אין לי לא עוד שיר עצוב.. לא עוד חלום מרוסק

s m o k y 18

New member
אין לי לא עוד שיר עצוב.. לא עוד חלום מרוסק

ואהבנו את החגיגיות ואת הביצוע המטורף ליש לי יום הולדת. סחה על הבן אדם החדש הוא מנגן באמת יפה וכל הכבוד על השירים החדשים.. באמת מדהים!! 60 שקלים זה סכום כבד- ואין הנחה לחיילים או לסטודנטים- אין מקומות ישיבה אלכוהול רב.. לא יפה ואז כל הקהל מתנדנד היינו קשובים הפעם- עד השירים המקפיצים שכבר הייתה נוכחות שירה וזמרה. שימו לב שימו לב בקרוב עומדת להיפתח קבוצה בפייסבוק "השירים הישנים ואהובים ששילה הפסיקה לנגן וזה מבאס אותנו כל פעם מחדש" לקבוצה תהיינה מניין חברים וחברות קרי: מגי, סתיו, ג'ין וטוניק, רייגע, יופי שילה, דרך צלחה, השיר שלך, אתה תיסע לשם, בית הדמעות, אני שמה עליך זין, גשם, לך, שמיים, לילה, שתשתוק כבר ואוכל ללכת, טוצ'קה, מקולל, בוא כמו אורח, תאספי אותי מהרצפה, וכמובן כמובן - אנטיפרנויה.... אתם מוזמנים להוסיף עוד כי לנו קצת נמאס מכל החבר'ה הוותיקים האלה: פרח קיר, חניון, רק לנו אוי גוד, אל המחט בגרסה החדשה רעה, אפילו כורש כבר ממש מאוס, שימו לב כבר נהיה חרוש, אבל הכי גרוע זה באמת האדם חופשי הזה לפני הדרן- היש ישן מזה. זה כמו להגיד ערב טוב אחרי השיר השני, או לשתות מים בין לבין. בבקשה חברים הצטרפו לקבוצה ויחד אולי נוביל לשינוי של הופעות עם ניחוח עשן מתוק, שילה מזיעה בטירוף, פלייליסט עם קאברים חלומיים (רק אחד כל פעם), מקומות ישיבה לכולם. ומלכישוני בסיפורים- לא בשירים. בתודה יענקלה המתגעגע\

למעלה