אין לנו על מי להשען , אלא על אבינו שבשמיים

תאמין בעצמך כי אתה אלוהים../images/Emo9.gif

תאמין בעצמך וביכולות שלך. אגב הוא לא אביך ..אתה יצור פזיולוגי הוא לא.. הוא לא גבר ולא אישה . אלוהים נמצא בכל דבר - גם בך וזה עושה אותך = אלוהים כמו כל שאר הדברים סביבך. אין דבר ביקום כולו שאינו אלוהים. מהו אלוהים? ובכן אלוהים הינו כ ל מה שאתה רואה סביבך. הטבע, החיות. הפריחה, האנשים, היקום. הכוכבים. הפנטות...אינסופי. חסר גבולות. כמו שאני אשאל אותך- מהי רוח? תענה שהיא אינסופית ללא גבולות. בוא נעשה משחק קטן: אם אלוהים יצר אותך ואתה נוצרת בצלמו ...אז אתה יצירת הפאר שלו ! למה אתה מתבייש ביצירתו? נשים דתיות מכסות את גופן , נזירות. כמרים. אנשי דת שונים ומשונים ..כיפות, ציציות, טלתות.. הדת עשה ועושה לכם רק רע. הדת הינה שולטת בכם. וזה כל מה שהיא רוצה - את השליטה בכם ! מדוע אתם מתביישים לכנות או לדבר על אברי מין זכריים או נקביים ליד אנשים. ..מדוע אתם מתביישים במין. שהרי הוא חלק מן האלוהות. מדוע לא לשחק עם המין ....מדוע ילדכם לא יכולים לראותכם ערומים ? למה להתבייש במשהו שאלוהים יצר?

Markup

New member
איך לך מושג מהי דת ומה היא תורמת לחברה

אבל זה כבר לא משנה. את חיה בעולם משלך, לא נבלבל אותך עם המציאות. ועשי טובה, אל תתפשטי ברחוב, לא משנה עד כמה זה מוצדק מבחינתך...

randy1982

New member
סוף סוף יש לך אפשרות להוציא את ראשך מהחור

המסריח בו אתה יושב ולצייץ. איזה כיף בחוץ, אה? רואים שמש, אויר צח... הרב הדגול פרופסור למדעים מארקאפ, תחזור לחור שלך. האויר פה נקי מדי בשבילך. תלבש איזה שטריימלך טאליבני ותרגיש טוב.

Markup

New member
קשה לך בלי צנזורה הא ממוש? פתאום כל אחד יכול

לכתוב בלי חשש.... קשה לך בלי חושך, בלי מחיקת הודעות שמטילות ספק בכל הממבו-ג'מבו הזה... אני חי באור, אני זה שיודע לשאול שאלות ולחקור ולא לקבל כל מיני מלחשים וחוזים באופן אוטומטי, לא את. את היא זו שיושבת בחושך ומפחדת מהמציאות, ולכן מנסה ליצור לעצמך מציאות אחרת עם כל מיני מיסטיקנים. תתעוררי וצאי מהמערה שלך. איך זה שהמנהלת המהוללת שלך לא קיבלה התרעת "פיטורין" מהצוות בן ה-21 חייזרים שלה? כמו שהיא אמרה "היקום עגול והכל חוזר אליך". היא התעמרה במבקרים כאן ששאלו שאלות ובסוף זרקו אותה. יכולתי לומר שסוף סוף אמרה משהו אולי נכון אלא שבהודעה אחרת היא אמרה שהיקום הוא אינסופי... אז כשהיא תחליט אם הוא עגול או אינסופי נדבר שוב. ואל תשכחי לשלם 100 שקל או כמה שאת רוצה...

למעלה