איך למצוא זוגיות

star312

New member
איך למצוא זוגיות

אז מה אני כבר מבקשת... בסה"כ זוגיות הדדית ,יציבה ואוהבת אני כ"כ משקיעה בעצמי, נראית טוב ומוכשרת- אבל אני לא מצליחה לראות את עצמי בזוגיות, משום מה משהו בדמיון שלי שם חסום- ואני לא רואה את עצמי שם. ואני כ"כ רוצה להיות בתוך מערכת יחסים אוהבת, ולא יודעת איך למגנט אליי אותה. אשמח לעצות...

naty3

New member
היי

"אז מה אני כבר מבקשת..."-קודם כל-שני גישה. את באה בתלונה ליקום "נו, מה כבר ביקשתי...". פשוט בקשי והרגישי טוב עם זה. "אני כ"כ משקיעה בעצמי, נראית טוב ומוכשרת"-ההשקעה שלך בעצמך היא השקעה חיצונית. מה עם השקעה פנימית? "משום מה משהו בדמיון שלי שם חסום"-שבי עם עצמך כמה דקות וחשבי מה חוסם אותך. האם את אוהבת את עצמך מספיק? האם את מרגישה ראויה לאהבה? וכו'. כאשר תשני את המחשבה, תשתנה המציאות. (כמובן לא בן-לילה, עם הזמן תרגישי את השינוי).

star312

New member
זה עצוב להGיד את זה אבל...

ה-Gימל שלי לא בסדר פה בכל אופן זה עצוב להGיד את זה אבל אני לא מרGישה שאני ראויה לאהבה. יש לי אהבה אדירה לעצמי- אבל משום מה שום דבר לא קורה ואפילו היה לי איזה ידיד שהייתי דלוקה עליו- ושבת שעברה הוא התחיל מולי עם מישהי אני Gם Gרה לבד-כך שאני מרGישה מאוד בודדה. וזה נראה לי ששום דבר פשוט לא קורה

naty3

New member
הרגישי ראויה לאהבה ותהיה לך אהבה

זה נהדר שאת אוהבת את עצמך. יש כאלו שלא אוהבים את עצמם. האם אפשר לאהוב אותם? לא ממש. תכתבי על דף את כל היתרונות שיש לך בעניין זה לעומת אנשים אחרים שאין להם אהבה. גם לי עכשיו אין אף אחד וגם אני גרה לבד. יחד עם זאת אני יודעת שהאהבה בדרך אלי. חשבי אילו תכונות היית רוצה שיהיו אצל הבחור שלך. קחי דף וכתבי עליו הכל-מחשבות, רגשות, רצונות וכו'. כתבי גם כל מה שלדעתך חוסם אותך. הכתיבה משחררת ולפעמים מופתעים מהתוצאות.

Galel

New member
זה נושא חוזר...:)

זה רק אומר שאת לא לבד בעניין... תראי, דבר ראשון, תרשי לי לומר שזה לא בסך הכל, וצריך גם להתייחס לזה לא כאל סך הכל, למה אני מתכוון? תחשבי קריירה, לבחור קריירה לוקח זמן, נכון? לפעמים אפילו חיים שלמים, עד שמצאת משהו לעשות שאתה אוהב, ולהתפתח בו ולהתמקצע בו...אבל קריירה זה פלוס מינוס 30-40 שנה... ואילו בן זוג...זה ליותר :) אז אל תקלי ראש במציאת בן הזוג שלך, הוא חשוב לפחות כמו הקריירה או כל אספקט אחר בחייך... ולגבי איך למצוא אותו - בואי נאמר ככה - את צריכה לעשות 2 דברים חשובים, בעצם שלושה, אבל שניים עיקריים: 1. חזון - דמייני עצמך בזוגיות, וכשאני אומר דמייני, אני לא אומר בתמונות, למרות שמרבית האנשים חושבים בתמונות יותר טוב, אני מתכוון הרגשה - תרגישי איך תרגישי כשתהיי בזוגיות, תרגישי איך את קמה בבוקר והוא מכין לך קפה, איך אתם יוצאים והוא נותן לך להתרפק עליו, תרגישי איך את תרגישי כשתצאו לסרט והוא ינשק אותך פעם ראשונה (הבנת את הכיוון? תחייכי בעיניים עצומות, אז ככה). 2. תעשי משהו - זה לא משנה מה...את חייבת להיות בתנועה, להיות בעשייה, להיפגש עם אנשים...חוג חדש, ספינינג, מסיבות, אין לי מושג, מה שבא לך...כל עוד את במגע עם אנשים. 3. כשתהיי בתנועה מספיק זמן, ותרגישי אינטואיציה לגבי מישהו, תרגישי איזה משהו, צירוף מקרים כלשהוא שדוחף אותך למשהו ספציפי (חופשה, דייט, אין לי מושג...) את צריכה ללכת על זה... איך תדעי אם זה זה? אם זה הסימן שלך? זה יהיה קל, זה יגרום לך להרגשה טובה, וזה יסתדר (יהיה לך בראש צליל כזה של מפתח מסתובב במנעול...אז ככה). חשוב להנות בתקופה הזו - את צריכה להיות בתדר גבוה (הכוונה שאת צריכה להיות שמחה, ולא, לשבת בבית ולראות סרטים בגרביים ופיצה לא עושה אותך שמחה, צאי להיות עם אנשים...), ורק אז דברים קורים. זה לא יקרה בן לילה, אבל אני מאמין שזה יקרה... אל תשכחי לחזור לספר לנו. גלאל.

star312

New member
Gלאל אין עלייך...

אני מתחילה ליישם... נתת לי ככ הרבה כח... וכל פעם שאני קוראת את זה- אני מחודשת באנרGיות חדשות. תודה....

תאומים4

New member
נמצאת באותה סיטואציה...

אני גם נמצאת באתה סיטואציה רוצה זוגיות ואהבה אך עד לא הצלחתי למגנט גבר מתאים אל תוותרי דמייני אותו כל הזמן ואת עצמך יחד איתו... איך שאת מכינה לו אוכל, איך שהוא מביא לך פרחים... תשלחי לעצמך הודעות בהן כתוב מאמי לילה טוב אוהב אותך וכן הלאה אל תוותרי התקווה תמיד מתה יחד עם הגוף. אל תגידי מה כבר בקשתי אלה: אני רוצה בן וזוג או הגיע הזמן לחבר תאמיני לי אצל חברה שלי זה עבד... אני הייתי בזוגיות ארוכה וכרגע גם אני לבד, אבל אופטימית ויודעת זה זמני בלבד, שהוא אכן יגיע והרבה יותר מהר ממה שנדמה לי... אל תהיה אגואיסטית ותאמיני בעצמך ותווכחי לדעת שאני צודקת

למעלה