איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..?

envelope

New member
איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..?

בס"ד איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..? שלום לכולם שיטה ענקית לעשות כסף קל .....ומהר !!!! תקדישו 5 דקות לקריאה- שווה את זה במיליון האחוזים! לא תצטערו... אני רוצה לציין שקראתי את ההודעה הזו פעמים רבות בעבר,ורק עכשיו גיליתי כמה פשוט וגאוני זה ,קחו את ההזדמנות הזו עכשיו , ולא תתחרטו. לפני כחודש וחצי בערך גלשתי באינטרנט בדיוק כמוכם ונתקלתי במאמר דומה לזה, ולקרוא לא עולה כסף, במאמר היה רשום שאם ארצה לתרום 30 ₪ או 6 דולר+ 6 בולים אוכל להרוויח כמויות אדירות של כסף!.. נשמע חשוד, לא? אז אני לא יודע מה אתכם, לי זה היה נשמע ממש חשוד!.. אני בחור מאוד מאוד סקפטי ותמיד האמנתי שבמיוחד בדברים האלה תמיד יש איזה משהו שלא נאמר שהופך את כל התמונה או שזה פשוט תרמית... כולנו מונעים מפחדים אבל כשמבינים את "הסיכון" הכרוך מבינים שלא מדובר בסכום בשמיים .גם אם אתם עדיין חושבים כי מדובר בסיכון אני בטוח שרובכם השקיעו הרבה יותר מ- 30 ₪ בהגרלות שונות אז אם אתם עדיין חוששים תתייחסו לזה כהגרלה אחרי שבוע תדברו אחרת... השיטה עובדת - בדוק ! כשהתחלתי את הסבב הראשון חששתי גם כן לא בגלל הסכום אלא יותר שארגיש אידיוט אז הדבר שעשיתי היה לבדוק את העניין בגוגל אחרי כשעה שהקדשתי לעניין ובביקור במספר אתרים ופורומים עשיתי הצלבות של שמות של מספר אנשים וגיליתי ששמם של חלק מהאנשים חוזר במספר אתרים בדירוג שונה –הוכחה לפעילות של השיטה המעטפות שאתם שולחים הינם "מעטפות תשלום" עבור כניסתכם לשרשרת ההפצה 5 ₪ עבור אדם אשר יוסיף את שימכם לרשימת התפוצה אותה הוא מפיץ סה"כ 6 מפיצים בכל פעם אשר יפיצו את שמותיכם ובדרך זו תקבלו גם אתם מעטפות תשלום מאחרים זכרו ככל שתפיצו יותר כך תקבלו יותר זכרו השיטה תעבוד ותמשיך להתקיים ולהצליח אך ורק בזכות ההגינות והיושר האישי שלכם ושל כל החברים בה . אז זה הולך ככה, עכשיו הפירוט שיוכל לשנות את חייכם: טוב, הדבר הראשון שאני אמליץ לכם לעשות זה לשמור את המאמר הזה במחשב ולהדפיס אותו, כדאי לעשות את זה ליתר בטחון ולנוחות, אבל למה באמת? - אתם תבינו ברגע שתקראו עד הסוף. צעד 1 קחו 6 דפים (עדיף לקחת דפים כהים כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר). על כל דף רשמו את המשפט הבא: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ותוסיפו את שמכם וכתובת. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ¤ או 6 שטרות של דולר 1 ותכניסו כל מטבע או שטר בתוך כל דף כדי שהכסף לא יראה דרך המעטפה. טיפ חשוב- את המטבעות יש להדביק עם דבק סלוטייפ לדף הנייר. עכשיו קחו 6 מעטפות ובכל מעטפה שימו דף אחד מהדפים שהכנתם. עכשיו צריכות להיות מונחות לפניכם 6 מעטפות סגורות שבכל אחת מהן דף עם המשפט הנ"ל, שמכם וכתובתכם ומטבע של 5 ¤ או שטר של דולר אחד. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1.ורה מנביץ, רח' שמחה הולצברג 8/8, ירושלים. 2. שמואל שקד רח' האורנים 26 רכסים ת.ד 1084 מיקוד. 20496. 3.עירית נצחון מושב גבע כרמל ד.נ חוף הכרמל 30855 4. אור אמסלם, יובלים 272, ד.נ.משגב, מיקוד 20142. 5.אוהד דיירי, מושב רועי 2 בקעת הירדן מיקוד 90696*: 6.אבישי חתוכה ס"ה 55 תל אביב מיקוד 67678 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות- אחת לכל שם! צעד 2 הוציאו את השם הראשון מהרשימה (את השם העליון שהוא שם מפר 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה מספר 6 יהיה מספר 5 ומי שהיה מספר 5 יהיה מספר 4 וכן הלאה) והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה. צעד 3 חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים וכד') יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה כך שזה ממש לא בעיה ונעשה תוך שניות! כמובן שהאתרים בהם תחפשו צריכים להיות ישראלים והפורומים בעברית. צעד 4 שנו את מה שאתם צריכים אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. פרסמו את המאמר שלכם לפחות ל- 300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו שככל שאתם מפרסמים ביותר מקומות כך תקבלו יותר מזומן! כמו כן, שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן כהצעה להצטרף למעגל השפע. בבקשה זכרו! התוכנית הזאת נשארת מצליחה בזכות הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. תסתכלו על זה כך- אם אתם מבצעים את כל ההוראות כמו שצריך התוכנית תמשיך והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז אם כל מכתב מקבל התייחסות וההוראות מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 ¤ או דולר אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי כך שכאשר שמכם מגיע למקום מס' 1 אתם כבר מקבלים עשרות אלפי שקלים!!! עכשיו- איך זה עובד בפועל ומדוע בעצם שווה כל כך להשתתף? מתוך 300 ההודעות שפרסמתם נניח שתקבלו רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז הרווחתם 35 ¤ עם השם שלכם כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מהשבעה אנשים ששלחו לכם 5 ¤/ דולר יפרסמו מינימום 300 הודעות שכל אחת מהן עם שמכם כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחת מהשש המקוריים זה עוד 245 ¤ שתרוויחו. עכשיו 49 האנשים האלה יפרסמו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמכם כמספר 4 ורק 7 אנשים יענו עליהם כבר הרווחתם 1,715 ¤. 343 האנשים יפרסמו מינימום 300 הודעות עם שמכם כמספר 3 וכל אחד יקבל 7 תגובות אתם מרוויחים 12,050 ¤. עכשיו החלק הכיפי מתחיל- 2,401 אנשים שולחים מינימום 300 הודעות עם שמכם כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות אתם מרוויחים 84,035! ו... האנשים שישלחו את ההודעה הזאת עם שמכם כמספר 1 וגם אם עדיין יענו רק 7 אנשים אתם מרוויחים- תחזיקו חזק- 588,245 ¤!!! לא לשכוח- השקעתם 30 ¤/ 6 דולר ו-6 בולים!!! זכרו- "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות! תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי הזה. אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו ששיערנו קודם אתם תרוויחו סכום של 588,245 ¤! האם תהיו מוכנים לפספס הזדמנות כזו בשביל "סיכון" של 30 ¤/ 6 דולר+ 6 בולים?! לסיכום כל העניין הזה- כמו שאתם מצפים ומקווים שהכל ילך חלק והאנשים שיקראו את ההודעה שלכם לא ירמו ויפעלו לפי ההוראות כך גם המשתתפים הקודמים שבהם כלולה גם אני... זאת פשוט תוכנית גאונית שחבל שלא חשבו עליה קודם לכן, שנועדה לעזור לכל אחד מאתנו להגיע לפסגות ולהגשים חלומות ואולי זה גם יציל למישהו את החיים... מי יודע... הערות: -אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל הכמויות האדירות של המכתבים שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים תוכלו להשתמש בשם בדוי- כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. - אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ¤/דולר, אל תשכחו שגם הוא חלק מהדבר הגאוני הזה! אז אם לא תרמו ותבצעו את ההוראות בקפידה הכסף יתחיל לזרום אליכם כבר בשבוע הקרוב! ושימו לב- מה שאתם עושים זה לשבת בבית ולקבל מזומן! יש משהו יותר טוב מזה??

למעלה