אין לי נושא

שנוני

New member
אין לי נושא

פעם היתי הרבה יותר חזק. פעם לא היתי בוכה. פעם אהבתי לנהוג פעם לא היתי נלחץ פעם היתי הרבה יור רגוע פעם האמנתי בעצמי פעם יכולתי לכתוב כל מה שרציתי לומר פעם היה לי זמן להכל פעם לא היתי מפחד כל כך והיום, אני כל כך מפחד. מליהות לבד מלא להצליח מלשכוח. מלהזכר מהמוות ממלחמות מטילים משירים עצובים מהבוקר (כשהוא בא מהר מדי) מימי הולדת ומלוויות ומחתונות מאנשים מחברים וממה שאני רושם מה נהיה ממני? אני מרגיש כמו צל של עצמי. ואפילו אני לא מצליח להבין את עצמי. להתקלח לישון וללכת אלו שלושת הדברים שעושים לי טוב.

דוVשה

New member
יש תקופות כאלו,

וכמה מעצבן וקלישאתי שזה נשמע - זה ככה. לפעמים זו תקופה. והיא יכולה להיות גם ארוכה [ואז זה לא נראה תקופה אלא Lifetime של רגשות והתנהלות כזו] אבל מה שטוב בך, זה שאתה לא סטטי. אתה גדל ולמד ואתה בעיקר סקרן [לפחות ממה שאני זוכרת :)] וככה מתפתחים. הלאה יותר, ואחרת יותר, ומגיעים למקומות אחרים. אל תדאג, אתה לא סטטי וזה לא ישאר ככה. ואם בינתיים מה שעושה לך טוב אלו שלושה דברים אז תעשה את שלושת הדברים האלו. אל תפחד מזה שכרגע לא ממש מסתדר. תלמד מזה. תסתכל על זה. בלי פחד. אתה יכול להשאר בזה ולהבין מזה ומנקודה מסויימת להמשיך הלאה. יהיה בסדר =] אני סומכת עלייך.

למעלה