איך להרוויח בימים כאלה מאופציות מעוף

מצב
הנושא נעול.

voguemaster

New member
לא אמרתי שזה תמהיל

כלומר
זה לא הגיוני כי מהי 'בורסה' - זה לאו דווקא תמהיל של כל השירותים במשק. בכלל, קשה מאוד לצאת בהצהרות נכונות.
לא אמרתי שזה תמהיל
הבורסה משקפת את ציפיות המשקיעים לניירות הערך. מצד שני, צמיחה של חברות או פוטנציאל לצמיחה של חברות גורם למניות לצמוח במחיר כך שזה לא לחלוטין בלתי תלוי.

NS101

New member
בבורסה כמעט להכל יש קשר להכל

לא אמרתי שזה תמהיל
הבורסה משקפת את ציפיות המשקיעים לניירות הערך. מצד שני, צמיחה של חברות או פוטנציאל לצמיחה של חברות גורם למניות לצמוח במחיר כך שזה לא לחלוטין בלתי תלוי.
בבורסה כמעט להכל יש קשר להכל
אבל משם ועד לבוא בהכללות יש הבדל.

לביא4

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

קונים פוטים זה זה מה שעושים
תראה אני חושב שהמעוף מכיל עכשיו יותר מ800 נקודות מיותרות. עד שהוא לא מגיע ל600 אני ממשיך לקנות פוטים ועד שהוא לא מגיע ל250 אני אחשוב שיש בועה . תחפש ביאהו גראף ארוך טווח של תא 100 . תראה איפה הוא היה ב2003 וגם ב2001 וגם ב98

la DVD

New member
מעוף ב-250.. אפילו את הפסימיות שלי ניצחת

תראה אני חושב שהמעוף מכיל עכשיו יותר מ800 נקודות מיותרות. עד שהוא לא מגיע ל600 אני ממשיך לקנות פוטים ועד שהוא לא מגיע ל250 אני אחשוב שיש בועה . תחפש ביאהו גראף ארוך טווח של תא 100 . תראה איפה הוא היה ב2003 וגם ב2001 וגם ב98
מעוף ב-250.. אפילו את הפסימיות שלי ניצחת

אני מקווה שלא מתייחסים אליך ברצינות פה...

שמוצקין

New member
חלק מתייחסים ברצינות כבר

חלק מתייחסים ברצינות כבר
וחלק עדיין לא
אם כי ,אני חושב שיהיו כאלה שאי אפשר לבלבל אותם עם עובדות. גם אם המעוף ירד כמה מאות נקודות הם יגידו שסתם היה לי מזל או משהו כזה.

la DVD

New member
שירד בכמה מאות בכיף

חלק מתייחסים ברצינות כבר
וחלק עדיין לא
אם כי ,אני חושב שיהיו כאלה שאי אפשר לבלבל אותם עם עובדות. גם אם המעוף ירד כמה מאות נקודות הם יגידו שסתם היה לי מזל או משהו כזה.
שירד בכמה מאות בכיף
אבל 250 זה לא ריאלי, מצטער מאוד

NS101

New member
250? אתה בטוח שלא מינוס 250?

שמוצקין

New member
אני רק רוצה לציין שבשעת כתיבת שורות אלה

המעוף הוא 1045 . זה יהיה נחמד כשאביא לינק לשירשור הזה עוד חצי שנה או משהו כזה

המעוף גם יגיע ל 1030 אז מה ?

המעוף הוא 1045 . זה יהיה נחמד כשאביא לינק לשירשור הזה עוד חצי שנה או משהו כזה
ועוד חצי שנה המעוף יהיה 1200 ואז כל הנמושות שזוחלים החוצה כאשר הם מריחים ירידות יחזרו חזרה מתחת לאבן שלהם.

voguemaster

New member
המעוף לא יגיע ל-1200 עוד חצי שנה

ועוד חצי שנה המעוף יהיה 1200 ואז כל הנמושות שזוחלים החוצה כאשר הם מריחים ירידות יחזרו חזרה מתחת לאבן שלהם.
המעוף לא יגיע ל-1200 עוד חצי שנה
למרות שזה הרבה יותר סביר מאשר מעוף ב-250
. זה שיש שוק דובי לא אומר שהמעוף יאבד 75 אחוז מהערך שלו (לשמוצקין). זה צריך להיות מיתון על פני כמה שנים ולא נראה לי שזה יהיה המצב.

MINSA

New member
חוץ מתחושה על סמך מה אתה מדבר

בדקת מכפילי רווח של החברות.מה צפי הרווחים בעתיד מדד.ריבית.דולר.ועוד..?

שמוצקין

New member
המכפילים אינם אמינים לדעתי

בדקת מכפילי רווח של החברות.מה צפי הרווחים בעתיד מדד.ריבית.דולר.ועוד..?
הם מסתמכים על חשבונאות יצירתית ועל רווחים חד פעמיים. אם למשל הכנסות ממכירת חברה בת הורידו את המכפיל השנה , אנחנו לא יכולים לצפות שהן תימשכנה גם בשנה הבאה . אם הן באו מיצוא לארצות הברית , יש חשש שבגלל המצב שם בשנה הבאה ההכנסות ירדו לחצי והמכפיל יוכפל. ואם הן באו מהלוואה או מאיגרת חוב שהחברה הנפיקה .... נו את ההמשך אתה בטח כבר מבין.

NS101

New member
הלוואות והנפקות אינן הכנסות

הם מסתמכים על חשבונאות יצירתית ועל רווחים חד פעמיים. אם למשל הכנסות ממכירת חברה בת הורידו את המכפיל השנה , אנחנו לא יכולים לצפות שהן תימשכנה גם בשנה הבאה . אם הן באו מיצוא לארצות הברית , יש חשש שבגלל המצב שם בשנה הבאה ההכנסות ירדו לחצי והמכפיל יוכפל. ואם הן באו מהלוואה או מאיגרת חוב שהחברה הנפיקה .... נו את ההמשך אתה בטח כבר מבין.
זה תזרימי ולא נכנס לרווח והפסד. יש מספיק בעיות בעולם, אבל מפה ועד לדבר על זה שהמעו"ף יאבד עוד 75% יש הרבה. תראה לי כיצד כי"ל, החברה לישראל, בז"ן, טבע ושטראוס יכולות לאבד 50%, עזוב 75%.

שמוצקין הוא הכתב הכלכלי של אתר דבקה

זה תזרימי ולא נכנס לרווח והפסד. יש מספיק בעיות בעולם, אבל מפה ועד לדבר על זה שהמעו"ף יאבד עוד 75% יש הרבה. תראה לי כיצד כי"ל, החברה לישראל, בז"ן, טבע ושטראוס יכולות לאבד 50%, עזוב 75%.
שמוצקין הוא הכתב הכלכלי של אתר דבקה
בקרוב פנטאהוס במגדלי YOO יעלה 50,000 דולר כששער הדולר יהיה חצי שקל לדולר.

voguemaster

New member
אני חושב שהן תאבדנה הרבה

אני חושב שהן תאבדנה הרבה
אבל לא 50 אחוז, לא נראה לי סביר במיוחד..

MINSA

New member
אז תבדוק גם אם זה רווחים חד פעמיים

אז תבדוק גם אם זה רווחים חד פעמיים
לפני שאתה רץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה