איך קוראים לשיר הזה ?

odish

New member
איך קוראים לשיר הזה ?

איך קוראים לשיר הזה שיש בו את המשפט : ואיך , שאת נוגעת בי אני אדם אחר ... משהו כזה ... בתודה מראש ...

Prince Yoni

New member
../images/Emo26.gif

תשאל בפורום מוזיקה אני לא זוכר בדיוק את השם של השיר אבל זה שיר של בועז שרעבי.

itay 16

New member
יוני תתבייש לך! זה שיר של אייל!

קוראים לשיר האור שבעינים! והנה השיר את חושבת שאני מוזר ועצבני ואומרת שאני לגמרי לא אני יכול להיות שזה בגלל האהבה מה היא עושה לנשמה את האור שבעינים את חיוך עד השמים הלב בוכה מרוב שאת יפה! את מאירה כשמש את החלום מאמש כמה שאותי את מדליקה פזמון: איך שאת נוגעת בי אני אדם אחר כשאת איתי אני אוהב אותך יותר את בשלך לא מבינה זו אהבה את יודעת כמה זה קשה להתאהב את כל הכח רק מך אני שואב את בשלך לא מבינה זו אהבה... בחלון ביתך עכשיו כבו כל האורות וחשבתי שאוכל אליך לעלות קטפתי פרח בצבעי האהבה אמרו שאת כבר ישנה... את האור שבעינים את חיוך עד השמים הלב בוכה מרוב שאת יפה את מאירה כשמש את החלום מאמש כמה שאותי את מדליקה.. פזמון... זה רק מוכיח שמישהו שואל על שיר של אייל והמנהל עונה לא שזה שיר של בועז שרעבי כמה שאתם חסרי ידיעה בנושא אייל! מנהל פורום אייל גולן עלק חחחחחחחחחחח

כל אחת והנגיעה שלה...../images/Emo128.gif

כשאת נוגעת בי מילים: אהוד מנור/לחן: בועז שרעבי
ביצוע: בועז שרעבי כשאת נוגעת בי אני מפסיק לחשוב אני מפסיק לחשוש כשאת נוגעת בי כשאת נוגעת בי אני מתחיל לרעוד אני מתחיל לחיות כשאת נוגעת בי. אני מרגיש איך כל שרירי הלב מתרחקים ומסתלקים כשגופי בידך נרעד כשפי אל פיך נצמד אני מרגיש שזה יכול להמשך לעד... כשאת נוגעת בי ליטוף אחר ליטוף אני יכול לעוף כשאת נוגעת בי. כשאת נוגעת בי אני פתאום תופס את משמעות הנס כשאת נוגעת בי. אני מרגיש את כל שרירי הלב מתרחקים ומסתלקים כשגופי בידך נרעד כשפי אל פיך נצמד אני מרגיש שזה יכול להמשך לעד... כשאת נוגעת בי אני פתאום תופס את משמעות הנס כשאת נוגעת בי. כשגופי בידך נרעד כשפי אל פיך נצמד אני מרגיש שזה יכול להמשך לעד... כשאת נוגעת בי... כשאת נוגעת בי... כשאת נוגעת בי...
האור שבעיניים מילים ירון כהן, לחן לי אזרק
את חושבת שאני מוזר ועצבני ואומרת שאני לגמרי לא אני יכול להיות שזה בגלל האהבה מה היא עושה לנשמה את האור שבעיניים את חיוך עד השמיים הלב בוכה מרוב שאת יפה את מאירה כשמש את החלום מאמש כמה שאותי את מדליקה איך, שאת נוגעת בי אני אדם אחר שאת איתי אני אוהב אותך יותר את בשלך, לא מבינה, זו אהבה את, יודעת כמה זה קשה להתאהב את כל הכוח רק ממך אני שואב את בשלך לא מבינה זו אהבה בחלון ביתך עכשיו כבו כל האורות וחשבתי שאוכל אלייך לעלות קטפתי פרח בצבעי האהבה אמרו שאת כבר ישנה את האור בשעיניים את חיוך עד השמיים... כאילו יצא לך לשכב עם דאינה ותוך כדי החווא נפלט לך ...אוי ג'קלין ג'קלין, האסימון הוא שלך

itay 16

New member
עם כל הכבוד לשרעבי

"עבר הזמן של הזקן הזה"....הו הו הו הו הו הו הו הו פמלה הו הו הו הו הו הו הו הו קקדלה

למעלה