איך כותבים את השם על 3320

עגולה1

New member
איך כותבים את השם על 3320

האם מישהו יודע איך אני כותבת את השם שלי על הצג של 3320?

דודי (19)

New member
בהשקעה כספית זעומה...

את יכולה פשוט לקנות לקרביץ, יש להם שם טושים כאלה מיוחדים ולא מחיקים (הם אפילו מחזיקים מעמד במים.. ככה שתנאי גשם קשים לא צריכים להפריע לך)... תבקשי מהמוכרת טושים לא מחיקים (תיזהרי: הריח החריף שלהם ממכר!), ותכתבי איתם על צג הפלאפון שלך בצורה שלא תסתיר את המספרים כדי שבכל זאת תראי מה את מחייגת! וזה ממש לא עולה הרבה! (אם תרצי את יכולה להשתמש בשלי...) בהצלחה! דודי.

taxi555

New member
סחתיין על ההומור דודי../images/Emo151.gif

בימים כאלה זה ממש עוזר ובמיוחד אם אתה ירושלמי כמוני חחחחחחחחח

3310 4ever

New member
לכתוב על המסך? הפיתרון נמצא כאן!

אני לא יודע אם אתם מכירים את האפשרות הזאת (ביננו...מי לא?) אבל הנה הוראות: 1. תכתבי *3001#12345# (כוכבית,שלוש,אפס,אפס,אחד,סולמית,אחד,שתיים,שלוש,ארבע,חמש,סולמית) 2.תבחרי באפשרות NAM1. תדפדפי עד שתגיעי לAlpha Tag ותלחצי אישור. 3. תכתבי את השם שאת רוצה ותעשי אישור. 4. תדליקי את המכשיר שלך מחדש (כיבוי המתנה של כמה שניות והדלקה) <-----> Enjoy

gadol

New member
טעות

ב 3320 האפשרות לכתוב את השם ב ALFA TAG לא עובדת יש אפשרות אחת והיא דרך תוכנה מסוימת וזה רק אצל החברה.....

3310 4ever

New member
אם אתה אומר.....

כי אני יודע שהקוד הזה עובד בנוקיה של סלקום בסדרת 51XX ו61XX. (לא שיש לי סלקום אבל חבר שלי אמר לי על הקוד הזה) <-----> Enjoy

gadol

New member
אני אומר...

נכון אתה צודק ב 51 ו 61 זה עובד אבל מדגם 8260 ומעלה כולל 7160ו 3320 צריך לבצע זאת דרך תוכנה מיוחדת במרכזי השרות

למעלה