אין הסברה נכונה - ישראל שייכת ליהודים

ספטון1

New member
אין הסברה נכונה - ישראל שייכת ליהודים

הערבים בטוחים שעושים להם עוול נכנסה אלי אישה מלבנון וכתבה לי באנגלית עם לא כואב לי שהילדים הערבים נהרגים בעזה בגלל שהישראלים עם כובש עניתי לה באנגלית כמובן שארץ ישראל שייכת לנו וכואב לי יותר שהערבים הורגים יהודים בפיגועים שונים ברחבי המדינה והיו לנו המון מלחמות. והערבים פוגעים עם הקסאמים שלהם באנשים ובילדים שלא עשו עוול מימם. וכואב לי שחוטפים חיילים שנשארים בשבי. אז מדוע אני צריכה לענות לה ולא משרד ההסברה. האם אני כמו אטלס סוחבת את הצרות של העם כולו!! ביי

raanans

New member
תסביר לה שאין שום כיבוש בעזה.

כיבוש עזה הסתיים ב- 1993. אין היום בעזה חיילים או משטרה או בניין ממשל ישראלי. ילדים פלסטינים נהרגים כי טרוריסטים יורים על מדינה שכנה מתוך גני ילדים ושכונות מגורים.

ספטון1

New member
את צודקת ---אני אישה

דרך הגב זה נכון אין השתלטות של צה"ל. אבל השאלה היתה למה אני צריכה להסביר, אני סתם אחת מהעם וזכותי לחיות פה?

raanans

New member
זה פורום הסברה

צריך להסביר, כי יש אנשים שלא יודעים או לא מכירים את התמונה בצורה מלאה. לדוגמא: אותה לבנונית שהתבכיינה על מר גורלם של הילדים הפלסטינים - אני בטוח כי היא היתה חשופה כל חייה לשטיפות מח כמה הערבים קורבנות, וכמה הישראלים רעים. לכן צריך להסביר לה שאפשר להסתכל על המציאות גם מנקודת מבט שונה. זה משמעות של הסברה. לגבי השאלה שלך "למה אני צריכה להסביר" את לא צריכה. תסבירי רק אם את רוצה.

למעלה