אילו הייתי אחי/אחותי

אילו הייתי אחי/אחותי ../images/Emo28.gif

לו ניתנה לכם האפשרות להתחלף עם האח/ות שלכם, האם הייתם עושים זאת
מה הייתם לוקחים מהאח/ות לעצמכם- מבחינת מראה/אופי/התנהגות

girl12341

New member
לא!

לא רוצה להיות כזו זקנה! (27...)
אמממ מה הייתי לוקחת ממנה? לאחרונה (ובניגוד מוחלט לעבר) יש הרגשה שהיא ה"מועדפת" על אמא שלי. זה דיי מעצבן (במיוחד אחרי שבמשך 20 ומשהו שנים התרגלתי להיות הבת ה"מועדפת") ומן הסתם אני רוצה להחזיר את המצב לקדמותו. חוץ מזה, הייתי רוצה להיות קצת יותר עצמאית, כמוה, ופחות פחדנית ו"הילדה הקטנה של אמא" (זה מה שקורה כשאמא עוטפת אותך בצמר גפן במשך כל החיים, בגלל שאת ה"קטנה שלה"). חוץ מזה- אני לגמרי בסדר עם עצמי. לא צריכה להתחלף עם אף אחד

מוזר

מוזר לי שאלתך אבל אני יענה לך? כמוני הם היו רוצים להיות בכנות ואני לא הפרט. אבל לא ההיתי מוכנה להיות כמו אף אחד... כל אדם והיחודיות שבו...

avitano

New member
המממ

לא יש לי אחות גדולה גרושה, בת 27 + 2 ילדים לא הייתי מתחלף איתה כדי שתהיה לי האחות הגדולה שמקשיבה לי P: ככה כשאני גודל אני יכול לראות איך היא בונה את הבית שלה, וללכת בעקבותיה יש לי אח גדול, רווק, בן 26 עוד מעט איתו לא הייתי מתחלף כי הוא זילזל בלימודים, אין לו אפילו לא יחידת בגרות אחרת ולכן גם העתיד שלו לא נראה משהו חוץ מזה שהוא בהכחשות מטורפות בקשר לזהות המינית שלו הוא הומו שטוען שהוא ביסקסואל ומפגין סטרייטיות מוחלטת וזהו :) אני הקטן, בן 19 וחצי השקעתי בלימודים, אני שלם עם עצמי בתור הומו ומאושר אפילו מה שהייתי רוצה לקחת מאחותי זה ביטחון עצמי ומאחי עצמאיות כשהוא יוצא אף אחד לא יודע לאן ומתי וכמה ולמה וכשאני יוצא חוקרים אותי 242395894 פעמים

keren38

New member
ממש ממש לא!!!

אנחנו חמש בנות ובן, אני הקטנה. ותרשו לי במסגרת האינטרנט לא להיות צנועה
אני הכי יפה מכולן. הכי מסודרת כלכלית מכולן... עם המכונית הכי יפה מכולן...
עם הבעל בעל התףפקיד הכי בכיר מכולן, שלא לדבר על המשכורות ששנינו מכניסים.... בקיצור? לא עם האחיות שלי וולא עם הגיסות שלי הייתי מתחלפת

fushit

New member
אני הייתה מחליפה כמה תכונות

עם אחותי, אבל לא יותר מזה, אני מאוד אוהבת את עצמי(לא רוצה להשתחצן אבל כן להיות כנה) ולא רוצה להשתנות הרבה....

למעלה