איך עושים חזקות ב word?

new user

New member
איך עושים חזקות ב word?

יש לי office XP והצלחתי אומנם למצוא את חזקה 2 ו 3 אבל אני לא רואה את השאר בהוספה/סימן..., בנוסף אני גם צריך לסכם את החזקות כלומר: לעשות פעולת חיבור בחזקות ולשים אותם גם בסוגריים, יש למישהו משג איך עושים את זה?

arye9

New member
אולי זו נקודת התחלה

אני מצטער אבל איני יודע איך מכניסים פונקציות לוורד, ובטח שלא לXP אבל אולי מה שאכתוב יהיה לך נקודת התחלה (ראיתי שאף אחד עדיין לא ענה, אז לא יזיק). העלאה בחזקה של כל מספר ^ שורש sqr אם יש בעיות אפשר תמיד להכפיל או לחלק את הלוגריטם של המספר בכדי לקבל חזקה או שורש. אם זה לא עוזר מבקש את סליחתך בהצלחה אריה

נוסחאות ב WORD

כדי להכניס נוסחאות ב WORD יש להשתמש באוביקט MICROSOFT EQUATION EDITOR בדומה להוספת אוביקט WORDART נכנסים בתפריט הוספה > אוביקט ובוחרים MICROSOFT EQUATION3 . ע"ג המסמך מופיע מסגרת בתוכה ניתן לרשום נוסחאות מכול המינים והסוגים כולל שורשים אינטגרלים מטריצות וכל מה שמכירים מספרות מדעית מקצועית. הכלי דורש מעט אימון עד שמשתלטים על האפשרויות שבו אבל מי שעובד עם נוסחאות הדבר שווה כל רגע. כמו כן, ניתן כמו כל אוביקט להגדיר את מיקומו "לפני הטקסט" (קליק ימני על האוביקט >במאפינים) ואז ניתן למקם את הנוסחה בכל מקום בדף. בהצלחה. איציק

למעלה