איך היה הגן?

איך היה הגן?

ביום א´ הייתי איתו כמעט כל הזמן עזבתי לחצי שעה הוא בכה קצת בהתחלה אבל מהר מאוד נרגע ביום ב´ היום הגענו לגן בשעה 7:15 בערך ב8:00 נפרדנו לשלום הוא מהר מאוד הלך לעיסוקיו ואני הרגשתי קצת זנוחה נסעתי לתל השומר לפגישת סיכום של הטיפול הקודם חזרתי לגן בערך בשעה 12:00 הוא בכלל לא התייחס אלי שקוע במשחקים הוא לא רצה לבוא הביתה נראה מה יהיה מחר הקטע הוא שקנינו לו תיק לגן הוא לא מוכן לעזוב אותו אמא שלי ביקשה ממנו את התיק והוא סירב בטענה כי התיק שלי!! אפילו למיטה הוא לקח את התיק פשוש שלי אמ מחורפת לגמרי על הילד שלה כלנית

נירית1

New member
צודק התיק שלו!../images/Emo6.gif

כל- כך מוכר ההתאהבות שלהם בדברים חדשים והרצון להיות אתם כל הזמן - הבן שלי כמעט כל דבר חדש לוקח אתו למיטה לכמה לילות ואח"כ זה עובר לו. שיהיה לנתנאל בהצלחה נשמע שהוא כבר מתאקלם

איזה יופי לכם!

אני שמחה שנתנאל הסתגל יפה לגן. אצלינו שיר הוכתרה בתואר הילדה הכי רגישה בבית התינוקות. מכיוון שאני עדיין לא עובדת הוסכם ביני לבין הגננת שנעשה לשיר את הקליטה הכי ארוכה שאפשר כי היה לה קצת קשה ביום השני. בינתיים אני מניקה אותה כשהיא רעבה וגם כדי להרדים אותה ואת המעבר להרדמות במיטה נעשה בשלב מאוחר יותר. מקווה שהילדים האחרים מסתגלים יפה. חנה

למעלה