אימאאאא האף שלי ניסתם

פריסול

New member
אימאאאא האף שלי ניסתם../images/Emo7.gif

הוא ממש סתום
ואיזה לא נעים להתחיל לקנח בקולי קולות במשרד |אייקון מבוייש| הצילוווווווווו

MommyHug

New member
../images/Emo101.gif

איזה משרד זה שלא נעים לך לקנח ת'אף?
רפואה שלמה!

MommyHug

New member
נשמע שגם ככה הוא עומד לקרוס

אז אני אומרת לכי על זה...

פריסול

New member
ומה יהיה אז?

הקירות יפלו עליי?
ככה הא?
))))))))) [כאפה אם לא הבנת
]

MommyHug

New member
../images/Emo6.gif

גם אצלנו התקרה עומדת ליפול ויורד גשם בתוך הגן, אם רצית לדעת סתם רציתי שמישהי תהיה שותפת גורל איתי...

פריסול

New member
רוע../images/Emo58.gif

מה זה התקרה עומדת ליפול?! כאילו הלווווו
זה גם ילדים כאילו

MommyHug

New member
רוע? אני? ../images/Emo189.gif

רוצה לשמוע ת'סיפור? בקצרה? התקרה כבר שנתיים עומדת ליפול וכל פעם שיורד גשם היא עוד יותר שוקעת.. הגשם יורד בתוך הגן כבר המון זמן (לא אגיד כמה) והתקרה מלאה בעובש (יאק!) אני, גברתי, זו שקראת לה רעה, הלכתי ודיווחתי על זה, כי ראיתי שהבעלים לא עושים כלום כבר שנתיים, ובזכותי, גברתי, עושים סוף סוף משהו (כי ההורים נזכרו להתערב!) אז אהמ.... אני מחכה להתנצלות...

פריסול

New member
את../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif../images/Emo189.gif

למה אנשים במיוחד בעל הגן היה אדיש לגבי זה?

MommyHug

New member
מאותה סיבה שאני עוזבת את המקום

המזורגג הזה!!!!!!!!!!!!!! גועל לא מאמינה שאני נמצאת במקום כזה לא מאמינה!!! חמש שנים אני שם ועכשיו אני עוזבת עם טעם רע וההורים שוקלים להוציא ת'ילדים שלהם משם פייר? אני הייתי מוציאה! (לא מאמינה שזה הגן שאני נמצאת בו... איך הדברים השתנו חבל"ז...)

MommyHug

New member
השתנו...

פעם הם היו דואגים לכל דבר מיד, מסדרים הכל, כשהם היו מקבלים טענה של הורים, מיד הם היו חושבים איך לסדר, איך לעשות טוב יותר, איך לעשות דברים אחרת. כנ"ל לגבינו הסייעות. היום? אם הורה מתלונן הם אומרים שהם סתם מקטרים וש"אוף" אין להם כוח לזה... לאחרונה... בכלל הם אינם. הגננת (בעלת הגן) ילדה ומאז שניהם (גם היא וגם בעלה) נעדרים מהגן, לא עונה לטלפונים... גם כשהיה יום בלי אוכל בגן- לקח להם ימים לקפוץ לסופר לקנות... הם סתם שמים
וזה העסק שלהם
(בנוסף גם אמא של הגננת באה להחליף אותה והיא משפילה אותנו ומנמיכה אותנו, מקללת וכו'- כן,כן, גם ליד הילדים החמודי- אבל אל דאגה
מאמיהאג לעזרתם
דיווחתי גם על זה! אני לא פרייארית. לא אתן שיפגעו בהם!
) הבנתוס? עכשיו אני עוזבת, למרות כאב הלב. כבר הגשתי מכתב עם טענות ושבוע הבא אני מגישה מכתב התפטרות (עצוב) וכמו שכתבתי פה כבר, הם מתנהגים ממש כמו זבל מאז... מלכלכים עליי מאחורי הגב כמו...לא'דעת מה... איכס!

אנאבל 1

New member
בדיוק לדברים האלה

יש מחלקה במשרד החינוך\אגף פיקוח פניה אחת אליהם והגן יכול להיסגר.

MommyHug

New member
אני פניתי להורים

הם יעשו עם זה מה שהם רואים לנכון זה הילדים שלהם

Fire Of Heaven

New member
למה את לא פותחת גן משלך

הרי עם כזו איכפתיות ההורים בודאי שמו לזה לב. וכבר יש לך לקוחות פונאיציאלים.

MommyHug

New member
../images/Emo25.gif

הרבה אומרים לי את זה. גם עכשיו האמהות אמרו לי "אולי תפתחי משפחתון?" חחח חמודים!
זו לא בעיה שאין לי תואר בחינוך? לא יודעת, קצת גדול עליי כרגע, אבל זו בהחלט מחשבה שמלווה אותי! תודה

Fire Of Heaven

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

מה גדול
מי גדול
תמיד צריך להתחיל מתי שהוא לא
צריך רק לבצע תיכנון מקיף עמוק ויסודי לפני זה כדי לדעת את כל העלויות וההוצאות צריך תואר בשביל להיות גננת או שמספיקה תעודה
ואולי הניסיון שיש לך יכול להוות תחליף לזה. כדאי לך לבדוק כבר עכשיו. הזדמנות כזו כמו שיש לך עכשיו שכבר מכירים אותך יהי קשה למצוא בעתיד. בהצלחה.

MommyHug

New member
../images/Emo9.gif

נראה לי אתה יכול לעזור לי להגשים שני חלומות במכה אה?

למעלה