איכסה איך שזה נגמר.

אלפיני

Well-known member
פתק פסול , בטח. |יעני|

גועל נפש של הפקה.

בטח שיחדו את עידן וירדן על מנת שישתקו.
כל כך עצבן אותי שיצאתי מערוץ 13 ולא עניין אותי מי ניצח בכלל.:-[

חזרתי העונה לאחר שנים רבות של התעלמות מהפורמט, ואני הולך להתעלם שוב.
מעתה, אני צופה רק בגרסה האמריקנית.

דיברגנט חדש

Well-known member
פתק פסול , בטח. |יעני|

גועל נפש של הפקה.

בטח שיחדו את עידן וירדן על מנת שישתקו.
כל כך עצבן אותי שיצאתי מערוץ 13 ולא עניין אותי מי ניצח בכלל.:-[

חזרתי העונה לאחר שנים רבות של התעלמות מהפורמט, ואני הולך להתעלם שוב.
מעתה, אני צופה רק בגרסה האמריקנית.
כנראה, שהפתק הפסול הזה היה של ישראל ולדעתי, ההפקה סגרה עם אסי שהוא לוקח.

המלאך האדום10

Well-known member
לפי מה שכתוב באתרים שונים ישראל הציע מאה אלף שקל לבני כדי שיצביע לו ואם זה נכון אז היו צריכים לפסול את ישראל ולהצביע לאסי-ירדן ועידן. זה על גבול הפלילי להציע שוחד לא מבינה את ההחלטה להצביע לאסי וישראל.

מכל הבלאגן שנוצר אפשר להבין שישראל ניצח על האי עם שלוש קולות כולל ההצבעה של בני שנפסלה לעומת אסי עם שני קולות כשחזרו אסי התלונן על מכירת הקול כביכול והצליח להוציא מבני הודאה מוקלטת על שישראל הציע לו כסף תמורת הקול שלו.בהצבעה החדשה בני אילה וליטל הצביעו לישראל שוב כמו באי מי שעזר לאסי לנצח הם ירדן ועידן

Harrington

Well-known member
מנהל
מכל הבלאגן שנוצר אפשר להבין שישראל ניצח על האי עם שלוש קולות כולל ההצבעה של בני שנפסלה לעומת אסי עם שני קולות כשחזרו אסי התלונן על מכירת הקול כביכול והצליח להוציא מבני הודאה מוקלטת על שישראל הציע לו כסף תמורת הקול שלו.בהצבעה החדשה בני אילה וליטל הצביעו לישראל שוב כמו באי מי שעזר לאסי לנצח הם ירדן ועידן
מה שלא הבנתי מכל הסיפור, זה כיצד ניתן לבני להצביע בסיבוב השני. הרי אם הסיפור נכון, היה מקום לא רק לפסול את פתק ההצבעה הראשוני שלו אלא לפסול אותו לחלוטין מלהצביע. אז אמנם לא רצו לספר לנו במי בדיוק מדובר, אבל יכלו לפתור זאת בקלות על-ידי הוצאת פתק ההצבעה שלו מהכד גם בסיבוב השני, מבלי שאף אחד שם לב לכך והדבר רק מוצהר על-ידי המנחה.

מה ההגיון במצב שנוצר וככל שהסיפור היה מספיק רציני כדי לפסול את פתק ההצבעה הראשון של בני (או מי שזה לא היה), כן לאפשר לו להשתתף בהכרעה בסיבוב ההצבעה השני?

המלאך האדום10

Well-known member
מה שלא הבנתי מכל הסיפור, זה כיצד ניתן לבני להצביע בסיבוב השני. הרי אם הסיפור נכון, היה מקום לא רק לפסול את פתק ההצבעה הראשוני שלו אלא לפסול אותו לחלוטין מלהצביע. אז אמנם לא רצו לספר לנו במי בדיוק מדובר, אבל יכלו לפתור זאת בקלות על-ידי הוצאת פתק ההצבעה שלו מהכד גם בסיבוב השני, מבלי שאף אחד שם לב לכך והדבר רק מוצהר על-ידי המנחה.

מה ההגיון במצב שנוצר וככל שהסיפור היה מספיק רציני כדי לפסול את פתק ההצבעה הראשון של בני (או מי שזה לא היה), כן לאפשר לו להשתתף בהכרעה בסיבוב ההצבעה השני?
לדעתי היו צריכים לפסול את ישראל ולהצביע שנית לעידן אסי וירדן

Harrington

Well-known member
מנהל
לדעתי היו צריכים לפסול את ישראל ולהצביע שנית לעידן אסי וירדן
כפי ששאלתי למטה, לא ברורה לי העמדה הזאת.
הרי אם פוסלים את בני וישראל, תוצאות ההצבעה ברורות. אסי במקרה כזה הוא המנצח ואין כל סיבה בכלל לערוך הצבעה חוזרת.

דיברגנט חדש

Well-known member
כפי ששאלתי למטה, לא ברורה לי העמדה הזאת.
הרי אם פוסלים את בני וישראל, תוצאות ההצבעה ברורות. אסי במקרה כזה הוא המנצח ואין כל סיבה בכלל לערוך הצבעה חוזרת.
למה? ישראל קיבל 2 קולות והם יכלו לעבור לירדן ו/או עידן, כמו למשל אלה, רוב הסיכויים שהייתה מצביעה לירדן אם לא היה אפשר להצביע לישראל.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה? ישראל קיבל 2 קולות והם יכלו לעבור לירדן ו/או עידן, כמו למשל אלה, רוב הסיכויים שהייתה מצביעה לירדן אם לא היה אפשר להצביע לישראל.
זה כאשר לא פוסלים את ישראל. אולם הגבתי לטענה שהיה צריך לפסול אותו. במקרה כזה, הקולות שלו היו צריכים ללכת לפח אבל תוצאת ההצבעה הייתה ברורה ללא כל צורך בהצבעה חוזרת.

שרי48

Active member
מכל הבלאגן שנוצר אפשר להבין שישראל ניצח על האי עם שלוש קולות כולל ההצבעה של בני שנפסלה לעומת אסי עם שני קולות
אילו הייתי ישראל או מי ממקורביו, הייתי מערערת על המהלך שנעשה בגמר, מאחר ובאי הוכרעה התוצאה וישראל ניצח.
אחרי שאסי התלונן על ישראל בטענה שניסה או הצליח לשחד את בני להצביע לו, והיתה הצבעה חוזרת בעקבות גריעת הצבעתו של בני מהתוצאה הראשונית, השתנתה התוצאה לטובת אסי, כשגם עידן וירדן וגם קוז'י ואלינה הצביעו לאסי והיטו את הכף לטובתו.
אם יש הוכחה להצעת השוחד עליה התלונן אסי, גם ישראל וגם בני היו צריכים להיפסל ללא אפשרות להצביע או להיות מועמדים. ההצבעה המחודשת היתה צריכה להיות בין אסי, עידן וירדן, וללא השתתפות של בני. ההפקה המטומטמת הזאת עושה טעויות ומהלכים שלא ייעשו והם הכתירו את אסי כבר בתחילת התוכנית ושום תקלה לא תזיז אותם מכוונתם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם יש הוכחה להצעת השוחד עליה התלונן אסי, גם ישראל וגם בני היו צריכים להיפסל ללא אפשרות להצביע או להיות מועמדים. ההצבעה המחודשת היתה צריכה להיות בין אסי, עידן וירדן, וללא השתתפות של בני.
למה? במקרה כזה היה נכון לכאורה לבטל את ההצבעה של בני ולשיטתך גם את מועמדותו של ישראל. התוצאה במקרה כזה לא הייתה מחייבת שום הצבעה חוזרת, שכן לאסי היו שני קולות מול עידן וירדן שזכו כל אחד בקול אחד בלבד.
לכאורה במצב כזה לא הייתה שום סיבה להצבעה חדשה/חוזרת וממילא לא היה שייך לאפשר להצביע שוב לעידן וירדן כאשר ברור שהם בכל מקרה, גם בלי שום פעולה פסולה, לא ניצחו.

שרי48

Active member
למה? במקרה כזה היה נכון לכאורה לבטל את ההצבעה של בני ולשיטתך גם את מועמדותו של ישראל. התוצאה במקרה כזה לא הייתה מחייבת שום הצבעה חוזרת, שכן לאסי היו שני קולות מול עידן וירדן שזכו כל אחד בקול אחד בלבד.
לכאורה במצב כזה לא הייתה שום סיבה להצבעה חדשה/חוזרת וממילא לא היה שייך לאפשר להצביע שוב לעידן וירדן כאשר ברור שהם בכל מקרה, גם בלי שום פעולה פסולה, לא ניצחו.
לשיטתי, אם היו מבטלים את ההצבעה של בני ואת המועמדות של ישראל, היה צורך בהצבעה חוזרת, כדי לתת אפשרות למי שהצביע לישראל לבחור את המועמד הראוי לזכייה מבין 3 המועמדים: אסי, עידן וירדן. קרוב לוודאי שאלה וליטל היו מצביעות לאסי, אבל אולי לא, אולי הן היו מצביעות לירדן, וגם קוז'י ואלינה אולי היו מתאחדים ומצביעים לירדן והיא היתה זוכה? יש אפשרות תיאורטית כזו, וזו סיבה מספקת לתת הזדמנות לכל המועמדים נקיי הכפיים.
כל זאת במידה והצעת השוחד היא ודאית ולא חשד או עלילה. אם זה לא ודאי, אם אין הוכחות ממש - ישראל ניצח באי והוא הזוכה האמיתי.
אני לא מחסידי ישראל. אני הייתי בעד ירדן ועידן, ולחילופין - אסי, שהיה בהחלט המתמודד שניהל את המשחק. אבל מה שהוגן - הוגן, וכל הגמר הנוצץ הזה השאיר טעם רע מאד, כי יש הרגשה שההפקה התערבה ועירבבה אותם ואותנו עד השנייה האחרונה.

דיברגנט חדש

Well-known member
לשיטתי, אם היו מבטלים את ההצבעה של בני ואת המועמדות של ישראל, היה צורך בהצבעה חוזרת, כדי לתת אפשרות למי שהצביע לישראל לבחור את המועמד הראוי לזכייה מבין 3 המועמדים: אסי, עידן וירדן. קרוב לוודאי שאלה וליטל היו מצביעות לאסי, אבל אולי לא, אולי הן היו מצביעות לירדן, וגם קוז'י ואלינה אולי היו מתאחדים ומצביעים לירדן והיא היתה זוכה? יש אפשרות תיאורטית כזו, וזו סיבה מספקת לתת הזדמנות לכל המועמדים נקיי הכפיים.
כל זאת במידה והצעת השוחד היא ודאית ולא חשד או עלילה. אם זה לא ודאי, אם אין הוכחות ממש - ישראל ניצח באי והוא הזוכה האמיתי.
אני לא מחסידי ישראל. אני הייתי בעד ירדן ועידן, ולחילופין - אסי, שהיה בהחלט המתמודד שניהל את המשחק. אבל מה שהוגן - הוגן, וכל הגמר הנוצץ הזה השאיר טעם רע מאד, כי יש הרגשה שההפקה התערבה ועירבבה אותם ואותנו עד השנייה האחרונה.
איזה ניהל ואיזה נעליים, פתאום הוא מצא פתק, פתאום עידן לקח אותו במקום את ירדן מבלי שההפקה אמרה לו ועוד ...

למעלה