איך לבחור שמפו לכלב?

כאשר אנו רוחצים את הכלב חושב מאוד להתאים את השמפו לכלב ולהשתמש רק בשמפו מומלץ לכלבים. בשוק קיימים המון סוגי שמפו, המון חברות וקשה מאוד לבחור מבין כל המגוון.

יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם

1. אסור לחלוטין להשתמש בשמפו שאינו מיועד לכלבים מכיוון שזה פוגע ב PH של הכלב ויכול להסב לו נזק רב וממושך. עשוי לגרום לגירויים בעור, נזק ללחות עור הכלב ולפרווה עצמה.

2. לקנות רק ממקומות אמינים וחברות מוכרות

3. חשוב שהשמפו יכיל מוצרים טבעיים בלבד כמו שלכם לא בא להשתמש בשמפו עם כימכלים גם לכלב שלכם לא בא..

לפי דעתי החברה הטובה ביותר שכדאי להשתמש בה היא show season חברה מקצועית, שמשקיעה במוצרים שלה ודואגת לטוב ביותר לכלבכם.

מזמינה אותכם לבלוג שלי ששם אני אעלה פוסט מדי שבוע בנושאי כלבים
הבלוג והמשתמש פה חדשים
אשמח לפירגונים!

GoldenEyes

Well-known member
כאשר אנו רוחצים את הכלב חושב מאוד להתאים את השמפו לכלב ולהשתמש רק בשמפו מומלץ לכלבים. בשוק קיימים המון סוגי שמפו, המון חברות וקשה מאוד לבחור מבין כל המגוון.

יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם

1. אסור לחלוטין להשתמש בשמפו שאינו מיועד לכלבים מכיוון שזה פוגע ב PH של הכלב ויכול להסב לו נזק רב וממושך. עשוי לגרום לגירויים בעור, נזק ללחות עור הכלב ולפרווה עצמה.

2. לקנות רק ממקומות אמינים וחברות מוכרות

3. חשוב שהשמפו יכיל מוצרים טבעיים בלבד כמו שלכם לא בא להשתמש בשמפו עם כימכלים גם לכלב שלכם לא בא..

לפי דעתי החברה הטובה ביותר שכדאי להשתמש בה היא show season חברה מקצועית, שמשקיעה במוצרים שלה ודואגת לטוב ביותר לכלבכם.

מזמינה אותכם לבלוג שלי ששם אני אעלה פוסט מדי שבוע בנושאי כלבים
הבלוג והמשתמש פה חדשים
אשמח לפירגונים!
פרסומת עלובה למשמש שהרגע נרשם לתפוז בשביל למכור את מרכולתו

דגלמנגל

Well-known member
ויקח עוד איזה כמה חודשים עד שיימחקו אותה. המפרסמים לומדים מהר באיזה פורום המנהלים מבקרים פעם-פעמיים בשנה וחוגגים.

למעלה