איך מתחילים

ינסון

New member
איך מתחילים

הי מירב, וכולן, גם אנחנו עומדים לבדוק את נושא הפונדקאות וקבענו פגישה ראשונית עם המרכז לפוריות, באמריקן מדיקל, בראשל"צ, וזה אחרי שנתקלי באיזו כתבה. אבל הייתי רוצה לדעת יותר, איך בכלל מתחילים, מי הגופים בארץ שמטפלים בנושא? האם צריך ליווי של עו"ד? האם יש את החוקים, הקשורים לפונדקאות, כתובים איפשהוא??? - אני מניחה שזה מלא מידע...... כל מידע יתקבל בברכה. המון תודה.

אז ככה ינסון...../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif../images/Emo50.gif

אם אתה כאן אני יכולה לספר לך במה זה כרוך: 1. עורך דין 2. פסיכולוגית כלינית 3. המון המון בדיקת רפואיות מקיפות 4. ועדה רפואית מטעם משרד הבריאות ובכן אני עומדת להיות האם הפונדקאית לכן אם תרצה לדעת עוד שאל חופשי ואשתדל לענות מצרפת בזאת כתובת נלוות לאתר שמסביר על כל הדרך חוץ מזה ... זהו משרד מסודר עם מנהלות מקסימות שתומכות רגשית ופיזית בזוג ובפונדקאית במהלך כל הדרך שווה הצצה ליחצו למטה שלכם הדרדסית נ.ב אני עוד יכולה לספר שבאמת שמגיעים להחלטה זו מכל צד שהוא אם זה מצד ההורים או מצד הפונדקאית לדעתי צריך לעזות את זה הכי מסודר שאפשר לכן בחרתי במשרד

מירבי*

New member
ינסון יקרה

ראשית בשעה טובה, הכל צריך להתחיל מטלפון לאביבה נמרודי בוצר-02-5681275/460 היא האישה שממונה על נושא הפונדקאות מטעם משרד הבריאות. ברגע שאת מצלצלת ומציגה את עצמך היא תיקח מימך את הכתובת ותשלח לך את כל הטפסים הנוגעים לדבר, את החוקים, והדרישות וההליכים. השלב הבא הוא מציאת פונדקאית, עדכני אותי איפה אתם עומדים עם זה. לפני הכל צריך שתדעו שאתם אכן עומדים בקריטריונים הראשוניים לפונדקאות. שתפי אותי ונתקדם יד ביד. מירבי*

ינסון

New member
קצת פרטים עלינו

הי שוב, קודם כל, דיברתי עם אביבה והטפסים בדרך אלינו. אנחנו נשואים 8, המון ניסיונות, 3 הפלות, ובסוף היום אומרים לנו שאנחנו מוגדרים כלא מוגדרים. החלטנו לבחון את כל האופציות, הן אימוץ והן פונדקאות, כאשר הזיקה האישית שלי היא לפונדקאות. במקביל, אנחנו ממשיכים בטיפולים (התרחיש שרץ לי בימים האחרונים בראש הוא שהפונדקאית ואני מוחשות לחדר לידה בו זמנית .... לפחות אני אופטימית במידה שווה לגבי שתי האופציות). אני חייבת להודות שהיקר שלי קצת יותר חושש מתהליך הפונדקאות ונוטה לאימוץ, אבל כאשר נלמד קצת יותר על התהליך, אני מאמינה שנבין יותר במה הוא כרוך נרגיש נוח יותר עם התהליך. זהו, עכשיו אני לומדת את הנושא, והפורום הזה הוא כמו אומן (סימן משמים) עבורי ואני מקווה מאוד שזה יצליח. אז אחרי הניירת, מה הלאה? כמה זמן זה לוקח? איך בוחרים פונדקאית? כמה שאלות.... מ ל א ן אבל כמו שאמרת צעד צעד, יום טוב, יונת

מירבי*

New member
ינסון יקרה, התהליך..

האם הרופא שמטפל בכם יודע על היוזמה שלכם בנושא פונדקאות? יש חשיבות רבה לדעתו, הוא צריך להמליץ עליכם לפונדקאות, הוא צריך להיות בטוח שזו הדרך ושמיציתם את האפשרויות האחרות. לגבי מציאת הפונדקאית, יש כמה דרכים, המומלצת בעיני היא חיפוש שלכם ולא פניה למשרד תיווך. צריך לפרסם מודעה בעיתון ארצי וגם במקומונים, צריך ליידע את הרופא שלך שאתם מחפשים ( ככה אנחנו מצאנו את הפונדקאית היקרה שלנו, דרך הרופא). אפשר לתלות מודעות במרכזי קליטה, בעיתונות הרוסית, במרכזים קהילתיים, כמובן שיש צורך לפרסם מספר טלפון בקו שישמש אתכם רק לזה, עלייך לזכור שחלה עליכם חובת החסיון. במקביל, יש ליצור קשר עם עורך דין שעוסק בחוזי פונדקאות. בואי נתקדם צעד צעד, אני פה בשבילך. מירבי*

רציתי לציין נקודה כפונדקאית....

אני קוראת את ההודעות והיה חשוב לי מאוד להדגיש נקודה לא פחות חשובה לגבי לפחות כפונדקאית. אני לא הסכמתי להיות פונדקאית לכל זוג נפגשתי עם ארבע זוגות שאני סרבתי ולא בגלל הקטע הכספי אלה בגלל סיבות די רציניות.. שאפילו המשרד שהפגיש ביננו היה בספק לגביהם.. לכן אני רוצה לומר שלא רק לזוג ההחלטה קלה גם לי אני רוצה לדעת שאני עושה את זה לזוג שיטפל בילד כמו שאני מטפלת בילדיי אומנם זה הילד של הזוג אבל בכל זאת כאמא לשלושה ילדים מופלאים היה חשוב לי הזוג לפני השיקול הכלכלי. פשוט נקודה שרציתי לציין היה חשוב לי מאוד . תודה על ההקשבה דרדסית

מירבי*

New member
דרדסית יקרה..

אני בהחלט מסכימה איתך, יש חשיבות עצומה לקשר ביניכם ולא משנה מאיזה צד מסתכלים על זה, מצידך או מצידם, מדובר בתקופה ארוכה, טעונה רגשית מאוד מאוד, חשובה התקשורת ביניכם וכמו שחשוב שאת תמצאי חן בעיניהם לא פחות חשוב שהם ימצאו חן בעינייך. מסכימה לכל מילה מירבי*

למעלה