אילנה וגל סופר וכמובן כל אנשי הפורום הנחמד

אילנה וגל סופר וכמובן כל אנשי הפורום הנחמד

הופנתי אליכם ע"י חברה, שאמרה לי שאתכם אוכל להעזר, ובכם אוכל להתייעץ, אז ראשית נעים מאוד ותודה מראש. השם: ענת ת.לידה 11.09.1973. במשך זמן רב אני שומעת כי השם שלי חסום מבחינת זוגיות ומבחינת עבודה וקריירה, ומייעצים לי לשנות את שמי לנתי, הבנתי כי שינוי השם צריך להיות בתעודת הזהות, בדברי דואר, וכי עלי להציג את שמי בשם החדש בפני אנשים. את האמת מוזר לי בגילי המופלג לשנות את השם, ראשית מחוברת אליו רגשית, זהו השם שהורי העניקו לי, שנית אנשים כבר מכירים אותי בשם ענת פתאום לשנות גורם לי תחושה מוזרה. אשמח אם תייעצו לי ותאמרו לי האם אכן שמי מהווה חסימה וכדאי לשנותו. ושוב מודה לכם מראש.

ilanamysticana

New member
לרואה שאינה נראית

השם שלנו הוא חלק מהקוד האנרגטי שלנו. בדרך כלל הנשמה שלך היא שמעבירה את השם באינטואיציה להורים עם דגש לאם. באיזה שהוא שלב. גם אם תשני את השם עדיין האנרגיה תשאר טבועה בתכנית האנרגטית שלך. יתכן ולא הבנת נכון או שהטעו אותך כי אין שם שהוא חסום לזוגיות. אנחנו מגיעים לעולם עם פוטנציאלים שונים אך הבחירה בידינו כשם שנאמר "הכל צפוי והרשות נתונה" השם שלך אינו חסום ורצוי מאד לא לשנותו . יתכן ואת צריכה ל"הבין" את האנרגיות שבך ויש מספר דרכים לעשות זאת. אך הבדיקה צריכה להיות עמוקה ,יסודית ובעיקר מקצועית. שיהיה רק טוב

אילנה

מודה לך מאוד על התשובה קודם כל. לא הטעו אותי לגבי שינוי השם, כבר הרבה אמרו לי זאת לא פעם אחת, אמרו שהשם ענת מהווה חסימה בזוגיות ובעבודה וכדאי שאשנה אותו. בכל מקרה תשובתך ממש סיפקה עבורי את התשובה לשאלה ומודה לך על הייעוץ

למעלה