אין עוד פורום כזה...

Witchcrafts

New member
אין עוד פורום כזה...

לדאבון כולנו, הערוץ בימים הקרובים יורד. יחד איתו, גם אנחנו. כיוון שכל ההודעות בתקופה האחרונה התייחסו לעניין שאין טעם להרחיב בו יותר, חשוב לי לציין שהיה לי העונג והכבוד לנהל כאן במשך שנה (וחודשיים). נהנתי מכל רגע. אני מקווה שגרמתי – ולו לאחד מכם – לרפרש בקביעות את העמוד. גלי, תודה רבה על כך שידעתי שיש לי אל מי לפנות. שמחתי לפגוש אותך, את נהדרת! 2009 מוצלחת שתהיה, נתראה בפורומים אחרים. |חיבוקים|

סגירת הפורום

עקב ירידת הערוץ, הפורום ייסגר מחר. אנו מודים לWitchcrafts על ניהול מושקע ואיכותי של הפורום לאורך תקופה ממושכת ומאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.
אנו מקווים כי בהמשך ייפתח פורום חדש וחלופי ונשמח לראותכם לוקחים בו חלק. המשך גלישה נעימה ב-

1ohb1

New member
לא הייתי פעיל כאן...

אבל הייתי נכנס לעיתים. תודה רבה לך,על הניהול הנחמד.

d1f2

Active member
אוי...

חבל שהיום הזה הגיע. באמת חבל. אני עוד מעלה שהתמכר לערוץ מאוחר(בסך הכל לפני שנתיים)... כמה סדרות הייתי רואה לפני שנתיים, סדר היום שלי היה נקבע על פי הסדרות. גולשים בזמן/שבעה ימים, סמולוויל, זהות בדויה, המירוץ למיליון, אאוריקה, בלייד, המגן... אךךך כמה כיף זה היה. ועכשיו, כבר כמה חודשים שאין מה לצפות בערוץ(נו ברור שאין, הערוץ גוסס) וחבל. היה כיף להיות פה. כיף לתרום, לעזור וסתם לריב(סטארגייט, זוכרים? :p). תודה למנהלת הנפלאה שהייתה כאן ברוב שהותי ותודה גם לגלללללי שקפצה לביקור מידי פעם עם בשורות משמחות(רוב הזמן). תודה לשאר חברי הפורום(לאלה שהיו בעד הערוץ, פחות לאלה שהיו נגד). see you in another lifetime ah?

n o g a m o o n

New member
תודה על הכל ../images/Emo24.gif

למרות שלא גלשתי פה באופן קבוע. נהניתי לדעת שיש לאן לפנות בשעת הצורך. ממש חבל לי שהערוץ יורד. לא אוכל לצפות בערוץ המחליף החדש כי יש לי ממיר אנלוגי ואני אתגעגע לעבור לערוץ 26 כהרגלי תמיד. בהצלחה לכולם

למעלה