אינטרנט למבוגרים

אינטרנט למבוגרים

עכשיו גם אמא שלי רוצה להתחבר לאינטרנט. פעם הייתה פרסומת של איזושהי ספקית אינטרנט, שהכריזה, שמי שמתחבר לאינטרנט יכול לקבל הדרכה חינם. (הדרכה למבוגרים) מישהו יכול לזכור זאת ? אם זה קיים עדיין ? אם יש רעיון אחר - כולל הדרכה שווה ? (מדובר על אזור המרכז) תודה.

גנגי

New member
אינטרנט זהב, נדמה לי.

כדאי לשאול אותם, ולדעתי כדאי בכלל להתקשר לכל החברות ולשאול מי נותן את הדיל הכי טוב (כולל הדרכה חינם) לאוכלוסייה המבוגרת. נשמח אם תעדכני אותנו מה נסגר עם זה. בהצלחה.

תודה

בשמי בשם ההנהלה וצוות העובדים בשירותה של הוד מלכותה (אמא שלי...) אדווח. מקווה לסגור ת'עניין עוד השבוע.

גנגי

New member
אהה, גם אמא שלך עובדת מלכה?

גם אמא שלי. מלכת אנגליה, תודה ששאלת. "זה בחדר שלנו", "זאת העוגה שהכנו שלשום", "איפה שמנו את המשקפיים שלנו?" - ללא ספק, אמא שלי מלכת אנגליה.

גנגי

New member
מה רע להיות נסיכה?

הנה אני יצאתי נסיכת הנילוס - אפילו נולדתי במזל דגים! מה חשבתם, שהדם הכחול שזורם בעורקיי זה כי קר לי עכשיו? טוב, נו, גם.

45israel

New member
מה זה../images/Emo35.gif לכל ה../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif אימא../images/Emo47.gif מלכה../images/Emo35.gif

כן, ככה בדיוק

בפורים, אמא שלי התחפשה למלכת אנגליה. היא שמה על החולצה שלה : בצד אחד קלף ובצד השני שקית תה. לראשה חבשה כתר בצבע כסף. ואמרה שהיא קלפטע.... מלכת אנגליה, וצחקה על המלכה האמיתית, שזלזלה בדיאנה. תגיד שהיא לא מלכה ?

גנגי

New member
שלום יקירי,

מה אני צריכה להבין מזה שאתה בא אלינו? אני מקווה שהכול בסדר. סמן לי אות הרגעה.

45israel

New member
קפצתי רק בשביל לראות אחרי ביקור עם המלכה../images/Emo47.gif

הפרטית שלי אצל אורטופד שבו היא הורתה לו להזריק
לה לכתף.

גנגי

New member
כל עוד היא נותנת הוראות לרופא

ולא הרופא לה - הכול בסדר. פולנייה אמיתית צריכה להתנהג בדיוק ככה!

למעלה