איך לתמחר ???

play6510

New member
איך לתמחר ???

אני מעסה כבר שנתיים , עד עכשיו עבדתי בעיקר בספא במזל טוב אני פותחת חדר טיפולים בקרוב, השאלה שלי היא איך לתמחר ....? כמה מקובל לבקש לטיפול בחדר טיפולים פרטי ? תודה מראש

למה לא 200?

ולמה לא יותר? לדעתי זה תלוי בהרבה גורמים כולל בטחון עצמי, קליינטורה פוטנציאלית, מיקום, אורך הטיפול, הקליניקה עצמה וכו... בכל מקרה לדעתי לא פחות מ150 ועד 250-300 בהתאם לגורמים שציינתי.

dudusapir

New member
כי אם לוקחים פחות באים יותר

מחיר טוב+מקצועיות+ ציוד מקצועי+שרות ויחס אישי = הצלחה מניסיון. מחיר גבוה+אגו גבוה לפעמים שווה פחות מטופלים. זוהי דעתי.

שתי נקודות

למחשבה, לא על התשובה- 1. מאוד תלוי איפה. חיפה זה לא נהריה, ורחובות זה לא תל אביב. 2. עדיף שלושה מטופלים שמשלמים יותר מאשר ארבעה שמשלמים פחות... זה בדיוק ההבדל בין 150 ל200... 3. בהצלחה!

0 אור 0

New member
מחשבות על המחשבות וגם שאלה

1. אכן - אני לפעמים תוהה, איך זה שאנשים בתל אביב בלי להניד עפעף משלמים 250 וגם 300 למישהו לא מאד ידוע/מנוסה, ובבאר שבע אף אחד כמעט לא מעיז לבקש מעל 150 (ויש לא מעט שלוקחים גם פחות) 2.השאלה היא עם המצב הוא לא שעדיף 30 מטופלים שמשלמים 150 על פני 7 שמשלמים 200. מה הנסיון שלכם על השפעת ההפרש במחיר מבחינת הבאים? ושאלה למי שצריך לשכור קליניקה: ראינו פה לא מזמן מודעה, נראה לי במחיר המקובל בשוק - 50 ש"ח לשעה. אז נניח שאני מתמחרת את עצמי כמוצע פה ב 150 ש"ח, שוכרת את הקליניקה ל 5 שעות ב 250 ש"ח אני מאד ידועה ואין לי בעיה לתקתק מטופלים, אז יש לי 4 מטופלים בזמן הזה - כלומר 600 ש"ח. שמנים, כביסה, נסיעה .. איפה הרווח? (עכשיו מבינים למה הפסקתי לטפל במרכז? - ועוד עוזי קורא לאוטו שלי גמל, בגלל כמות הדלק שהוא שותה)

חנוש45

New member
אור, הדעה שלי היא...

שאת צריכה להעלות מ150 ש"ח ל250 ש"ח באזור המרכז. כמו שאני לפעמים נוסעת לתל אביב להשכיר את הקליניקה ועושה 3 טיפולים ב750 ש"ח. את 150 ש"ח אני משלמת על ההשכרה, אז ככה שיוצא לי רווח נטו 600 ש"ח. לגבי הדלק, אני לא יודעת כמה האוטו שלך שותה אבל הרכב שלי טיוטה חסכני מאד אז ככה שבקטנה הלך 30 ש"ח על הדלק. אז אולי תשקלי להחליף רכב אחר ?
כמובן שבקליניקה הפרטית שלי בכפר סבא אני גובה על הטיפולים פחות כי הרי זו קליניקה שלי. מקוה שעזרתי קצת...

0 אור 0

New member
זו היתה שאלה היפותטית

אני לא לוקחת 150 גם בדרום, אלא במבצעים והנחות (נניח לתושבי המועצה) החלטתי שאני רוצה למצב את עצמי במקום אחר, גם אם זה יעלה לי בכמות אנשים. כרגע אני בדילמה לגבי המרכז, בעיקר בגלל כמות אנשים ברצף שקשה לאסוף. ישהבדל עצום, אם מגיעים אלי הביתה, ואני מניחה לרגע את המחשב נכנסת לטיפול, לעומת המצב שאני מבזבזת את כל היום על נסיעה, המתנה וכאלה מסביב לטיפול/ים. אז בחודש שיש לי הרבה מטופלים, כולל כאלה שהגיעו מהמרכז אלי, זו נראית החלטה טובה, ובחודש "יבש" אני שואלת את עצמי למה אני לא מבצעת מאמץ להגיע למרכז. בסך הכל לא פשוט.

למעלה