איך עושים ביטוח דירה ורכב

yair71

New member
איך עושים ביטוח דירה ורכב

מה חשוב ומה לא כל הזמן אני מרגיש שעובדים עלינו בעיניים באמצעות פחד

לא הבנתי את שאלתך

לכל רכב יש מרכיבים של בטוח וזה בטח לא על רגל אחת אם תרצו לשאול אותי שאלות על נושא זה אשמח לעזור לכם במידת האפשר לפי הידע שצברתי. לגבי דירה זה הולך מבנה ותכולה ויש לזה עוד מרכיבים שאלות במסרים אישים.

yair71

New member
אסביר לך בקצרה

יש המון סעיפים שהם מיותרים שאנשי הביטח מעמיסים עלינו בפחד וכתוצאה מכך הסכום עולה ועולה. בית סתם לדוגמא בית שעבר שיפוץ עם צנרת SP הם אומרים לנו שיש לבטח ניזקי מיים. בנושא רעידות אדמה מבירור רציני התברר כי גם אחרי השתתפות עצמית 10 אחוז שאחרי רעידת אדמה כלשהי חברות הביטוח יתקשו לשלם ואז הם יפנו למבטחי משנה. תהחיך שיכול להמשך זמן של 3 שנים. הם גם אומרים בחצי פה שהמדינה תעזור לנפגעים ואם המדינה תעזור אז הם לא ישתתפו. ובכלל מה השתתפות עצמית מומלץ לרעידת האדמה. ברכב הבעיה מתגלת רק כאשר תאונה והרבה סוכנים בכלל לא מודיעים להם מה תוספת ערך כינון וכמה יש ירידת ערך וכמה השתתפות עצמית גבוהה בפועל הם עושים לנו ביטוח זול עם ערך כינון גבוה וירידת ערך גבוהה והשתתפות עצמית גבוהה שבמקרה ויש תאונה יש הפסד רציני. יש חברות למשל שמתחשבות ולא קונסים את הלקוחות במקרה של תאונה אחת. בקיצור בלאגן אשמח אם תתני טיפים חשובים בעשיית ביטוח דירה ורכב וכך נחסוך הרבה.......... כסף בתודה יאיר דרך אגב יש לי סלוגן שהוא פרטי שלי שהתפרסם ברבים "בזוקר" - קונה בזול משלם ביוקר.

למעלה