איך קוראים לזה נו.....אה...סופשבוע

Oyster Girl

New member
איך קוראים לזה נו.....אה...סופשבוע ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

אורי נה

New member
מיאווווו

שיר השבוע של חמי- חמלה שיר השבוע לא של חמי- להתחיל מחדש של קספר וסקאזי משהו שעשה את השבוע- הופעה של קספר היום משהו שהרס את השבוע- ילדותיות והרבה אדישות בילוי השבוע- ההופעה, רמתיים בשישי ואולי הערב שוב רמתיים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אש תופת של נלסון דה מיל מה קניתם השבוע?- כרטיס להופעה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- שיזכרו לומר לי אם אני יוצאת לגדנ"ע
תמונה שבא לשים- הייתי שמה תמונות מההופעה.. אבל המצלמה לא אצלי ^^" שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מטרה עד סוף י"ב: לגרום למורה לערבית לשיר
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- אורן ברזילי ושי להב

Oyster Girl

New member
איפה כולם, תתעוררווווו....../images/Emo201.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- אמריקה קרובה שיר השבוע לא של חמי- מעליות משהו שעשה את השבוע- לחזור לקולנוע... משהו שהרס את השבוע- קצת עצבים...וקצת מציאות בילוי השבוע- סרט עם דני סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- גראן טורינו מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לקבל צ'ק סוף סוף? תמונה שבא לשים- לא בא שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- איפה כולכם?
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- פורום, תחזיק מעמד

Ronushnush

New member
הנה

שיר השבוע של חמי-
שיר השבוע לא של חמי- Skinny Puppy - Tin Omen משהו שעשה את השבוע- מותר לי לא לאכול עד יום שלישי... משהו שהרס את השבוע- אממ, נדודי שינה בתערובת סיוטים, לא הכי נעים בילוי השבוע- מעבדה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- קנדי, אחלה סרט מה קניתם השבוע?- כימי... הכל כימי משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אני מתאשפזת... תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- סתם ... מחכה תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

joyjy

New member
באיחור קל..

שיר השבוע של חמי- מלנכוליה אהובתי שיר השבוע לא של חמי- בין לבין - קספר משהו שעשה את השבוע- קספר בזאפה, ים משהו שהרס את השבוע- המורה למתמטיקה
, ה-הוא בילוי השבוע- קספר בזאפה.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אשתו של הנוסע בזמן - הסרט, תפילות לבובי מה קניתם השבוע?- "מגילת זכויות הירח" משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- קרית אונו? תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- קיבלנו 100! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- ללהקה אנונימית שגרמה לתימנים לעשות פוגו

למעלה