אין כמו לחתום על הצהרת נאמנות

Harrington

Well-known member
מנהל
אסיר לעתיד
כבודו כבר קרא את גזר הדין של משפט שטרם התקיים?
אין טרוריסט שצפוי להיכנס לממשלה הקרובה. בכל אופן, לא אם הליכוד יקים אותה.
מה זה כהניסט?
יופי של ממשלה |כן|
אכן, בהחלט. יש לקוות שתקום ותהיה מיוצבת דיה כדי שסוף סוף נקבל ממשלה לקדנציה שלמה.

evglev1

Well-known member
מנהל
עם אסיר לשעבר, אסיר לעתיד, טרוריסט וכהניסט.

יופי של ממשלה |כן|
אז נראה שזאת הסיבה להקמת תקווה חדשה, פורשי תקווה חדשה מהליכוד הבינו שלא ייתנו להם להתמודד לכנסת מטעם הליכוד בלי שהם יחתמו על הצהרת נאמנות שהם הבינו עד כמה היא מגוכחת ומתחת לכבודם לחתום עליה.

סתוונית333

Well-known member
עבריינות לשמה,
אבל זה ידוע ולא מפליא שככה עובד ראש של ראש ממשלה עבריין שמשפיט מדינה שלמה .

סתוונית333

Well-known member
במפלגת הציונות הדתית בראשות ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ מסרבים לחתום על מסמך הנאמנות שניפק היום נתניהו לשותפים הקואליציוניים העתידים.

״אין לנו כוונה לחתום על ‘מכתבי נאמנות’ שהוכחו כחסרי משמעות בעבר ולא הביאו לממשלת ימין, הנאמנות היחידה שלנו הינה לדרך ולערכים ונהיה חלק רק מממשלה שתבטא אותם״ נאמר בהודעת המפלגה.

הודעה שהתפרסמה ב18:53

evglev1

Well-known member
מנהל
במפלגת הציונות הדתית בראשות ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ מסרבים לחתום על מסמך הנאמנות שניפק היום נתניהו לשותפים הקואליציוניים העתידים.

״אין לנו כוונה לחתום על ‘מכתבי נאמנות’ שהוכחו כחסרי משמעות בעבר ולא הביאו לממשלת ימין, הנאמנות היחידה שלנו הינה לדרך ולערכים ונהיה חלק רק מממשלה שתבטא אותם״ נאמר בהודעת המפלגה.

הודעה שהתפרסמה ב18:53
כל הכבוד לסמוטריץ' שמבין שאם יקרה נס וגדעון סער ייקבל את הרכבת הממשלה, אין לסמוטריץ' שום סיבה להישאר נאמן לביבי ולא לנסות את מזלו עם סער.

סתוונית333

Well-known member
כל הכבוד לסמוטריץ' שמבין שאם יקרה נס וגדעון סער ייקבל את הרכבת הממשלה, אין לסמוטריץ' שום סיבה להישאר נאמן לביבי ולא לנסות את מזלו עם סער.

אבל תראה את הטריק שעשו בליכוד-
בליכוד מזכירים כי באותו מסמך, בו גם נקבע כי יתקיים הסכם עודפים, נכתב במפורש סעיף 4 ונחתם ע"י ח״כ בצלאל סמוטריץ׳: "הציונות הדתית מתחייבת לתמוך ביו״ר הליכוד בנימין נתניהו בתור ראש הממשלה של ישראל. הציונות הדתית לא תתמוך בכל מועמד אחר לראשות הממשלה".

סתוונית333

Well-known member
אבל בליכוד מצאו טריק לסירוב של סמוטריץ לחתום -
בליכוד מזכירים כי באותו מסמך, בו גם נקבע כי יתקיים הסכם עודפים, נכתב במפורש סעיף 4 ונחתם ע"י ח״כ בצלאל סמוטריץ׳: "הציונות הדתית מתחייבת לתמוך ביו״ר הליכוד בנימין נתניהו בתור ראש הממשלה של ישראל. הציונות הדתית לא תתמוך בכל מועמד אחר לראשות הממשלה".

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל בליכוד מצאו טריק לסירוב של סמוטריץ לחתום -
ביבי מחזיק את המדינה כבת ערובה, ודורש תנו לי להיות ראש ממשלה או שאגרור את המדינה לבחירות חמישיות, שישיות, שביעיות, שמיניות, תשעיות וכך הלאה עד שירשיעו אותי, אהיה מרותק למיטה או יאשפזו אותי במוסד לחולי נפש.

סתוונית333

Well-known member
ביבי מחזיק את המדינה כבת ערובה, ודורש תנו לי להיות ראש ממשלה או שאגרור את המדינה לבחירות חמישיות, שישיות, שביעיות, שמיניות, תשעיות וכך הלאה עד שירשיעו אותי, אהיה מרותק למיטה או יאשפזו אותי במוסד לחולי נפש.
לא יאמן .
אני רק מקווה שסער לא יתהפך וילך עם העבריין .
לגבי בנט אני לא בטוחה שיהיה נאמן להבטחותיו.

Harrington

Well-known member
מנהל
איך הגעת לזה בדיוק? ביבי הוא מועמד לגיטימי בדיוק כמו כל אחד אחר. מי שגורר את המדינה לבחירות שוב ושוב, קצת קשה להגיד אולי, זה אתה ואני, קרי הבוחרים. אם אנחנו נחליט סוף סוף מה אנחנו רוצים ונפסיק לשגע את המערכת, תוכל לקום קואליציה יציבה ולא משנה כרגע מאיזה צד. אנחנו אלה שמסבכים את זה שוב ושוב. בכל אופן, מאז מערכת הבחירות השניה (בראשונה זה היה נטו ליברמן שגרר את המדינה למערכת נוספת).

בכל אופן אם בא להאשים דווקא את נתניהו, תוכל להגיד בדיוק את אותו דבר על גנץ, על לפיד, על סער, על בנט, ולמעשה על כל אחד מאלה שמציג את עצמו כמועמד לראשות הממשלה. כל אחד ואחד מהם, אם יוותר על דרישותיו, יוכל למנוע סבב בחירות נוסף. אגב כדאי אולי לזכור שהרבה מאוד אנשים בציבור הצביעו לנתניהו כדי שימשיך בתפקיד.

למעלה