איך מחזיק המדף התחתון בארון מטבח תלוי?

boriska1

Member
ובהרחבה: אני מחליף מקרר. המקרר נמצא בנישה שמעליו ארון תלוי המהווה חלק של סדרת ארונות עליונים בצורת " ד ". אני צריך להוציא את המדף התחתון של הארון הנ"ל כדי להכניס מקרר גבוה יותר. לא מוצא שום בורג שהמדף מחוזק אתו. איך עושים את זה?

רשר

Well-known member
מנהל
ובהרחבה: אני מחליף מקרר. המקרר נמצא בנישה שמעליו ארון תלוי המהווה חלק של סדרת ארונות עליונים בצורת " ד ". אני צריך להוציא את המדף התחתון של הארון הנ"ל כדי להכניס מקרר גבוה יותר. לא מוצא שום בורג שהמדף מחוזק אתו. איך עושים את זה?
או פטיש עכשיו
או צילום קודם כדי שנראה ואולי נדע לענות

boriska1

Member
ניסיתי גם עם פטיש בעדינות, לא עוזר

לא לקחת ללב את הנראות, לא היה בשימוש מעולם, מתחתיו מקרר :)....
רוצה להוריד את המדף התחתון

קבצים מצורפים

• צילום מסך.png
    צילום מסך.png
    KB 565.6 · צפיות: 11

רשר

Well-known member
מנהל
ניסיתי גם עם פטיש בעדינות, לא עוזר

לא לקחת ללב את הנראות, לא היה בשימוש מעולם, מתחתיו מקרר :)....
רוצה להוריד את המדף התחתון
זה לא מדף אלא המסגרת של הארון
מחוברת לדפנות עם דבק וסיכות
מחוברת לגב עם סיכות או מסמרים
לכן פעולה אלימה תשאיר נזק על הדפנות והגב,

boriska1

Member
איך מטפלים בזה? אני חייב להורידו שכן המקרר החדש לא יכנס

GoldenEyes

Well-known member
ואחרי זה הארון יישאר פתוח
אני רואה שם צירים , משמע שהיו שם דלתות
גם לי היה אותו דבר , אבל הארון מעל המקרר היה יחידה עצמאית ולא כחלק בלתי נפרד מהמשך של ארון המטבח , היה מחובר עם ברגין בדופן.
אז פשוט פירקתי והעליתי את הארון בשלמותו עוד 50 ס"מ .ככה הוא גם נשאר שלם עם הדלתות

boriska1

Member
טרם החלטתי. אבל יש אפשרות לקצר אתת הדלתות ולהשאיר אותם על אותם צירים, מדובר על כחמישה סנטימטרים. ויש אפשרות להשאיר פתוח ולשים שם אביזרי קישוט.
לדעתך הורדת המדף תגרום להחלשת הקונסטרוקציה כך שלא כדאי יהיה להחזרי הדלתות? כאמור הארון הזה לא בשימוש.

GoldenEyes

Well-known member
טרם החלטתי. אבל יש אפשרות לקצר אתת הדלתות ולהשאיר אותם על אותם צירים, מדובר על כחמישה סנטימטרים. ויש אפשרות להשאיר פתוח ולשים שם אביזרי קישוט.
לדעתך הורדת המדף תגרום להחלשת הקונסטרוקציה כך שלא כדאי יהיה להחזרי הדלתות? כאמור הארון הזה לא בשימוש.
אני מדבר מבחינה אסטתית , לחתוך דלתות יראו שחתכת , מצד שני אתה אומר שהוא לא בשימוש , אז תוריד אותו לגמרי וזהו
להשאיר ככה לאביזרי קישוט נראה לי קצת מכוער , בכל זאת יש שם צירים , וגם אם תוריד אותם יישארו חורים , להשאיר בלי דלתות זה אומר אבק על המדפים , עוד עיסוק לנקיון , ואם זה מעל המקרר אז בכלל לעלות על סולם כדי לנקות , גם את הקישוטים.

boriska1

Member
אני מדבר מבחינה אסטתית , לחתוך דלתות יראו שחתכת , מצד שני אתה אומר שהוא לא בשימוש , אז תוריד אותו לגמרי וזהו
להשאיר ככה לאביזרי קישוט נראה לי קצת מכוער , בכל זאת יש שם צירים , וגם אם תוריד אותם יישארו חורים , להשאיר בלי דלתות זה אומר אבק על המדפים , עוד עיסוק לנקיון , ואם זה מעל המקרר אז בכלל לעלות על סולם כדי לנקות , גם את הקישוטים.
אי אפשר להוריד את הארון, הוא חלק משורת ארונות, יש לו קיר משותף עם ארון. נכון לגבי האבק, אבל זו לא הבעיה שלי :) חוץ מזה זה מעל גובה העיניים.
לדעתך (מבחינת קונסטרוקציה) אפשר להחזיר הדלתות?

למעלה