איך מגישים עבודה?

LemonLimeLilach

New member
איך מגישים עבודה?

או תרגיל? נתנו לנו הוראות לגתב וגודל וכל אלה, אבל איך מגישים, עושים שער כמו בבית ספר? או בדרך אחרת שהבנאדם יידע את השם שלי וכו'... ???????? הלפ

TwelveEyes

New member
שם מלא, תאריך, שם המרצה והקורס.

(ככה לפחות זה עובד בחוג לאנגלית.. אבל את מוזמנת לקשט בטושים זוהרים, לצייר לבבות מסביב לשם המרצה וכו'.. מי יודע, אולי תקבלי בונוס
)

TwelveEyes

New member
את צריכה עמוד נפרד בשביל כל זה? ../images/Emo122.gif

מעל לתרגיל בד"כ מספיק. זו לא עבודה סמסטריאלית, נכון?

steelwater

New member
תגידי לי

מי את? כלומר אני גם בחוג לאנגלית ואני עוד לא יודעת מי את שם.

TwelveEyes

New member
לא קשה לזהות אותי.

אני זו שיושבת בכל שיעור בשורה הראשונה עם לפטופ. מכיוון שרוב החוג מעדיף דפדפות ולשבת כמה שיותר מאחור, זה די מצמצם את האפשרויות שלך
סימנים מזהים נוספים: משקפיים, נקודת חן קטנה על הלחי השמאלית, ארשת של ייאוש קיומי בכיתות בהן אין חיבור אלחוטי. יש סיכוי טוב שבחיים לא ראית אותי בגלל שלכמעט כל קורס יש כמה קבוצות של מתרגלים ומרצים וקיימת סבירות לא נמוכה שאנחנו רשומות לקבוצות שונות בכל דבר.

steelwater

New member
בשיעור הבא

אני אחפש מישהי עם לפטופ, משקפיים ונקודת חן חחח. יש לך מחר מבוא לשירה בבוקר? ומי המתרגלת שלך? נאי לא יודעת איך לתאר את עצמי... יש לי משקפיים גם ולרוב אני באה עם מעיל צבעוני כזה עם פרווה מלאכותית בכובע. מזכיר לך משהו?

TwelveEyes

New member
אני לא נוטה לזכור פרטים כאלה ../images/Emo6.gif

חוץ מזה שאיכשהוא כל הבנות בחוג נראות לי אותו דבר
כן, יש לי מבוא לשירה מחר (או בשמו האלטרנטיבי: Dude, Where's My Class?!
) והמתרגלת שלי היא שילה דויטש.

steelwater

New member
חחחח!../images/Emo6.gif

מסכימה לגמרי שזה שם השיעור. אגב, איפה השיעור מחר?! הא, גם אני עם שילה דויטש! עכשיו אני כבר מתחילה להילחץ! טוב, מחר אני אנסה לנחש מי את ואת תנסי לנחש מי אני ונראה מי תצליח קודם.

TwelveEyes

New member
2713

אירינה שלחה אתמול מייל להודיע שזה שם, אבל אני חושבת שבכל זאת אדאג להביא איתי נעליים נוחות, בקבוק שתייה וכובע, למקרה ששוב נצא לסיור ספונטני ברחבי הפקולטה

steelwater

New member
והרבה מצב רוח טוב!../images/Emo8.gif

כן, ראיתי אחרי זה את המייל ונשמתי לרווחה.

Black Star

New member
זה די תלוי בחוג ובקורס

יש מחלקות שממש מקפידות על עניין השער הנפרד. בדר"כ אחד המתרגלים מעלה איזה פורמט שנהוג להגיש על פיו. בעקרון, בעמוד שער צריך להיות - למעלה באמצע שם האוניברסיטה, הפקולטה והמחלקה באמצע יותר בגדול שם התרגיל או העבודה "תרגיל בקורס .... (מס' קורס)" מתחת, יותר בקטן: שם, מס' ת.ז., שם מרצה, מוגש לידי איזה מתרגל.. ולמטה במרכז כותבים נגיד ירושלים, 12 בנובמבר 2008, או ירושלים, חשוון התשס"ט אפשר לגוון בקיצור... יש גם אנשים שפשוט רושמים יחד עם פרטי העבודה את תאריך ההגשה... לא כזה קריטי. בכל מקרה, יש חוגים שלא כאלו קטנוניים לגבי עמוד שער ואז אפשר לחסוך בנייר (ולהציל איזה יער גשם) ולכתוב פשוט את הפרטים הדרושים בראש התרגיל.

דלעת

New member
זה מתאים לעבודה

לתרגיל של גג שלושה עמודים מספיק לדעתי לכתוב למעלה את הפרטים משהו כמו: שם הקורס------: תרגיל ראשון (או איך שקוראים לתרגיל) שם: דלעת דלועית ת.ז. 0987654321 תאריך: 13.11.2008 --------------------------------------------------------------------- שם הקורס והתרגיל מיושר לאמצע, שאר הפרטים לימין . וקו מפריד.

Black Star

New member
שוב - זה תלוי בחוג ובקורס. מנסיון.

במדע המדינה לדוגמא, דרשו מאיתנו שנה שעברה להכין שער נפרד ורשימת מקורות - גם על דף נפרד, בשביל תרגיל של שני עמודים. פנינו לראש החוג (דה-שליט) וביקשנו ממנו שיבקש מהמרצים לא להתעקש על העניין, בעיקר לא בתרגילים קטנים - מהסיבה הפשוטה שבכיתה של 200-300 איש, מדובר בבזבוז סתמי של 400-600 דפי נייר וחבל על העצים. הוא הסכים איתנו, לקח לתשומת לבו ולפי מה שאני יודעת העביר את זה הלאה למרצים ולמתרגלים, אז אני מקווה שהשנה לא ידרשו זאת

דלעת

New member
הכי טוב לשלוח מייל למתרגל ולשאול אותו.

בכל מקרה לדעתי אם לא דרשו במפורש לא יכולים להוריד נקודות אם בחרת בדרך זו או אחרת. למען הסר ספק והימנעות מבעיות- הכי טוב לשגר מייל למתרגל.

למעלה