איך הקריסטלים מאורגנים אצלכם ?

liat sa

New member
איך הקריסטלים מאורגנים אצלכם ?

אצלי למשל יש המון קריסטלים, אשר מפוזרים בכל הבית בתערובות של צבעים וצורות. איך אצלכם ? ליאת ספארק סמלסון מרכז בנתיב הרוח

astrelas

New member
אירגון אבנים

שלום לכולם! אני חדשה בפורום, ומאוד שמחה להצטרף ! בעבר כמו ליאת נהגתי לפזר את הקריסטלים שלי בכל הבית. במקום שבו החזקתי את האבן ו"שיחקתי" בה, גם הייתי משאירה אותה. עד שלדודי - בן זוגי ממש נמאס לישון על אבני, לאכול לידם ולהתיישב עליהם בסלון ולהזיז אותם בכל פעם שהוא מנסה לעבוד עם המקלדת. זה נגמר בזה שקיבלתי ארון זכוכית מתנה- אותו אני מאוד נהנית לסדר, לארגן ולנקות כל כמה זמן! זה נותן לי תירוץ לגשת לשם כל הזמן ולהתעסק אם העוצרות שלי, לשחק אתם ולהקדיש להם תשומת לב! נכון להיום הם מסודרים לפי מדפים בסדר של צבעי הצ'אקרות! החלק הכי טוב הוא שמאז שיש ארון- הם מוגנות הרבה יותר מפגיעות ע"י כלבים, ילדים וכ"ו!

או, הזדמנות להשוויץ...

רוב האבנים שלי די עדינות אז אדם יקר, שלמה מרדכי זכרונו לברכה, בנה לי ארון חזק ובטוח לאוסף שלי. בנוסף, יש גם כמה קופסאות ואבנים פחות עדינות בתפזורת

One Drop

New member
אפשר לשאול מהי האבן התכלת

בשורה השנייה מצד ימין? משום מה היא קפצה לי לעין, אשמח לדעת מה היא. תודה :)

אקווא אורה

החלק הימני בשורה האמצעית מורכב, כמעט כולו, מקוורצים שונים. אקווא-אורה זה רוק קריסטל לבן שמופצץ במעבדה בחלקיקי זהב טהור וכך הוא מקבל את הצבע שלו.

לי יש תחביב מוזר

לסדר את הקריסטלים לפי צבעי הצ'אקרות בטור עולה, מהכהה ביותר עד לבהיר ביותר.. אני מתחיל לדוגמא בטורמלין שחור וכד' ומסיים בקוורץ צלול או אבנים לבנות. אני תמיד מעדיף שכל האבנים יהיו בהישג עין, כי משום מה אבנים ששכחתי מקיומם, גיליתי כמה מהם שבורות. ומאז אני מרכז אותם במקום אחד לפי סדר הצבעים.

liat sa

New member
זה מעניין מאוד

אני אוהבת את הכל בבאלגן גדול עשיר וצבעוני שכל פעם אני שולחת יד אני מערבבת משחקת עם האבנים ושולה לי אחת למשחק, ענידה ומשוש ליאת ספארק סמלסון מרכז בנתיב הרוח

למעלה