איך משפיע עלינו מזג האויר

Sודית

New member
איך משפיע עלינו מזג האויר

סוף סוף זורחת ה
- גם אם אינה ממש מחממת. כל מצב הרוח משתנה, כך זה אצלי לפחות. כשמתעוררים לאור גדול וליטוף נעים של קרניים חמימות. פתאום הכל בי מתעורר, פתאום בא לי לעשות דברים..... פתאום אני בן אדם אחר, מלא חיים..... כמה אני לא אוהבת את החורף, את האפרוריות הזו. אפילו ברחוב רואים את האנשים אחרת, לא מחייכים, הולכים עם הראש באדמה, לא מביטים ימינה או שמאלה. לבושים בשכבות של בגדים שחונקים את החופשיות..... זה מה שאני מרגישה...... וכשהשמש זורחת, מורידים שכבות בגדים, משתחררים מבחוץ ומבפנים, מעלים חיוך חמים על הפנים ובכלל..... איזה מזל שיש לנו גם
.....

"שמור אלי את השמש"..כך שר ילד קטן

בשיר התפילה שלו. כי בלי ה
- אין חיים. אישית, אפילו בימים החורפיים, האפורים, ביותר, איני מרגישה כך. המחשבה על הקור מחוץ למיטה לא עושה חשק לצאת ממנה, המחשבה על להתלבש ולצאת עם המעיל , המטריה , הצעיף וכל הסירבול הזה, מורידה את החשק לצאת. אבל, כשאני בחוץ...זהו. בחוץ. אולי בגלל סוג העבודה שלי, אני לא מרגישה / רואה את התיאורים שהזכרת. מסביב כולם מחייכים, שמחים. ואח"כ מגיע הקיץ וכולם מקטרים על החום. הלחות.... אולי זה הכל עניין של גיאוגרפיה? יאללה, יצאתי. (בחוץ שמש נהדרת, שמיים כחולים כחולים, אפילו קצת פחות קר ).

בתור אחת אשר לא אוהבת

חום גבוה לחות שמש חזקה שעד עכשיו לא העברתי את המזגן מקור לחום , כי מסתפקת במפזר חום ועם חולצה קצרה בעבודה. בכל זאת לא אוהבת את מזג האוויר אשר שורר נכון לתקופה האחרונה כאן במדינה שלנו וחושבת שבכל העולם.......... מעדיפה בימים כאלה להיכנס למיטה מוקדם להתכרבל מתחת לשמיכה לקרוא איזה ספר טוב כאשר שני החתולים שוכבים שם בקצה המיטה ומחממים לי את הרגלים.................

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מי רוצה החלאפות ?

לכל אלו שלא אוהבים את חום הקיץ מוכן להחליף תמורת כל ימי החורף שלי.

כמה ימי חורף יש לך? יש לך גם כפולים? בכמה

ימי חורף אתה מחליף יום קיץ אחד? או לחילופי חילופין , כמה ימי קיץ תמורת יום חורף אחד? האם יום חג/שבת חורפי שווה יותר?

אוהבת את החורף

אוהבת את הגשם, אוהבת את העולם שטוף ומנצנץ לא ממש סובלת מקור, מאד סובלת מחום ועדיין לא שונאת גם את הקיץ, אוהבת בכל עונה את מה שנעים בה ומקטרת בכל עונה על מה שלא נעים אבל לא היתי מוותרת בעצם על אף עונה. אם לא יהיו ימים אפורים איך נחגוג על ימים שמשיים כמו היום? פה זה יחסית מאוזן, מניחה שבאירלנד כשהרוב אפור וגשום זה יכול כבר לדכא , אבל לך יש שלג שם! דבר שאנחנו כאן מייחלים לו ומתאכזבים אז נא לא לקטר.....! בעצם קטרי אם בא לך,
בשביל מה אנחנו כאן?

Sודית

New member
אז ממש כייף לך.....לא אוהבת חורף

אלא אם כן אני במיטה או בבית ונעים וטוב לי. גם לא אוהבת את הקיץ החם נורא בארץ או בתאילנד. אני רוצה כל השנה אביב וסתיו - למה איפשר?

שוש אור

New member
אישה של קיץ

ידוע הוא שיש אנשים שסובלים מדיכאון של חורף. כן כן, יש 'מחלה' כזו. פעם התביישו להודות בה, היום כבר לא, וגם אני לא. אני צריכה אור, שמש,חום, בלי אלו אני ממש נובלת. זו גם הסיבה שבכל הזדמנות שיש יום שמש, בחורף, אני פשוט לא מוותרת לי ויוצאת. השמש היא כמו מטען עבורי. יותר מידי ימים ללא טעינה ואני נכבית .... כמה שאני מחכה לקיץ!!!!

maxima

New member
אני אוהבת שמש...לא איכפת לי

להזיע מחום ולחות,,,יותר עדיף על חורף אפור וקר

למעלה