איך הפורום יכול לעזור לי אם אני כל הזמן דוחה

רותי770

New member
איך הפורום יכול לעזור לי אם אני כל הזמן דוחה

ודוחה? מרוב שהיום שלי לא מסודר, אני מוצאת את עצמי שאני לא אוכלת בכלל, שלא לדבר על שתיה אני, כמעט בת 28, שוקלת עכשיו 76 קילו, על 1.54 ס"מ 15 קילו בטוח חייבת להוריד לא? החל מתקופת התיכון עד הנישואין שקלתי קבוע 60 קילו לא שמנה ולא רזה אבל היה לי טוב עכשיו אני כבר לא מסתכלת איך שאני מתלבשת ונראית, אני מדחיקה את זה, אם כי כבר ברור לי שזה לא מראה מלבב ביותר המראה שלי

גם לי יש בעיה נוראית של שתיה

כשאני בעבודה אני שוחכת את עצמי ולא אוכלת ולא שותה. וזה רק פוגע בדיאטה כי הגוף נכנס לסטרס ולא מפרק הרבה שומנים כי הוא לא יודע מתי פעם הבאה שהוא יקבל אוכל. בנוסף השתיה מאוד חשובה לחילוף החומרים ובלעדיה הקצב מאוד מאט... אתמול הלכתי לספורט אבל כמו מפגרת לא אכלתי כלום לפני זה ושם גם עשיתי כפיפות בטן על כדור וקיבלתי סחרחורת איומה. הגעתי בקושי הביתה והקאתי את הנשמה.... אני מהיום מסה לחזור לדיאטה הסוכרתית שלי - איך שהתנהגתי עם סכרת ההריון... כל 3 שעות אני צריכה לאכול משהו קטן (קניתי תמרים לצורך זה) לשתות לשתות לשתות - מתחייבת על 3 בקבוקים של 750מ"ל עד לשעה 16:00 רוצה גם להגיע לאזור ה-60 (על גובה 1.56)

יעל י

New member
פלפלת...אולי חטיף אנרגיה לפני חדר הכושר?

בהצלחה עם הדיאטה

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות....

אתמול בעבודה לא היה לי כלום נקנה היום את החטיפים של אנרג'י...

יעל י

New member
רותי,למה שלא תלכי לדיאטיקאית?

של קופ"ח או פרטי כזו שתתאים לך תפריט ותיתן גיוונים ואנחנו פה נעזור לך עם תמיכה ואוזן קשבת...

רותי770

New member
התחלתי פעם, אבל

אחרי חודשיים נכנסתי להריון השלישי, באמת בהריון הזה לא העלתי כלום רק את המינימום של 7 קילו, והייתי מאד מפסוטה מעצמי ששכחתי שבכל זאת אני בעודף.............., אז לא המשכתי ללכת אליה

רותי770

New member
מה שיש לי פה קרוב, זה חוג מחול ארובי, פעמיים

בשבוע, עד כמה זה מומלץ?

למעלה