איך משכנעים אותה ????

luna10

New member
איך משכנעים אותה ????

לרגע היה נדמה לי שהתחלנו לעלות על דרך המלך עם צורת היניקה של שיר. נועה עזרה לי עם התפיסה שלה והיא ינקה יפה והיתה רגועה אחרי הארוחות. אבל כבר כמה ימים שהיא מסרבת לפתוח את הפה. היא נלחמת בי ואני בה. היא בוכה ומתעצבנת ואני אחריה. ובסוף אני נכנעת לה. וזה כואב.והיא זזה מלא ומושכת לי וזה לא נעים לי. היא לא רגועה אחרי הארוחות. מה עושים ? איך גורמים לה לפתוח את הפה? המלחמות האלו לא נגמרות נראה לי...

דבורה1

New member
הן נגמרות אני מבטיחה לך

פשוט כל ילד ושק הקשיים שבא עמו. אצל שיר זו ההנקה. ייתכן שזו צורה של שביתת הנקה. לא לוותר לה. הנקה לא אמורה ולא צריכה לכאוב. בקצב הזה לא תחזיקי מעמד עוד הרבה זמן. איך גורמים לה לפתוח את הפה? רק עם סבלנות (אפשר להזכיר לה במילים, ובלטיפות עדינות מתחת לסנטר שהיא צריכה לפתוח פה גדול). היא מחליקה ומושכת? זה הזמן לנסות ולהניק בתנוחת הנקה שונה. יש תנוחה שיותר נוח לך לשלוט בה? נניח לי בפוטבול יותר קל כי אז לא אכפת לי כמה הם בועטים ברגליים, היד שלי פנויה לסדר את ראש הסורר בדיוק כמו שאני רוצה. עוד דבר ייתכן שחם לה מאוד בהנקה? אצל אופק אחרי כל הנקה הוא מזיע. לקח לי זמן להבין בהתחלה, שהוא צריך להיות במינימום בגדים כדי לא להשתולל כשהוא יונק. אולי שווה לנסות? ונראה לי שבקרוב נארגן איזה מפגשון מודיעין...

luna10

New member
היא באמת לפעמים אדומה בהנקה

אני אנסה אולי להפשיט לה קצת בגדים.. כשזה רק היא יונקת יותר קל לי "לשלוט " עליה אבל כשהן יונקות ביחד -אין מצב. יאללה -מתי נפגשים ?? אפשר גם בספונטני...

דבורה1

New member
למה אין מצב?

ראיתי שאת מסתדרת דווקא יפה מאוד. כשהיא משתוללת תפני אליה את תשומת הלב. אם זה יפריע לגאיה לכמה רגעים, לא נורא. תחברי אותה שוב ברגע ששיר תתחבר כמו שצריך. כבר שרתי לך היום: ככה זה כשיש שניים... ואגב, שלחי לי את המייל שלך. יש לי כמה תמונות יפות שלך ושל הבנות. לגבי המפגש, נתמסר כבר מחר אוקי? חייבת פשוט חייבת ללכת לישון!

גם לי קשה בהנקה משותפת

כי צריך לשכנע את עדי לפתוח פה גדול ועד שאני מצליחה לסדר אותה, הכל מתבלגן לי כשאני מחברת את נעם. באמצע הלילה אני נשברת ומרשה לה לינוק בפה קטן שמכאיב לי. ביום אני ממש מנהלת מלחמות. אתם אומרים שזה יעבור? לי זה נראה לפעמים הולך ומחמיר.

חנה, חבל שאין לי תמונות של מאיה

שמראות איך היא התחילה את דרכה עם יניקה. תפיסה מ-ז-ע-ז-ע-ת. פה פצפון שסרב להפתח. 20 דקות עבודה לחבר אותה ואז היא היתה מחליקה. זו הילדה שבסוף למדה לינוק
זו הילדה שינקה עד גיל שנה ו11
ההתעקשות משתלמת. אני יודעת שאת יודעת את זה אבל תמיד טוב להגיד...

לנסות שלא להלחם

כמו שדבורה כתבה, לנסות לבדוק שנוח לה בזמן ההנקה ולא חם לה. להקפיד לתמוך לה בעורף ובשום אופן לא להחזיק לה את הראש בזמן הנקה. החזקת הראש עלולה לגרום לתינוקות להתרחק מהשד. לגרות לה את הפה עם הפטמה ולהיות סבלנית כמה שניתן. זה לא קל. תזכרי שככל שהיא תגדל ותתחזק, יהיה לך ולה הרבה יותר קל. שווה להתעקש איתה... אבל כמובן, לא לעשות שום דבר בכוח.

rsharon

New member
סיפור דומה גם עם רועי וגם עם גיא

אני מודה שיש רגעים שפשוט בא לי לוותר בכלל על ההנקה... ואני עוד בכלל מניקה חלקי... פשוט כל פעם יש סיבה אחרת. לפעמים רועי פשוט שכח שהוא מקצוען ומחליט לינוק רק מהפיטמה, ואז אני מפסיקה ומנסה שוב, ושוב, ושוב, ושוב... ואתמול כבר ממש התעצבנתי עליו, ואני לא רוצה להגיע למצבים כאלו. לפעמים גיא יונק כמו גדול על ההתחלה, ולפעמים הוא פשואט מתעקש לא לינוק. לפעמים רועי כבר מחובר כ"כ יפה, ואז גיא מתעורר רעב, ואני לא מצליחה ל"חבר" אותו, ורועי מתחיל להתעצבן... ו.. ו... אני נותנת לאחד מהם תמ"ל... או שרועי כן מנסה לינוק אבל מתבכיין ומתפתל וכו' וכו' ונראה לי שכואבת לו הבטן... ולוקח לו המון המון זמן לינוק... יותר משעה-שעה וחצי והוא עדיין נשאר רעב וברור לי שהוא לא ינק יעיל כי כשאני שואבת מיד אחרי, יש עוד מה לשאוב...

למעלה