איך משיגים סכין במטוס אל-על? קונים!

ש@לתי

New member
איך משיגים סכין במטוס אל-על? קונים!

כמו שאתם יודעים בפיגועים בארה"ב מחבלים השתלטו על המטוסים בעזרת סכינים, ולא הרבה. אתר ynet חושף כי חברת התעופה הישראלית לא הסיקה מסקנות מהפיגועים בארה"ב, והיא מוכרת סכינים(!) במטוס! אני מצרף קישור לכתבה שהתפרסמה בynet. קראו והביעו דעתכם..

בתור אחת שלא טסה במטוסים ....

רציתי לשאול האם כשמגישים אוכל בטיסות , האם מגישים אותו עם סכו"ם פלסטיק ?, כי בעקרון גם מזלג מתכת יכול להיות מסוכן, ואם מגישים במטוס סכינים חדות (לחיתוך, לא למריחה) אז בכללללל! אין הרבה מה לעשות , ישנם כל כך הרבה דברים שיכולים להוות כלי נשק, דברים שאפילו לא חשבנו עליהם-כל מני בקבוקי זכוכית של משקאות ושל בשמים(כי הרי -בארץ?, מי קונה בשמים במחירים של הארץ?) וכו´... אז אין הרבה מה לעשות, אי אפשר למנוע מאנשים להביא סיכות ביטחון וסיכות לקישוט לבגד למטוס, יש להציב אבטחה גדולה בתוך המטוסים וזהו! ודרך אגב, כתוב שם גם שאל-על אמרה בתגובה לכתבה שמאז אירועי הטרור בניו יורק , הסכינים יותר לא נמכרו (אך הם עוד לא הוצאו מהקטלוג) וכפי שקראתם בכותרת, טסתי רק פעם אחת במטוס (זה היה בכיתה ד´, וזו הייתה טיסה קצרה), ועוד 3 ימים אני יטוס בטיסה ארוכה!!! לתאילנד!!!

EverMan

New member
תהני ! ../images/Emo13.gif

ודר"א אז ששאלת אם ענבר זה השם הפרטי שלי אז הוא כן , פשוט ההוא לא נשלחה לי אז. אבוקדו ימי מורעב -=<ענבר אבי רובין הראשון>=-

המוסד

New member
אין בשביל מה לדאוג

בכל טיסה של אל על יושבים שניים שלושה מאבטחים סמויים וחמושים של השב"כ הדלת בקוקפיט משוריינת...ככה שלא צריך לדאוג אם סכינים אין לך מה לעשות בחברת התעופה הכי מאובטחת בעולם

EverMan

New member
איך הגעת למסקנה שאלו

מאבטחים של השב"כ ? אלו ממש לא .. אלו סתם מאבטחים של חברת התעופה

המוסד

New member
שירות הביטחון הכללי מאבטח את אל על

ואת הספוטאים הישראליים בחו"ל

Y me

New member
אי אפשר להישתלט על מטוס של אל-על נק ../images/Emo70.gif

Bladayada

New member
לא מעודד במיוחד...

למה מוכרים סכינים במטוס?!?!?!?!?! אוף ואני עוד טסה היום... נו באמת

voodoo

New member
אתם לא יודעים חצי מהדברים

א. זה אולרים ב. הם כבר לא מוכרים אותם יותר מאז הפיגוע בבניני התאומים אז חבל שאתם מאמינים לכל מה שכתוב באינטרנט ( במיוחד אם זה ממערכת ידיעות אחרונות ) לסיכום חטיפת מטוס אלעל היא כמעט לא אפשרית בשל נעילת תא הטייס בצורה מסיבית שאפשר להכנס אליה רק מבחוץ ... והאולרים הוצאו מהמכירות כבר מזמן אבל נשארו סכיני האוכל ...שהם ממתכת

שטויות

"לסיכום חטיפת מטוס אלעל היא כמעט לא אפשרית בשל נעילת תא הטייס בצורה מסיבית שאפשר להכנס אליה רק מבחוץ" שמעת פעם על בני ערובה? לאיים על חיי נוסעים?

למעלה