איסוף מי גשמים אנא קיראו והגיבו בקומונה

איסוף מי גשמים אנא קיראו והגיבו בקומונה

לאסוף בכל גינה בגודל של ששטח כולל הבית הוא כ 300 מ"ר . אני מפרסם זאת לאחר קבלת אישור המנהלת סיליקו ואני מודה לה על כך. הרעיון הוא פשוט ביסודו כיצד זה יעשה אני משאיר למאוחר יותר מסיבותי. הכוונה היא להקים מאגריי מים שמקבילים לחומות העוטפות את החצר , ומי שאין לא הגיע הזמן שיעשה זאת רוחב המיכלים יהיה בסביבות 50 ס"מ ואני חושב שזה לא הקרבה גדולה לאגירת מי גשמים. הגובה יהיה לפי רצון כל אחד ככל שגבוה יותר כך יכיל יותר המקסימום לדעתי 2 מטר . האורך בהתאם לתנאים אצל כל אחד ולדעתי יום בית כזה יש בו כ 80- 100 מטר גדר . באם ניקח אורך של 70 מטר נכפיל בבערך 0.45 מטר גובה של 1.6 נקבל 50 קוב המערכת יכולה להיות מחולקת כאשר כל אגף יקבל הזנה מכיוון ניקוז המים בביתכם. היופי ואופי יהיה תלוי ברצון כל אחד. וכעת לשאלות: א. מה דעתכם ש" שיגזלו לכם חצי מטר מסביב לחומה? ב. האם הכל עניין של עלות תועלת בלבד? או ששיקולים אחרים נלקחים בחשבון? הצלת הכנרת? שימור כדור הארץ ועודד... ג.. איך הייתם רוצים לראות את זה מהחלק הפנימי? מכוסה בצמחים? מחופה בקיר דקורטיבי? חיפוי טבעי כמו עץ או במבוק? אודה לכולם באם יביעו דעה, המטרה היא לנסות להגיע לאופטימום האפשרי . לאחר שאקבל את תשובותיכם אענה על כל מה שתירצו. תודה רבה מראש על שיתוף הפעולה איציק

למעלה