אין גבול לאבסורד: מארגנים "לילה לבן" ללא תח"צ

מצב
הנושא נעול.

oethat

New member
גם בחורף האחרון יוצא ב-16:45.
הדבר רק מחזק את דברי בנושא
הדבר רק ראה שההפסקה המוקדמת היא ניצול לרעה של הסטטוס קוו. מי שראה מה למשל הלך בכבישים ביום חמישי ערב חג בשעות אחר הצהריים, מבין היטב שההפסקה של הרכבות והאוטובוסים יותר משעתיים לפני כניסת השבת או כניסת החג היא התעלמות מוחלטת מדרישות ציבור הנוסעים מצד חברות התחבורה.

mister K

New member
"לילה לבן" בת"א - לילה שחור לתח"צ

זה באמת ביזיון מה שקרה אתמול. כמות האנשים שהגיעו הייתה יותר אפילו מיום העצמאות, ותחבורה ציבורית? כלום! אפילו החאפרים במוניות שירות, שיכלו לנצל את האירוע להרוויח כסף, לא התאימו את המסלולים ולא ניתן היה למצוא זכר למונית שירות 66 באזור דיזנגוף סנטר (בדיעבד התברר שהמוניות בכלל לא עוברות שם). כך מוניות ספיישל חגגו, והכיס של נוסעי תחבורה ציבורית התרוקן. בושה וחרפה מה שקרה פה, אבל איכשהו במדינה שמתנהלת כמדינת עולם שלישי מבחינת תחבורה ציבורית (ובעוד תחומים) לא ציפיתי ליותר.
למה שמוניות שירות יעבדו? הם לא חייבים...
כל ההסתמכות הזאת על מוניות שירות, שהן אמצעי תחבורה לא אמין בעליל, פשוט אומללה. הפיתרון היחיד הוא מיסוד שירות האוטובוסים בשעות הלילה, כל הלילה. אם לא כל יום אז לפחות באירועים מיוחדים כמו הלילה הלבן. אבל אני בספק אם מישהו חשב על הרעיון הזה בכלל, הרי זה נוגד את המדיניות של הממשלה (ופה אפילו התירוץ החרדי לא קיים, כמו בנושא הפעלת תח"צ בשבת).

oethat

New member
למה שמוניות שירות יעבדו? הם לא חייבים...
כל ההסתמכות הזאת על מוניות שירות, שהן אמצעי תחבורה לא אמין בעליל, פשוט אומללה. הפיתרון היחיד הוא מיסוד שירות האוטובוסים בשעות הלילה, כל הלילה. אם לא כל יום אז לפחות באירועים מיוחדים כמו הלילה הלבן. אבל אני בספק אם מישהו חשב על הרעיון הזה בכלל, הרי זה נוגד את המדיניות של הממשלה (ופה אפילו התירוץ החרדי לא קיים, כמו בנושא הפעלת תח"צ בשבת).
בחיפה יש אוטובסי לילה בסופי שבוע
מה שמוזר שבחיפה יש אוטובסי לילה כל סופשבוע, כאשר חיפה היא עיר הרבה יותר קטנה מתל אביב, ולמרות זאת אפילו בארועים מיוחדים אין תח"צ בלילה בתל אביב. משהו מאוד מוזר ולא הגיוני כאן.

JayZed

New member
בחיפה יש אוטובסי לילה בסופי שבוע
מה שמוזר שבחיפה יש אוטובסי לילה כל סופשבוע, כאשר חיפה היא עיר הרבה יותר קטנה מתל אביב, ולמרות זאת אפילו בארועים מיוחדים אין תח"צ בלילה בתל אביב. משהו מאוד מוזר ולא הגיוני כאן.
גם בירושלים

אוהד11

New member
אין גבול לאבסורד: מארגנים "לילה לבן" ללא תח"צ
בעוד שלצד האירועים, דרך קבע כותבים "מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית" באמת שזה כבר עובר כל גבול. מי שמעוניין להצטרף לפעולה מחתרתית קלה במהלך הלילה הלבן - נא לפנות אליי במסרים. מראש אני מודיע - לא מדובר בפעולה בלתי חוקית או הרסנית.
צריך לפנות למארגנים ולברר איתם, שהרי חברות
התח"צ אמורות להיות מתואמות ע"י מארגני הארועים למיניהם, ולא על סמך שמועות מפה לאוזן. אם אפילו נהגי מוניות השרות לא התרגנו משמע שמישהו נרדם בפרסום

התח"צ אמורות להיות מתואמות ע"י מארגני הארועים למיניהם, ולא על סמך שמועות מפה לאוזן. אם אפילו נהגי מוניות השרות לא התרגנו משמע שמישהו נרדם בפרסום
גם אני הייתי אתמול בלילה הלבן
הייתי בהופעה נהדרת מוסיקה מקסימה ברחבת העירייה הישנה אבל נאלצנו (אני וחברה) לחתוך באמצע בכדי להספיק את האוטובוס האחרון

וההודעה שלי קשורה לפורום תח"צ גם
במופע, תסכלו טוב, אז תראו. היה מופע מקסים. גם אני בעד פעולת מחאה כלשהי לטובת הפעלת תח"צ כשיש אירועים ליליים כמו הלילה, אבל כמובן מחאה, חוקית כמו עצומה.

וההודעה שלי קשורה לפורום תח"צ גם
במופע, תסכלו טוב, אז תראו. היה מופע מקסים. גם אני בעד פעולת מחאה כלשהי לטובת הפעלת תח"צ כשיש אירועים ליליים כמו הלילה, אבל כמובן מחאה, חוקית כמו עצומה.
מה, אף אחד לה זיהה?
אני מתפלאה עליכם

amit1270

New member
בחייאת... מדובר באירוע המוני עם פרסום רב.
וגם אם נניח שעיריית תל אביב לא פנתה למפעיל התח"צ, שזה בהחלט לא בסדר, הם (לפחות חברה ממוסדת ומסודרת כמו דן) לא יכלו לפנות בעצמם לעירייה ולהציע עזרה? ראש קטן כרגיל.

ala40

New member
בחייאת... מדובר באירוע המוני עם פרסום רב.
וגם אם נניח שעיריית תל אביב לא פנתה למפעיל התח"צ, שזה בהחלט לא בסדר, הם (לפחות חברה ממוסדת ומסודרת כמו דן) לא יכלו לפנות בעצמם לעירייה ולהציע עזרה? ראש קטן כרגיל.
והאם היית בשדרות רוטשילד פינת שד''ל?

והאם היית בשדרות רוטשילד פינת שד''ל?
מה היה שם. תערוכת מכוניות?
כשחיכינו בתחנה לאוטובוס האחרון, ראיתי חברה שלוקחים מונית לרוטשילד והם דיברו על תערוכת מכוניות. לנו זה היה כבר מאוחר מדי, כפי שאמרתי זה אוטובוס אחרון ומונית אלינו בלילה זה מאוד מאוד יקר. שומכת עליך שצילמת, שתף אותנו

ala40

New member
מה היה שם. תערוכת מכוניות?
כשחיכינו בתחנה לאוטובוס האחרון, ראיתי חברה שלוקחים מונית לרוטשילד והם דיברו על תערוכת מכוניות. לנו זה היה כבר מאוחר מדי, כפי שאמרתי זה אוטובוס אחרון ומונית אלינו בלילה זה מאוד מאוד יקר. שומכת עליך שצילמת, שתף אותנו
היה שם טייגר נחמד ישירות המוזיאון
ויש לי גם מתנה בשבילך ..................... הסמל שאת כל כך אוהבת . וכן הייתי עם ידידה שלי מאחד הפורומים האחרים ....... והיתה גם תערוכה ש/ל מכוניות עתיקות בנמל ת''א מיום רביעי שעבר עד היום בלילה . וגם בה הייתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה