איך מגיעים, ומשהו לגבי מוניות

Trinity0

New member

שרשור מודיעין והכוונה 30.8.05

אנא שרשרו אך ורק לכאן שאלות הכוונה או מודיעין תחבורה ציבורית.
מישהו יכול להעריך כמה תעלה מונית מקרית אונו לירושלים (גן העצמאות)?
אם אני רוצה להגיע מהתחנה המרכזית החדשה בת"א לגן העצמאות בירושלים, איך הכי מומלץ לעשות את זה? ברכבת או אוטובוס? (כמובן שאני מעדיפה אוטובוס כי הרכבת נגמרת מוקדם ואני צריכה לחזור הבייתה מאוחר) תודה מראש!
דנה

אוהד11

New member
מת"א עם 405 מת"מ או 480 מארלוזרוב

אם אני רוצה להגיע מהתחנה המרכזית החדשה בת"א לגן העצמאות בירושלים, איך הכי מומלץ לעשות את זה? ברכבת או אוטובוס? (כמובן שאני מעדיפה אוטובוס כי הרכבת נגמרת מוקדם ואני צריכה לחזור הבייתה מאוחר) תודה מראש!
דנה
גן העצמאות אינו רחוק מהת"מ. לגבי מונית - יש מחירון שמהווה בסיס לרצונו הטוב של הנהג

mucool2

New member
גן העצמאות דווקא כן רחוק מהת"מ

גן העצמאות אינו רחוק מהת"מ. לגבי מונית - יש מחירון שמהווה בסיס לרצונו הטוב של הנהג
גן העצמאות דווקא כן רחוק מהת"מ
בירושלים, אבל המון אוטובוסים מגיעים אליו: 7, 8, 14, 31, 32.

טוארג

New member
לא מדוייק בעליל

לא מדוייק בעליל
גן העצמאות מאוד רחוק מהתחנה המרכזית!!! אפשר להגיע אליו עם קו 32 שעוצר ברחוב יפו לכיוון מרכז העיר ולרדת מול מלון שרתון ברחוב קינג ג'ורג'.

מונית תעלה המווווון

דנה
מונית תעלה המווווון
באופן כללי, הרכבת לירושלים אינה מומלצת בגלל זמן הנסיעה הארוך. מהתחנה המרכזית בת"א, תוכלי לעלות לי-ם עם קו 405 של אגד. עם זאת, מאחר ואת גרה בקרית אונו, תוכלי לצאת למחלף בר אילן, או למסוף אלוף שדה בכביש גהה (מה שיותר נוח לך) ומשם לעלות על קו 400 לירושלים, המשותף לדן ולאגד. לגבי גן העצמאות, אני מניח שיש צורך בקו פנימי, הירושלמים בפורום יוכלו לייעץ יותר...

למעלה