איך ההכנות לפסח ??

angelboy22

New member
איך ההכנות לפסח ??

דובים יקרים ספרו לי חבריי איפה אתם עושים קניות?? איך הנקיונות ??? איפה עושים את החג??? והכי חשוב מה מבשלים ??? (אחרי ההגדה) תודה לעונים

ז י ק ו

New member
פסח פסח

איפה? השנה הסדר אצלינו בבית עם כמה חברים קניות? חציחינם חולון בדר"כ.... אוכל? ת'אמת שאני עוד לא יודע מה אני מבשל... אומנם יש עוד שבוע בערך לסדר וזה נראה הרבה זמן... נקיונות ? תבורך טניה שלנו לעד !! (המנקה)

stefan10

New member
אודה אם תשאל את טאניה המנקה

אם היא מנקה בת"א ?? כמה היא לוקחת ואם היא פנוייה ??

stefan10

New member
טב אז..

1)) עוד לא עשיתי קניות או החלטתי מה וכמה לקנות ?? 2) נקיונות ??? לא יבוא שרב שיחרבש ויאבק הכל ?? בנתיים ננוח עד שהאקלים ירגע ולא ילכלך ?? גם עם סטפי הכלבה הזקנה קשה לעשות תוכנית חומש של נקיון עד ליום שני . היא קצת סנילית ומעט מלכלכת פה ושם. 3) לאחר התלבטויות בין אצל חבר, משפחת גיסי הוחלט עם 4 חברים טובים לעשות באגודה של הקהילה הכאה בגן מאיר באוירה שמיחה ונינוחה 4) מבשלים , אני מתארח שהם יבשלו אבל אולי במהלך החג תבוא אחותי ומשפחתה הגרעינית ואז אחליט מה לבשל. חג חירות שמח

madbear

New member
../images/Emo13.gifחג חירות שמח תגובה ל- "איך ההכנות לפסח"../images/Emo13.gif

" איפה אתם עושים קניות? " טוב לאור העובדה שחג מתקרב הגיע הזמן קצת המלצות לחג , לגביי הקניות אני רציתי לשתף את חבריי הפורום בקניות במקום חדש ויחסית מאד,אבל מאוד חסכוני וכדאי לערוך שם קניות לחג המקום נקרא "אושר עד" לאור העובדה ש"מגה" שופרסל" וכל הרשתות השיווק שמציעים מחירים מופקעים , שם באמת ללא פרסום יחסית , הטורים ההולכים ומפוצצים , שם בהחלט אפשרי לסגור סל קניות לחג במחיר יחסית זול, נמצא ממש מול חנות טמבור/קניון אילון בר"ג. " ניקיונות" על סדר וניקיון תמיד ממולץ להשאיר לרגע האחרון , כי האבק נושב וחוזר , אז לשיפוטכם , היתר פשוט אין לי תגובה רלוונטית לנושא .

למעלה