איך להיות בעלת ערך ולעלות ביטחון עצמי?

crema61

New member
איך להיות בעלת ערך ולעלות ביטחון עצמי?

לפני 3 חודשים שמתי עין על מישהו ממקום עבודה
למעשה זה היה הדדי
יום אחד שמו אותנו לעבוד ביחד במחלקה שלו. הוא התחיל לפלרטט איתי ואפילו ביקש טלפון. אני שראיתי אותו כחתיך וחוסר הביטחון לא נתתי לו..
אחרי זה עבר תקופה עד ששוב חזרתי לעבוד במחלקה שלו..
בזמן הזה הבנתי שנדלקתי עליו ומישהי שעובדת איתו מסרה לו את מס פלאפון שלו והתחלנו להתכתב..
כבר באותו יום של התכתבות הוא הביע מלא התלהבות ובאותו יום לפני שהלך הביתה נתקל בי בדרכי להפסקה.
הוא התיישב איתי כולו ביישן . פתאום ראיתי אותו בזווית אחרת "זה הבחור ששמתי עליו עין וואו הוא נראה לי אחרת פתאום"
היה ביננו מתח והוא לא הצליח להסיר ממני מבט. הוא הציע לי ששבוע הבא ניפגש והסכמתי..לא רציתי לפסול אותו..
כשעבדנו ביחד נדהמתי כמה הוא מקסים וחמוד . בטח אנחנו צריכים לשבור את הקרח ואז נהיה זוג נפלא אמרתי לעצמי..

כשניפגשנו היה משעמם . טיילנו , דיברנו יותר נכון הוא דיבר כי אני ביישנית וחסרת נסיון כמעט זוגי וגם עבדתי רק בעבודה אחת והוא עבד בכמה.
ככה יצא שהוא סיפר לי על העבודות שלו בטבחות ועל 2 מערכות יחסים שהיו לו.
לא ממש יחסתי חשיבות לסיפורים שלו. לא ידעתי כמה זה משמעותי היה עבורו.
הוא סיפר לי שהייתה לו מערכת יחסים עם רוסיה שכמעט התחתן איתה. היה חוסך כסף טוס כל פעם לחודשיים וחברה שלו לא ידעה להעריך את הקשר . הם היו אמורים להתחתן ובסוף זה נגמר..
אחרי זה הוא התאהב ברוסיה אחרת (הוא בעצמו רוסי וקטן ממני ב3 שנים בן 26)
הייתה להם מערכת יחסים של שנתיים ואז היא בגדה בו.
הוא אמר לי ועשה רושם שהוא כן רוצה מאוד קשר אבל הוא לא רותה סתם להתרוקן בקשר ..
מפה לשם בסוף הדייט התנשקנו. גם שם לא ממש התלהבתי מהנשיקה. אני ממש לא אוהבת נשיקה צרפתית גם הערתי לו.
הוא אמר לי שהדייט היה נפלא ושהוא ישמח להיפגש איתי שוב ואפילו הציע לי ארוחה אצלו בבית .לא ממש קבענו אם זה יצא לפועל או לא.
כל הדייט הוא אמר לי מה יהיה אם אגלה עליו משהו שאני לא יאהב האם אני יקבל אותו או שאני יחליט לעזוב?
לא הבנתי מה יש לי לגלות עליו ולא יחסתי משמעות יתר לדבריו

אחרי הדייט הוא המשיך לשלוח לי הודעות אבל לאט לאט מיום ליום התחלתי להרגיש שהוא מתרחק ואילו אני זאת שפונה אליו והוא עונה בהתכתבויות.
קבענו דייט שני אולם הוא שלח אלי ידיד שפנתה אלי בהודעה ורשמה לי שהוא לא יודע איך להגיד לי את זה..אבל מה שאני מצפה ממנו קשר רציני לא יכול להיות ביננו כי הוא לא בשל למחוייבות. הוא עבר 2 מערכות יחסים קשות. הוא מציע לי קשר פתוח מטורף שלא יהיה לי עם אף אחד אחריו. הייתי בשוק!!
התנפלתי עליו שאני לא האמנתי לעצמי שהוא כזה ואז הוא השתיק אותי בזה שאמר שאמר לי בדייט שיהיו דברים שאני יגלה עליו שאני לא יאהב או לא אקבל!
הוא נראה שונה בין החזות שלו לבין מה שהוא באמת.

יום אחד שלחו אותי לעבוד אצלו שוב ואז דיברנו והחלטנו להיפגש אחרי המשמרת.
לא יודעת מה היה לי קשה לוותר עליו..אמרתי לעצמיי אולי מקשר פתוח זה יוביל לזוגיות. שכבנו והיה מוזר
הוא סיפר לי שהוא מעשן סמים וגם אמר שהוא מחפש מישהי שתרים אותו למעלה. עד היום הבנות זוג הורידו אותן למטה. הוא בישל , כיבס ופרנס ובסוף זה לא הוביל אותו לשום מקום.
אחרי הדייט השני ששכבנו התחיל הריחוק הדרגתי שבו אני יזמתי הודעות במקום שהוא יפנה אלי
אני גם יזמתי פגישה שלישית שבה שכבנו.
בפגישה הרביעית שיזמתי הוא כבר לא נענה להצעה. שאלתי אם לא בא לו להיפגש..?
הוא ענה שלא ושלא ידע איך להגיד לי..
שהוא לא יכול להכניס אף אחת ללב
אני נפגעתי כפליים כי גם הוא דוחה אותי מינית. מקודם רצית קשר פתוח עכשיו גם את זה אתה לא רוצה ממני. אני גרועה במין ויבשה (הוא סיפר לי שהוא מאוד אוהב מין אפילו במקומות ציבוריים שבחורה מגיעה אליו עם שמלה בלילה ותנוחות שלא ניסיתי בחיים)
מאז התחלתי ממש להיקשר אליו רגשית. היה לי קשה לקבל את סיום הקשר
אמרתי לו שאני יחכה לו מתי שהוא כן יתפנה לקשר
הוא אמר תודה שאת מבינה את המצב שלי

אולם לא הפסקתי לרדוף אחריו. עשיתי כמה פאדיחות.
ראשית סיפרתי לכמה בנות שאני דלוקה עליו (לא סיפרתי שהיה ביננו משהו)
ואז מפה לאוזן זה הגיע לכל מקום העבודה בסופר.
כולם פונים אליו ואומרים לו שאני מדוכאת בגללו (מאז שהוא סיים את הקשר התחלתי להגיע לעבודה מוזנחת בלי איפור ועם פרצוף תשעה באב כל המשמרת) לאחת הוא אמר שהוא לא יכול להיות בקשר בגלל הלימודים שלו והעבודה (הוא רק התחיל ללמוד למכינה) ברור לי שזה סוג של תירוץ..
לשנייה אמר שעוד שנה הוא יסיים את הלימודים ואם אני יהיה מוכנה לחכות עד אז הוא יהיה איתי
כל אחד פונה אליו כל יום ואני בטוחה שזה הוריד לו ממני לגמרי. אני רואה את המתח ביננו אני בעצמי מתביישת לעבוד במחלקה שלו כי העובדות נועצות בי מבט ואף אחת העירה שאנחנו לא מתאימים. הוא צריך מישהי "שתביא לו בראש " ולא תסבול אותו.
היא אף חושדת שהיה ביננו משהו אם אני נופלת לרגליו. אבל לא הודתי
יש עוד מישהי בעבודה שנדלקה עליו ואף השיגה את מס הטלפון שלו
שמעתי מקופאית אתמול איך היא נגשה להגיד לו שלום והוא התעלם ממנה ולא סובב את הגב. היא שאלה למה הוא לא עונה לה והוא אמר שהוא מצטער , שהוא חשב שזה קופאית אחרת וציין שמה (זאת שגם בקטע שלו)
לי היא אומרת שאינה מעוניינת בו אבל אני לא מאמינה לה
היא השיגה מס שלו בטענה שהיא רוצה לעזור לו עם אנגלית, אבל בטוח היא מציקה לו מעבר. למה אם ככה הוא מתעלם ממנה כביכול?

קופאית אחרת פנתה אלי ואמרה שהוא קרץ לה. היא נראית מדהים
גם לי הוא קרץ בתחילת ההיכרות ביננו לכן אני לא חושבת שהיא סתם ממציאה.
גם אתמול הוא דפק לה מבט פלרטטני

אני יודעת שהרחקתי אותו עם ההתנהגות הנואשת שלי
הוא לא יוצא לי מהראש, יש לי אובססיה.
ניתי אפילו ספר מיוחד של משיכה רגשית
ונאמר שם שאני צריכה להיות בחורה בעלת ערך גבוהה , עם ביטחון עצמי ולתת לגבר הרגשה שהוא זה שרוצה את הקשר

אני רוצה היום להתחיל להעמיד פנים שעברתי הלאה.
אני חוששת שלא יאמינו לי בעבודה
חוץ ממנו אינני מעוניינת להכיר אף אחד.
מצידי להישאר לבד
איך אני בונה ביטחון עצמי?
לפני שאני יוכל ליישם בצורה אמיתית את חוקי הספר אני חייבת לעבוד על הביטחון העצמי שלי
השאלה איך?

נראה לי שהוא לא מעוניין במישהי שתחייב אותו..

מישהי שתחייב אותו להשאר רק איתו. הוא רוצה לשחק משחק חיזורים עם כולם
והוא רואה שאת מסתכלת עליו בעיניים מאוהבות ורוצה להתרחק ממך.
לא חושבת שספר יכול לבנות לך בטחון עצמי. לא נראה לי שיש סיבה
שתבני בטחון עצמי מזויף כדאי לשדר לבחור הזה שאת לא מעוניינת ואז אולי
הוא ירדוף אחריך ותעברו עוד סיבוב של כמה פגישות עד שאת תסתכלי עליו
בעיניים מצועפות והוא יברח ממך כל עוד נפשו בו.|מומיה|

תקראי שוב! הוא לא מעוניין במונוגאמיה(בת זוג אחת מחייבת), הוא לא!
(וכל מה שהוא סיפר על קשרים קודמים בא רק לתרץ את הרצון שלו לחגוג עם כולן)

אבל איך שאני מכירה אותך קצת מהכתיבה שלך פה את בטח הולכת למרוח את
הסיפור הזה להרבה זמן ולחכות לו שישתנה וירצה רק אותך ולשחק אלף משחקים
בשביל שירצה אותך ולאכול את הלב כל פעם שהוא ייצא עם אחרת. :(
מקווה שתהייה יותר חכמה ולא תשלי את עצמך לגבי הבחור הזה.
אני מבינה שהוא נראה לך מדהים ביותר אחרי שנים רבות של היובש הזוגי(
)
שחווית, אבל אל תטעי, הוא רק אחד שבא לתרום לנסיון הזוגי שלך והוא ממשיך הלאה..
ממליצה גם לך להמשיך לחפש ולהפגש עם גברים. את רק התחלת "לתרגל" את התחום הזוגי ועוד יהיה הרבה כאלה שלא מתאימים עד שבתיקווה תמצאי אחד שכן.
ברוכה השבה לפורום.

יקירה, אני קוראת אותך תקופה ארוכה

עוד מימיי כמנהלת הפורום הזה. המון פוסטים כתבת לאורך השנים על מקום העבודה, על בחורים שונים ומה שעלה בכל פוסט זה שאת מאפשרת לאנשים לנצל אותך.
אין ספק שזו לא אשמתך הבלעדית, אבל תנסי לראות איך את תורמת לסיטואציה.
&nbsp
הבחור מסובב אותך על האצבע הקטנה שלו ומה את עושה במקום להתרחק? מבטיחה לו שברגע שהוא רוצה אותך, את תהיי שם.
&nbsp
הבחור נשמע כמו שחקן שיודע בדיוק מה להגיד ומה לעשות. לא מאמינה לשטויות האלה שאין לו מקום בלב, כשזה היה לו נוח -הוא זרם איתך לסקס, לא פעם ולא פעמיים.
&nbsp
תנסי לבנות את הביטחון העצמי שלך כי את רוצה, לא כי מישהו אחר רוצה מישהי עם ביטחון עצמי גבוה. תבני ביטחון עצמי כי זה משהו שמגיע לך כי את בנאדם חשוב ויקר ערך.
&nbsp
איך עושים את זה- מסתכלים על החיובי בחייך, על מה שהשגת בחייך בזכות עצמך, על התמורות והשינויים שעברת. זה לא פשוט להסתכל במראה הזאת, לפעמים מגלים על עצמך דברים שלא חשבת שתגלי ואולי לא תאהבי, אבל זוהי הדרך להעלות למעלה בזכות עצמך ולמען עצמך.

crema61

New member
הוא עוזב

הוא עבר לפני חצי שנה תאונה קטנה ועבר לפני שבועיים ניתוח בגב ועכשיו רוצים לפטר או פיטרו אותו ויש שמועה אם הוא זה שיחזור בכלל
לא ניסיתי ליצור איתו קשר (כל הזמן הזה שהוא בחופשת מחלה) למרות שהיה לי את המס שלו..
לא יודעת למה משהו עוצר בעדיי
ברגע שאני ידע שהוא עזב רשמית אני ישלח לו הודעה שאני ישלח לו הודעה שיהיה לו בהצלחה בהמשך הדרך ..
אני לא רוצה להתעלק עליו
אני חושבת שהוא לומד, בטח יתחיל לעבוד במקום עבודה חדשה והוא לא פנוי רגשית . אם ירצה איתי קשר הוא ידע איך לחזור למרות שאם יעשה זאת אני לא יאמין לזה שהוא מעוניין בי
לפני שבוע מישהו שהיה לי לפניו יצר קשר והרגשתי אדישות. הבהרתי לו שאני מעוניינת במישהו אחר! וגם אם לא אני לא מאמינה לו שהוא מתעניין בי באמת ולא רק במין ולא רוצה קשר איתו..
אולי זה גם מה שיהיה עם הבחור הזה מעבודה. אולי עוד חצי שנה אני ישאל את עצמי איך הייתי מסוונוורת ממנו ככה..
אבל מה שכן לא בא לי להכיר אף אחד !! אני סולדת מכולם
אני חושבת שאני לא יוכל לבטוח באף גבר לעולם
אני מנסה לעבוד על הביטחון ועל הערך העצמי אבל בתוך תוכי אני מרגישה כלומניקית.
חיי חסרי תוכן חוץ מעבודה. אין לי חיי חברה חוץ מחברה אחת ואני בן אדם סגור
לאנשים לא כייף בחברתיי אפילו חברה שלי אמרה לי שאני יבשה יותר מדי
לצאת איתי לפאב זה כמו ללכת עם זקנה למסעדה שמזמינה אוכל ושתייה קלה..
כשאני יושבת בפאב ובחור מביט בי אני מרגישה לא בנוח
מרגישה ביישנות מרגישה שלא כייף לי

את נוראית עם עצמך..

היו זמנים שלא הייתה לך אף חברה וגם עד לפני שנה לא סיפרת
שאת יוצאת עם אף אחד. דייט היה בגדר חלום בשבילך אז!
אחרי שנים בתחנת הדלק המזופתת את החלפת עבודה ואת
בסדר במקום החדש ואפילו התגברת על חוסר אמון שהיה כלפיך אצל מנהלת.
למה את לא נותנת לעצמך קרדיט על שינויים שכן התרחשו???

crema61

New member
נכון את צודקת

עד לפני שנה וחצי לא הייתה לי בכלל חברה קרבה אמיתית ורק התפללתי שאני ימצא אחת כזאת!
אני חושבת שאולי בגלל שאני מסוג האנשים השליליים שרק מתמקדים במה שלא טוב (אבל אני כן מעריכה את מה שכן טוב אבל ממש מעט תמיד זה לא מספק אותי ).
&nbsp
החסרונות עכשיו נגיד בזה שיש לי חברה חדשה שהכרתי אותה הייתי רזה שקלתי 60 נראיתי טוב. תמיד הקפדתי על דיאטה אפילו שלא יצאתי לשום מקום חוץ מעבודה.
פתאום הכרתי אותה שוקלת קרוב ל100 קילו .
בהתחלה סלדתי ממנה. חברה בעבודה בתחנת דלק (שממנה נפגעתי מזה שהיא לא חברה אמיתית ) אמרה לי שהיא במקומי הייתה מתביישת להסתובב איתה.
למרות הסלידה מצאתי בה משהו מושך -הביטחון העצמי שלה ושהיא כייפית.
לאט לאט התחלתי "להתאהב " בה וראיתי ממישהי שנראית לא משהו בכלל למישהי יפה ואפילו מוצלחת יותר ממני..
היא הייתה אז בתקופת הרזון שלי מספרת איך בחורים מתחילים איתה בתחנת האוטובוס. היא לא ממציאה אני עדה לכך שזה נכון גם לידי התחילו איתה. לעומת זאת איתי לא היו מתחילים אלא רק בעבודה (בעיקר מבוגרים ובחורים שלא לקחתי ברצינות)
בזכותה קמתי ועזבתי את העבודה בגלל הכוח שהיה לה עליי לטובה.
שתינו התחלנו לעבוד בסופר
במהלך שנה וכמה חודשים השמנתי ממש אני שוקלת כמעט 92 קילו..
לאורך ההשמנה חברה שלי לא פסקה להעיר לי כמה שזה מאוס ללכת רק על גינסים ובלי לשים לב הפכתי כמעט להעתק שלה. היא לובשת רק טייצים שחורים וחולצות שחורות .
כל הזמן קיבלתי ביקורת על ככה שאני מתלבשת כמו זקנה והיא משנה אותי (זה כבר נהיה מוגזם שאנחנו נראות כמו אחיות סיאמיות)
&nbsp
מנגד זה אח שלי ואמא שלי לא מפסיקים לרדת על המשקל שלי
הם לא מקבלים אותי כמו שאני גם אז שרוב חיי שקלתי 75 קיבלתי ביקורות שאני צריכעה לרזות ועכשיו זה הפך למאבק.
אם פעם גברים מבוגרים היו מתחילים איתי היום אף אחד לא מתחיל איתי
נהיו לי שפשפות שבאות ונעלמות בגלים והפכתי לבאמת כמו שקנה ועצלנית שלא בא לה לצאת מהבית..
בעבודה הקודמת הייתה לי תמיכה של חברה בעבודה שבעצמה עשתה דיאטה.
לעומת זאת כאן אין שום תמיכה.
אני וחברה שלי קנינו כדורי הרזייה אבל לא לגמרי שינינו הרגלי אכילה.
יש לציין שתמיד היתה לי אכילה רגשית ואהבתי לאכול וגם משעמום . לעומת זאת היא בקושי אוכלת ועדיין שמנמנה. עכשיו שאני לא שומרת על עצמי מבחינת דיאטה המספרים רק עולים..
אני חושבת שההתדרדרות במשקל התחילה ממקום של בהתחלה היו לי מלא יציאות איתה והיינו שותים וודקה. גם שברתי את היום השגרתי שבו אני אמורה להפסיק לאכול וללת לישון פתאום אני ערה עד לפנות הבוקר..
וגם שותה משהו שלא כלול בדיאטה לאט לאט יצאתי משם
היום אני כמו זקנה בקושי יוצאת מהבית אבל עדיין קשה לי לבלום את עצמי..
בסופר לא נותנים לי הפסקות מסודרות כמו בתחנת דלק וקשה לי להקפיד על אכילת כל 3 שעות..
אח שלי הציב לי אולטימטום שאם אני לא מפסיקה מהיום לקנות ממתקים הוא ירחיק אותי מהמחשב שלו..שדי חשוב לי (הבילוי היחידי חוץ מעבודה)
&nbsp
בעבודה הזאת אני לא כזה כייף לי המשכןרת נמוכה ב1000 שח מעבודה הקודמת..
בתחנת דלק הייתי עוד צוחקת עם הלקוחות כאן אני מרגישה כמו רובוט שמעבירה מוצרים , משתעממת ולא כייף לי כמו בתחנת דלק..
&nbsp
חברה שלי אומרת תתחילי לחסוך כסף נטוס לתאילנד
עם המשכורת הרעב ונטית הבזבוזים שלי יקח מלא זמן
&nbsp
מה שמאוד מאוד הפריע ומפריע לי עד היום שאני בן אדם לא תקשורתי
איך הייתי רוצה להשתנות
להיות בן אדם אופטימי שכייף בחברתו
אולי בגלל זה גם לא הולך לי בחיי האהבה
&nbsp

ממליצה בחום על שומרי משקל.

שם יהיו לך אנשים שישמרו עליך ואת עליכם. תהייה ביחד בעניין.
אני בספק אם לחץ של אחיך ימנע ממך לאכול ממתקים, אבל אולי לפחות לא תקני
הביתה.. בקיצור אני לא אוהבת שהוא לוחץ עליך, אבל לא רואה את זה כדבר שלילי
לגמרי.
אולי תתחילי להתעניין בעבודה כמוכרת באיזה מקום אחר
בשכר יותר גבוהה? זה שאת אצל הורים זה מקל מאוד על התנהלות כלכלית.
אין לך שום סיבה להיות בבעיה עם הכסף לדעתי, אפילו שאת מרוויחה פחות.
&nbsp
לסיכום: התרחשו שינויים לא קטנים בכמה תחומים אצלך ועל תשכחי מזה.
מצדי שתכתבי על הדף את כל השינויים ותמסגרי.

&nbsp

למעלה