איך גבר מתפנק?

דר גב

New member
איך גבר מתפנק?

מבלי להיות יותר מדי שוביניסט, גברים מפנקים את עצמם בדברים הרבה יותר שווים. אישה למשל קונה איפור שתוך כמה שעות נעלם. גבר קונה פלזמה שלא נגמרת, לפחות עד שמוציאים דגם חדש. אישה קונה נעלי עקב שיוצאים מהאופנה בתוך חצי שנה. גבר קונה נעלי עור שמחזיקות 5 שנים.

גבר מתפנק

כמובן שכל גבר מתפנק בצורה אחרת אבל אוכל טוב,משחקים אלקטורניים טובים,ואישה יפה זה מספיק לגבר להתפנק,

soul on fire

New member
גבר מתפנק?!?

לשבת על כוס בירה מעולה מול התנור/בבר טוב כשבחוץ יורד גשם! וכמובן שאני מסכימה עם ישראל היום- שאישה יפה יספיק לי כדי להתפנק {בסיטואציה קצת אחרת..}

אני קונה :

רביעיית הוגרדן או גינס בטיב טעם , פיצוחים ושלושה סרטים ב- 100 ש"ח בבלוקבסטר. לא צריך יותר. לפעמים אני קונה איזה תחתון אחד, כי כל התחתונים שלי קרועים ונראים כמו מניפה...

המממ

צודק,גברים הרבה יותר פרקטיים בקניות. לגבי קניות - עושה לי טוב לקנות משהוא שיחזיק ליותר זמן,בגלל זה אני מעדיף לקנות דברים קצת יותר יקרים,אבל הרבה יותר איכותיים

גבר מתפנק תוך כדי פינוק האישה.

ככה אני רואה את זה. שיתוף פעולה, היא רוצה משהו, ואתה רוצה משהוא ומחליטים יחד. לא רק אנחנו הגברים אוהבים LCD ומערכת מוזיקה טובה. מחשבים הם יעד לפורענות. הכי כיף, התכרבלות, משחק מקדים ועבודה תוך ריכוז בהנאה. לפבראון קר וסיגריה לסיום פרק ראשון. לאחר מכן, לדבר על אה ועל דה, להקשיב לה, היא הרבה יותר אינטיליגנטית ממה שרובנו חושבים. ניא קונה מלטחה מלאה, אני רק עם שני ג'נסים, היא קונה עשרות זוגות נעליים, אני מתמרן בין נעלי הספור לנעלי העבודה היומיומיים. לפנק את עצמי: יין טוב, מרלו. או בירה לפבראון קרה, עם מעט רוסטביף וסרט טוב על המסך. חברים, צחוקים יחד מסיבות הכל יכל להיות כיף. שרון

למעלה