשונה, ואולי יש כאן עוד כמה יתרונות, זה עדיין לא ממש "זה".
ואם שמת לב, אני מנהל, ואני מנהל של 3 פורומים. אז בעיקרון, "יש לי ניסיון" והניסיון עם החדש עדיין לא לטעמי. סורי.

למעלה