איך יודעים עם זו אהבה או הרגל?

איך יודעים עם זו אהבה או הרגל?

התשוקה של ההתחלה כבר מזמן נגוזה. את מקומה אמורה להחליף אהבה יציבה והרגלים משותפים. אבל איך יודעים אם זו אכן אהבה או שזה רק הרגל חזק ונוחות?

באמת שאלה לא קלה

אני כבר לא זוכרת מה זה להתאהב וקצת מתגעגעת להרגשה הזו. אבל יש לנו כל כך הרבה במשותף שלא הייתי מוכנה לוותר על זה בשביל התאהבות חדשה. אז זו אהבה?

ואולי אין למעשה הבדל?

איפה נגמרת האהבה ומתחילה שיגרת הביחד? ולמה זה בכלל חשוב? ואולי השאלה צריכה להיות פשוטה הרבה יותר-טוב לי או רע לי? כמה שאלות

אני רק יודעת שבא לי

כ"כ פרפרים בבטן, והמון זמן לא הרגשתי את זה. בא לי על ההתרגשות הזאת שהיתה לי פעם, את הצורך הזה להיות איתו כל דקה פנויה...

taltalit3

New member
ואני רוצה רק את השיגרה...

החיבוק והמגע היומיומי, מילה טובה וליטוף...

מיכלי221

New member
כל כך מבינה אותך.....גם לי חסרים

הפרפרים.... כשאני חושבת על הבן זוג שלי, אני נמלאת
אבל חסרים החיזורים של פעם, ההתרגשות הזו מבפנים. אולי זה לא נכון לחפש אותם, אולי לא צריך אותם, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדה שהם חסרים.

T u v i

New member
מרגישים...

אצלנו התשוקה חזרה, ובגדול...
גם האהבה קיימת וחזקה מכל דבר. 19 שנים של ביחד, עם תקופות טובות יותר או פחות לא הולכות ברגל

T u v i

New member
מעניין, בפעם האחרונה שבדקתי

וזה לא היה מזמן... עדיין הייתי גבר...

ובדקת טוב? ../images/Emo8.gif

אכן לא הסתכלתי בכרטיס האישי לפני שכתבתי. ועדיין נשמח לשמוע את הסוד...

T u v i

New member
הרבה יותר פשוט ממה שחושבים ../images/Emo9.gif

קודם כל, לא לקבל את הכל כמובן מאליו... ואם שום דבר לא מובן מאליו, יש להתמיד ולטפח. פתיחות, מדברים על הכל, גם על מה שלא נעים ואולי אפילו "קצת מתביישים". קשובים אחד לשניה, מתגרים אחד בשניה. יש לזכור שהזוגיות היא המרכז, ויש "לעבוד" כדי שתישאר שם. זהו, זה מה שעולה לי לראש כרגע

S i r i u s

New member
כשאני מתעוררת בבוקר ומרגישה

ברת מזל שיש לי אותו. ובכלל, לדעתי אם אוהבים יודעים, שום שיגרה לא יכולה לכבות את הלהבה לגמרי.

למעלה