איך כדאי להיתלבש לסילבסטר>>

איך כדאי להיתלבש לסילבסטר>>

כל סילווסטר אני קולטת סביבי יותר מידי בנות שבגלל כל ההתרגשות וההכנות, והניסיון להיראות הכי מאאממות שיש, הן איבדו בדרך כל טיפת סטייל שאי פעם היתה להן - הן שורפות את השיער בתסרוקות משונות, לובשות פחות מידי בגדים ומתקלחות עם דליים של נצנצים, מה שיוצר בסופו של דבר מראה פרחי, צומי, וחסר טעם. משהו בין פריס הילטון לעץ אשוח, רק בלי הפריס. כל הרעיון של לדפוק הופעה איכותית הוא לא ליפול למלכודת ה- "over doing", זאת אומרת, לא להשתדל לעשות רושם יותר מידי, לא למשוך תשומת לב לכל הכיוונים, אלא להדגיש את הנתונים הטבעיים ולתת להם לעשות את העבודה בעצמם. אם למשל יש לך חזה גדול ומכובד, ובחרת להשוויץ בו במסיבה עם חולצת מחשוף – עדיף לך ללבוש חולצה עם מחשוף נופל, כזו שמדגישה את החריץ העמוק אבל לא יוצאת צעקנית מידי. סך הכול – לדחוף את הפיטמות שלך ישר לפרצוף של הבחורים שעוברים בסביבה זה לא לעניין. למה מי הם בכלל שתראי להם את כל מה שיש לך על ההתחלה? קודם שיקבלו טעימה איכותית, ואחר כך נדבר. בעלות חזה קטן, קטנטן או נעלם יכולות לבחור בשתי אופציות – או לפזר באיזור המחשוף "אלמנטים", זאת אומרת נצנצים, קריסטלים מודבקים, או שרשרת גדולה ויפה (אבל לא הכול ביחד) , או לחילופין – להדגיש איזורים יותר אטרקטיבים בגוף. זאת אומרת, ללבוש סטרפלס שיוציא החוצה את עצמות הכתפיים וידגיש את צווארך הענוג, או חצאית מיני קטלנית ומגף גבוה. אם יש לך בעיית טוסיק, את יכולה ללבוש סטרפלס וחצאית ארוכה, וכך לא להיראות פרחה מידי ועדיין עם סטייל. לבנות מלאות מומלץ לזרום עם בדים עדינים, ולא להיחנק בחולצות צמודות. למה לך להסתובב כל הערב עם הבטן בפנים ופרצוף של עצירות? לכי על חולצה שמגיעה עד המותניים, רכה כזו ודי רופפת, אבל – עם מחשוף. במקום להציג לראווה טוסיק ופופיק שבמקרה הן לא האיזורים החזקים שלך, תשקיעי יותר באיפור, תסרוקת ואקססוריז. קחו בחשבון שיש כמה פריטים שלא מופיעים איתם למסיבות סילווסטר בשום פנים ואופן – חותלות או גרבי ברך למשל. הן בלאו הכי כבר עם רגל אחת מחוץ לקולקציה, אז אם אתן ממש לא מסוגלות לזרוק אותן, לפחות תשמרו אותן למסיבות יום שישי סטנדרטיות. כל מיני בגדים בצבע וורוד – הקיץ נגמר, תודה רבה לכן, ובלאו הכי ראינו יותר וורוד השנה ממה שהעין יכולה לסבול. בגדים במראה ספורטיבי או אייטיזי – בשום פנים ואופן לא. בסילבסטר את אמורה להיות נוצצת, אלגנטית, מלאת סטייל וייחודיות. בגדים מבוטיק רינה לא מתאימים לאף אחת מהקטגוריות האלו. בגדול, היות ומדובר בלילה של התהוללות וריקודים פרועים עד אור הבוקר, הכי חשוב שתלבשו משהו שיושב עליכן בנוח, ולא תצטרכו להתעסק כל הזמן בלהזיז את הציצי לפה, להוציא את התחתונים משם ולסדר כל מיני צ'ופצ'יקים באמצע. אם נדמה לכן שהבגד שבחרתן לא הכי מרשים – אל תיכנסו לפאניקה. גם ג'ינס וחולצה שחורה יכולים להיראות מצויין אם משקיעים יותר זמן בתסרוקת או איפור. הצבעים שהולכים היו חזק בתחום האיפור הם גוון עמוקים של אדום או סגול (חציל, יין שזיף ועוד טעימים כאלו). גם חום הולך טוב, אבל לא מומלץ בתור שפתון, ואם יש לך עיניים קטנות – בטח לא בתור צללית. ואם כבר איפרתן את העיניים באדיקות – שימו שפתון עדין בגוון טבעי. ואם יש לכן שפתיים מלאות והדגשתן אותן בליפגלוס מרשים – אל תפוצצו את העיניים עם צלליות. שימו עיפרון ומסקרה, וקצת נצנצים מסביב. המראה הטבעי אלק. ואל תשכחו את חוק מרפי של המסיבות – מה שלא תלבשו, תמיד תהיה במועדון מישהי שלבושה יפה יותר, והיא מצידה תהיה מבואסת תחת, כי גם היא חושבת שיש מישהי שמנצחת אותה בסטייל, וגם המישהי ההיא חושבת.. וכן הלאה וכן הלאה. עזבו אותכן מכל השטויות האלו. תהנו מהמסיבה, תשתוללו בטירוף, ורק אל תקיאו על עצמכן בסוף הערב, כי אז בטוח שלא תראו טוב. שנה חדשה ונהדרת שתהיה לכולם.

דנטל

New member
אותי תמיד שיגע

הבנות שמתלבשות כמו לאמצע הקיץ כשאנחנו באמצע החורף. נכון שבמסיבה בפנים יהיה חם, אבל לפחות בתור בכניסה שימו מעיל. היא עומדת שם בתור עם עור ברווז ושיניים נוקשות. מה אני אגיד - "סקסי" בטירוף.

NightmareTM

New member
וואו !!! כל הכבוד.

סחטיין על ההשקעה! מה עם מדריך לבנים?

בקרוב

בקרוב אני אשים, יש לי כזה . מדריך איך להתחיל עם בנים, ומאיזה בנים צריך לשמור מרחק. מואהההה

guty1

New member
סוף כל סוף מישהו מדבר לעיניין !!!

אני בתור חובב אופנה מושבע סוף כל סוף מעריך שמישהו מתייחס לאנשים בפשוטם ולא ממליץ להם שמלה ב 2000 שקל כתבת נהדר (יש חוש ) והגזרות והל ממש מצויין במיוחד אהבתי שקטלת את כל הפרחות למיניהם שחושבות שהן מתלבשות יפה שהן בעצפ נראות כאילו יצאו בטעות מפס היצור של בזוקה או חנות צעצועים וישנ גבול לזוועות שאנשים מסוגלי לרואת ... כל הכבוד !!!!

NightmareTM

New member
אחלה!!! אבל...

את מזניחה פה 50% מהאנשים!! יש גם בנים! מה עם מאיזה בנות להתרחק?

אופנה לבנים!!!!!!

היו הרבה שרצו שאני ארשום לא רק על איך כדאי לבנות להתלבש, אז הינה אני ארשום גם איך כדאי ואיך לא כדאי לבנים להתלבש: יש הרבה בנים שהולכים למסיבות, ולא רק למסיבות גם ככה סתם לבי"ס שפשוט מתלבשים זוועה!! שמים שרשרות של ערסים, וגם חולצות צמודות. אני לא אומרת שזה לא יפה חולצות צמודות אבל רק למי שיש קצת שרירים. והשרשרות של הערסים כול הגורמתים למיניהם. איז סו מ'כוער!! אני חושבת (לא אומרת שגם אתם צריכים לחשוב ככה ) שבנים צריכים להיתלבש נורמלי, נגיד למסיבה, לבשו ג'ינס יפה, וחולצה טריקו פשוטה. ואתם ניראים 1,000 דולר!! יש הרבה בנים גם שעושים כול מיני פאנים,ולפי דעתי זה יפה. יש גם הרבה שחושבים שבנים לא יכולים להיתאפר וזה ממש לא נכון, נגיד יש חצ'קון אז שימו מייקאפ אבל לא הרבה. אל תשימו עיפרון שחור.(פורים בסדר) טוב יש עוד הרבה דברים שלא כדאי וכן כדאי! אבל אני צריכה ללכת, אז סוריי . אני אולי ארשום אחרי זה. בנים אוהבים אותכם!!! מואהההה מקווה שעזרתי

דנטל

New member
הנה מה אני לא אוהבת שבנים לובשים

חולצות שקופות. איכסה פיכסה.

נחמד, אבל הפריע לי משהו.

הבנתי מהמאמר [?] שלך שאת בעצם מייעצת לכל אחת ללבוש משהו שיפה בעיניה, נוח, לא חשפני מדי ובלה בלה בלה. אז למה את פתאום אומרת "בשום פנים ואופן לא לבוא עם חותלות או גרבי ברך"? למי איכפת שהן כבר "עם רגל אחת מחוץ לקולקציה"? יש מספיק בנות שמאוד יאהבו אותן, ובניגוד אליך דווקא יחשבו שהן מאוד מתאימות לאירוע הזה. בכל אופן אני לא מדברת דווקא על הגרביים האלה, אין לי שום אובססיה אליהן או משהו. אבל כשאנשים מייעיצים לאחרים ללכת רק לפי צו האפונה, אחרת יירו בהם, יכול ממש להעלות לי את הסעיף.

אז זהו שאני אומרת.

אני ידעתי ב 100 אחוז שמישהו יגיב על החותלות. אני כאילו אישית אוהבת מאוד ללכת בכלל לא לפי האופנה, כאילו להיות מיוחדת כזאת. ואני חושבת שלהיות באופנה, לא חייבים, אבל כן להיות בעניינים. מקווה שהבנתם.

GeJuFan

New member
אני אישית לבשתי חולצת סטרפלס

בצבע תכלת מכנס מדהים בצבע חום חרדל כזה ומגפיים ששנים יש לי והלכתי אם שיער פזור אחרי התספורת וצבע שעשיתי לפני כחודש כמתנה לסיום הטירונות, ושמתי קצת צללית טיפה סומק וקצת אודם(שתוך חצי שעה כבר לא היה קיים בכלל
). וסתם אמרתי את זה כי לא קראתי את כל השירשור אבל חשבתי שזה יתאים לכאן. אהה ובסילסטר התנשקתי בפעם הראשונה בחיים שלי על השפתיים, ועוד אם בחור מבוגר ממני בכמעט עשור שלם(טוב נו שמונה שנים אבל זה כמעט עשור שלם).

למעלה